PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مشابه MobiOne Studio

homa189
12-05-2014, 12:52
با سلام
به دلیل سادگی محیط برنامه نویسی و اینکه با برنامه نویسی موبایل آشنایی نداشتم بعد از تحقیقات بسیار این نرم افزار (MobiOne Studio) را پیدا کردم
متاسفانه این برنامه رایگان نیست و هیچ سریال یا کرکی هم واسش پیدا نکردم
در صورتی که کسی نرم افزار مشابهی سراغ داره لطفا دریغ نفرمایید
یا اینکه حداقل درباره فعال سازی این نرم افزار کمک بفرمایید.

این هم بگم که نرم افزارها و سایتهای رایگان زیادی وجود دارند که به راحتی میشه باهاشون کارمو راه بندازم اما بزرگترین مشکل من اینه که میخوام از طریق یک سایت فایل آپلود کنم کدهاش هم کلا تحت وب هست و مشکلی روی مرورگرهای معمولی نداره اما با برنامه هایی که با اون سایتها (مثل appsgeyser.com) ساخته میشه امکان دسترسی به فایلهای کاربر وجود نداره و نمیشه تصاویر را آپلود کرد!
من سعی کردم با کدهای اچ تی ام ال و جاوا اسکریپت کل برنامه را طراحی کنم اما مشکلم فقط با اجازه دسترسی به فایلها و آپلود هستش!
این لینک دانلود نسخه 15روزه این برنامه است: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(با نسخه 15روزه نمیشه برنامه بدون محدودیت ساخت. نام و اطلاعات شرکتش رو بالای برنامه های اندرویدیتون قرار مدیه و این خیلی بده!)
نرم افزار جالبیه حتی میشه برنامه ios هم باهاش درست کرد!

همون طور که گفتم من تخصصی در زمینه برنامه نویسی موبایل ندارم اما با vb.net , asp.net , sql server و طراحی صفحات وب تقریبا آشنایی خوبی دارم و فقط میخوام سایتی رو که برای موبایل طراحی کردم از طریق یک برنامه اندرویدی مخصوص خودم بهش وصل بشم و بقیه کارها رو با جاوا اسکریپت و ایجکس و ... انجام بدم. این کار با مرورگر خود اندروید کاملا امکانپذیره و امکان آپلود فایل هم وجود داره اما من میخوام یکم برنامم اختصاصی تر باشه.
دوستان باز هم خواهش میکنم در مورد این نرم فزار یا مشابهش کمکم کنید. خیلی بهش احتیاج دارم. خیلی برام حیاتیه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]