PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ثبت نام و هماهنگی برای شرکت در مسابقات فوتبال FIFA 14 و Goal 3

Layken
10-05-2014, 13:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با نزدیک شدن به روزهای برگذاری جام جهانی فوتبال میشه گفت الان همه مردم جهان در تب و تاب فوتبال در دنیا هستند و منتظر شروع هر چه سریع تر این مسابقات. در همین راستا ما نیز بر آن شدیم تا همزمان با مسابقات جام جهانی، مسابقاتی فوتبالی نیز در سطح انجمن برگذار کنیم و شور و شوق جام جهانی را در سطح انجمن نیز گسترش بدیم.

بعد از بررسی های فراوان به این نتیجه رسیدیم که از دو نوع فوتبال در این سری مسابقات استفاده کنیم. یکی فوتبال حرفه ای FIFA 14 و عنوان بعدی فوتبال دوران Old School به نام فوتبال Goal 3 خواهد بود. Fifa 14 برای انلاین بازی کردن نیاز به خرید CD-Key دارد و با این که اکثر فیفا بازان این Key را در اختیار دارند اما باز برای این که سطح گسترده ای از کاربرانی که تمایل دارند در مسابقات شرکت کنن ولی به FIFA 14 و CD-Key دست رسی ندارن، بتوانن با شرکت در مسابقات GOAL 3 که به شکل کاملا رایگان قابل بازی کردن است، وارد این مسابقات بشوند.

در نظر داریم تا این مسابقات را درست در زمان شروع مسابقات جام جهانی فوتبال برگذار کنیم و در یک دوره چند روزه به اتمام برسانیم و با توجه به همزمان شدن مسابقات جام جهانی و روزهای امتحانات سعی داریم تا با یک برنامه ریزی دقیق تر که در اواسط خرداد ماه ابلاغ خواهد شد بتوانیم مسابقات را با کیفیت هر چه بیشتر به اتمام برسانیم. مدت زمان برگذاری مسابقات هم بستگی به تعداد شرکت کننده ها دارد.
برای هرچه بیشتر شدن هیجان مسابقات ما جایزه ای نیز برای نفر اول در نظر گرفتیم که نوع و شکل جایزه در روز های اینده بیان خواهد شد، ناگفته نماند که جایزه برای هر دو فوتبال در نظر گرفته شده است.

ثبت نام:

برای شرکت در مسابقات جام جهانی مجازی کافیه که در این تاپیک اعلام حضور کنید، اگر تمایل به شرکت در Fifa 14 دارید با معرفی یوزر ID خودتون و اگر تمایل برای شرکت در فوتبال Goal 3 دارید فقط یک اعلام امادگی از طرف خودتون کافی است تا ما نام شما را در لیست ثبت نام کنیم تا زمان استارت روزهای مسابقات که لیست شرکت کنندگان تکمیل بشه تا وارد فاز اعلام قوانین و جزییات برگذاری مسابقات از جمله (زمان، ساعت و نوع مسابقات) بشیم.

بنابراین برای شروع دو گزینه فوتبالی برای ثبت نام و شرکت در مسابقات پیش رو داریم:

گزینه اول: مسابقات Goal 3، همانطور که در بالا اشاره شد این بازی به صورت کاملا رایگان قابل بازی است و دوستانی که به هر نحوی به FIFA 14 دسترسی ندارن میتوانن با دانلود این بازی و نصب چند برنامه کوچک به صورت کاملا ساده وارد دنیای این بازی شده و نه تنها می توانیم از محیط فان و پرهیجان این بازی بهره ببریم بلکه می توان این محیط فان رو به شکل یک مسابقه جلو ببریم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gola 3

Goal 3 قابلیت انلاین بازی کردن را دارد و بازی حجم بسیار پایینی نیز دارد دوستان برای دانلود بازی و برنامه اجرایی ان به ادرس زیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنن. Goal 3 با سرعت پایین هم قابل بازی است و داخل همین تاپیک هم اطلاعات و اموزش دقیق و گام به گام دانلود و اجرای بازی قرار داده شده.

تاپیک فوتبال Goal 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - به همراه لینک دانلود بازی و اموزش

گزینه دوم: فوتبال FIFA 14 - برای کسب اطلاعات و جزییات دقیق درباره ثبت نام و نحوه مسابقات درباره FIFA 14 در ادامه همین تاپیک گفته خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته: دوستان شرکت کننده در صورت تمایل میتوانند در هر دو فوتبال FiFA 14 و Goal 3 شرکت کنند و هیچ گونه مانعی وجود نخواهد داشت.
قوانین و نحوه اجرای بازی ها نیز به زودی اعلام خواهد شد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
11-05-2014, 23:43

پیش به سوی جام جهانی مجازی

مقدمه:

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی فیفابازان عزیز، همون طور که خیلی هاتون تا الان مطلع هستید در صدد این هستیم تا همزمان با مسابقات جام جهانی پیش رو یک سری مسابقات فیفا نیز در انجمن برگذار کنیم.برای شروع کار لازم بود تا یک سری مقدمه چینی های لازم، مخصوصا برای سبک سنگین کردن اشتیاق کاربران حاضر برای شرکت در مسابقات صحبت هایی در تاپیک فیفا 14 انجام شود که میشه گفت که تا الان نتیجه مثبتی داشته و دوستان و فیفابازان حرفه ای علاقه مندی خود را برای شرکت در مسابقات نشان دادن در همین راستا تصمیم گرفته شد تا برای پیشبرد هر چه بهتر مسابقات یک تاپیک مجزا جهت برنامه ریزی ها و سوال جواب ها و همچنین نام نویسی شرکت کنندگان انجام بگیره.

زمان برگذاری مسابقات: (شروع 22 خرداد)

با توجه به این که زمان جام جهانی مصادف است با زمان امتحانات پایان ترم پس هدف بر این است که مسابقات را به شکل حذفی انجام بدیم و از انجام مسابقات به شکل لیگی و گروهی امتناع کنیم تا دوستان بتوانن دروس خود نیز برسند.مطمئنا هر چقدر تعداد نفرات شرکت کننده زیاد باشد شور و شوق انجام مسابقات بیشتر هم خواهد شد، با توجه به استقبال خوبی که از کاربران فیفایی مون شاهد بودیم امید میره که بتونیم لحظات شیرین و هیجان انگیزی را به تم های کل کل و قدرت نمایی های شیرین جلو ببریم.

البته نحوه دقیق انجام مسابقات (به صورت حذفی با رفت و برگشت) به شکل کاملا دقیق در روزهای اتی ابلاغ خواهد شد، اما ما در صدد هستیم تا حریفان را به شکل قرعه کشی معرفی کنیم و با تعیین یک زمان (روز و ساعت) معین منتظر نتایج مسابقات باشیم. که البته همه این سیستم ها در تاپیک اصلی، در راس انجمن P30World تشکیل خواهد شد.

نحوه ثبت نام و اشنایی شرکت کنندگان:

شرایط شرکت در مسابقه بسیار اسان است، همون طور که مطلع هستید برای انلاین بازی کردن باید CD-Key بازی رو داشته باشید و با نصب یک برنامه اجرایی مثل Orgins و داشتن یک یوزر ID وارد شبکه انلاین فیفا شده و همچنین در این مسابقات نیز شرکت داشته باشیم (که البته همه فیفابازان به این امر اگاه هستند).
در همین راستا دوستان برای ثبت نام کردن باید یوزر ID های خودشون را نیز معرفی کنن تا به همراه یوزرشون در انجمن در لیست شرکت کننده ها ثبت نام بشوند.

اما موضوع مهمی که وجود دارد حضور به موقع شرکت کنندگان در ساعت و زمان مقرر است که باید این اطمینان حاصل بشه که دوستان شرکت کننده در اسرع وقت (زمان تعیین شده) برای انجام مسابقه اعلام امادگی بکنند. بنابراین قصد داریم تا به همراه داشتن یوزر ID دوستان، شماره تلفنی از دوستان تهیه بکنیم تا 24 ساعت قبل از شروع مسابقه از طرف انجمن P30world به فرد اطلاع داده بشه و از حضور یا عدم حضور ایشون بروز مشکل و یا تاخیر احتمالی فرد برای رسیدن در زمان مقرر اطلاعی حاصل بشه. (البته این اطمینان نیز داده می شود که شماره شما فقط در اختیار سوپرمدیران انجمن قرار خواهد گرفت) و ارتباط نیز از طریق SMS صورت خواهد گرفت.

نحوه مسابقات:

همانطور که در بالا هم گفته شد قصد داریم تا مسابقات به شکل حذفی و رفت و برگشت انجام بگیره برای مثال اگر ما 10 شرکت کننده داشته باشیم:
{ یک قرعه کشی انجام می شود و تعداد 10 نفر شرکت کننده به گروه های دو نفره رودروی همدیگر قرار خواهند گرفت مثلا آقای X و Y ، آقای A و B ، آقای 1 و 2 و... که به یک گروه 5 تیمی تبدیل خواهند شد در ادامه که X و Y یک مسابقه رفت و برگشت انجام دادن و اقای X برنده شد در یک نموداری که در اینده معرفی خواهد شد در جدول بالا رفته و تا فینال به همین شکل حذفی و رفت و برگشت ادامه خواهد داشت که سرانجام فینال و تعیین نفر برنده.}
این شرایط در روز در نهایت 20-30 دقیقه وقت فرد را خواهد گرفت که در این صورت دوستانی هم که در روزهای امتحانات هستند میتونن به دروس خود نیز برسند لاکین نفر برنده که خب هر روز تا روز فینال کنار ما خواهد بود.

Maziar_69
12-05-2014, 00:53
سلام.
خسته نباشید.
برای ما که روی کنسول PS3 فیفا بازی میکنیم هم امکان شرکت وجود داره؟

AS_ameri
12-05-2014, 13:11
سلام خسته نباشید .من میخواستم در fifa 14 و هم در goal 3 شرکت کنم و ایدی اورجین فیفا من AS_ameri هست با تشکر

malkemid
12-05-2014, 14:44
حیف که گیم پد درست حسابی و همچنین وقتشو ندارم...وگرنه همرو تو گل 3 تار و مار می کردم:n02:
(کری خونی مجازه؟:دی)

Mehran
12-05-2014, 16:08
سلام

آمادگی کامل خودم رو اعلام میکنم برای Goal 3 :n05:

از این فرصت استفاده کرده و حریف مطلبم :n25:

راستی بچه ها، پاسش با کدوم بود؟ :happy:

با تشکر مهران...

S0R3N4
12-05-2014, 22:29
منم در گل 3 شرکت میکنم

Gregar
12-05-2014, 22:54
یعنی یه ماه دیگه ؟ :n03: اون هم حذفی ؟ :n28:
کاش زودتر برگزار میشد که هم با امتحانهای بچه ها نخوره هم لیگی برگذار بشه . حالا لااقل گروهی + حذفی میکردین .

Layken
12-05-2014, 23:09
سلام.
خسته نباشید.
برای ما که روی کنسول PS3 فیفا بازی میکنیم هم امکان شرکت وجود داره؟

سلام
مرسی
نه خب ما فقط PC رو مد نظر قرار دادیم.
گرداوری کنسولی ها به مراتب سخت تر از PC هستش.

حیف که گیم پد درست حسابی و همچنین وقتشو ندارم...وگرنه همرو تو گل 3 تار و مار می کردم:n02:
(کری خونی مجازه؟:دی)

تهیه یک گیم پد کلا برای اینده هم مفیده میتونی نگه داری برای بازی های بعدی
بله برادر مجاز مجازه :دی

سلام

آمادگی کامل خودم رو اعلام میکنم برای Goal 3 :n05:

از این فرصت استفاده کرده و حریف مطلبم :n25:

راستی بچه ها، پاسش با کدوم بود؟ :happy:

با تشکر مهران...

من هم یک حریف برای شما :دی
اعلام حضور میکنم در Goal 3

یعنی یه ماه دیگه ؟ :n03: اون هم حذفی ؟ :n28:
کاش زودتر برگزار میشد که هم با امتحانهای بچه ها نخوره هم لیگی برگذار بشه . حالا لااقل گروهی + حذفی میکردین .

میدونی رضا جان
قبلش باید یک فراخوانی و ثبت نامی صورت بگیره تا مسابقه شکل بگیره دیگه برای همین این کارها هم وقت برمیداره.
تازه حتا فکر میکردیم که دیر جنبیدیم :دی
منظورت از این که گروهی به اضافه حذفی میکردیم چجوریه؟ :n13:

Iloveu-ALL
13-05-2014, 00:22

مثلا مرحله اول چهار تیم گروهی بعد مرحله دوم حذفی باشه مثل جام جهانی

Gregar
13-05-2014, 00:26
میدونی رضا جان
قبلش باید یک فراخوانی و ثبت نامی صورت بگیره تا مسابقه شکل بگیره دیگه برای همین این کارها هم وقت برمیداره.
تازه حتا فکر میکردیم که دیر جنبیدیم :دی

دقیقا مثل خود جام جهانی . یعنی 4 گروه 4 نفری و بعد دو تیم از هر گروه صعود کنن به حذفی .
نه کسل کنندگی حذفی رو داره و نه وقتگیر بودن لیگی رو . تعداد هم فکر کنم حداقل 16 نفر بشیم دیگه .
درسته اکثر جاها به صورت حذفی مسابقات رو برگزار میکنن ولی اون به این خاطره که هم وقت کمه (توی چند ساعت) و هم تعداد شرکت کننده ها زیاده .
حالا که ما خیلی هم زیاد نیستیم چه خوبه اینطوری برگزار بشه و هیجان بازی رو بالاتر ببریم . عدالت هم بهتر رعایت میشه . چه بسا یه نفر نتش همون موقع مشکل دار بشه و لگ و دیلی بگیره و یه بازی رو الکی ببازه و حذف بشه .
گروهی + حذفی که باشه طرف ممکنه در صورت باخت توی یک بازی هم بازم به صعود امید داشته باشه .

در ضمن چقدر خوبه که فقط تیم های ملی برداشته بشن تو مسابقات که شبیه سازی بهتری از جام جهانی باشه . بیشتر واسه جذابیت بازی میگم .

Layken
13-05-2014, 11:49
مثلا مرحله اول چهار تیم گروهی بعد مرحله دوم حذفی باشه مثل جام جهانی

دقیقا مثل خود جام جهانی . یعنی 4 گروه 4 نفری و بعد دو تیم از هر گروه صعود کنن به حذفی .
نه کسل کنندگی حذفی رو داره و نه وقتگیر بودن لیگی رو . تعداد هم فکر کنم حداقل 16 نفر بشیم دیگه .
درسته اکثر جاها به صورت حذفی مسابقات رو برگزار میکنن ولی اون به این خاطره که هم وقت کمه (توی چند ساعت) و هم تعداد شرکت کننده ها زیاده .
حالا که ما خیلی هم زیاد نیستیم چه خوبه اینطوری برگزار بشه و هیجان بازی رو بالاتر ببریم . عدالت هم بهتر رعایت میشه . چه بسا یه نفر نتش همون موقع مشکل دار بشه و لگ و دیلی بگیره و یه بازی رو الکی ببازه و حذف بشه .
گروهی + حذفی که باشه طرف ممکنه در صورت باخت توی یک بازی هم بازم به صعود امید داشته باشه .

در ضمن چقدر خوبه که فقط تیم های ملی برداشته بشن تو مسابقات که شبیه سازی بهتری از جام جهانی باشه . بیشتر واسه جذابیت بازی میگم .

من به نوبه خودم موافقم پس این روند رو مورد بررسی قرار میدیم و نتیجه رو میگیم.:»
در مورد تیم های ملی هم فکر خوبیه و اتفاقا خودمون هم فکرشو کرده بودیم، ولی بالانسی که در باشگاهی هستش در ملی نیست.
ولی با این حال ملی هم خوبه و کمک میکنه فضا بیشتر به جام جهانی نزدیک بشه.
در این مورد هم مشورت میکنیم و نتیجه رو اعلام میکنیم.

دوستان هر گونه پیشنهادی برای بهبود عملکرد بازی های دارید بگید تا بتونیم بازی هارو با هماهنگی ه رچه بالاتر برگذار کنیم. :»

Greedy
13-05-2014, 12:34
منم که قبلا اعلام امادگی کردم :دی
اریجین : masoud908

در ضمن ماه دیگه قشنگ امتحانای ترم شروع میشه بذارید بعد امتحانا
در ضمن به نظر منم گروهی برگزار شه بهتره جذابیتش بیشتره
ببینید چند نفر تا حالا شرکت کردن کم بودیم من بازیکن میارم :دی

Kamyar_AnathemA
13-05-2014, 15:56
برای من فرقی نمیکنه اما اگه فقط تیم ملی باشه به نظرم بهتره
در غیر اینصورت همه باشگاهی بر میدارن و کسی با تیم ملی بازی نمیکنه ( بر اساس تجربه که زیاد آنلاین بازی کردم و میکنم و از هر 50 تا حریف شاید 1 نفر ملی برداره )
90% مادرید و بایرن بر میدارن
10 درصد هم بارسا و چلسی و یکی دو تا تیم دیگه
اینجوری میشه لیگ قهرمانان اروپا

روش برگزاریش هم مثل جام جهانی باشه بهتره منتها با این تفاوت که تک حذفی نباشه . چون جهان سوم هستیم و در حد لاکپشت در زمینه سرعت و پینگ تایم و همه چیز دست خود آدم نیست

روی کمک منم میتونین حساب کنین منتها اگه وقت خالی پیدا کنم :n06:

Gregar
13-05-2014, 17:16
برای من فرقی نمیکنه اما اگه فقط تیم ملی باشه به نظرم بهتره
در غیر اینصورت همه باشگاهی بر میدارن و کسی با تیم ملی بازی نمیکنه ( بر اساس تجربه که زیاد آنلاین بازی کردم و میکنم و از هر 50 تا حریف شاید 1 نفر ملی برداره )
90% مادرید و بایرن بر میدارن
10 درصد هم بارسا و چلسی و یکی دو تا تیم دیگه
اینجوری میشه لیگ قهرمانان اروپا

روش برگزاریش هم مثل جام جهانی باشه بهتره منتها با این تفاوت که تک حذفی نباشه . چون جهان سوم هستیم و در حد لاکپشت در زمینه سرعت و پینگ تایم و همه چیز دست خود آدم نیست

روی کمک منم میتونین حساب کنین منتها اگه وقت خالی پیدا کنم :n06:

بله دیگه قهرمان مسابقات هم که تشریف اوردن بالاخره . کمیته مسابقات اعلام کردن که بازی ها از هم اکنون تشریفاتی اعلام شد . اقا از همین الان جایزه رو بدین بهش بره :n02:

دعایی برای قهرمانی تو این مسابقات :
خدایا اگه با این بشر افتادم تو یک گروه همانا بر این بنده ی صالحت لگی چیزی عنایت فرما تا شاید بتوانیم گلی دریافت نکنیم :n09:

comiiseer
13-05-2014, 17:53
به به مبارکه ایشا.. که به خوبی پیش بره:n01:

Squall Leonhart
13-05-2014, 22:39
من واسه گل سه هستم! :n19:

اینم از جدیدترین ورژن فارسی این بازی هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واسه اینکه عدالت رعایت بشه دو تا گل به حریفم آوانس میدم! :n25:

مسابقات حذفی نباشه و به صورت امتیازی باشه.

من فقط بعد از 20 خرداد میتونم شرکت بکنم!

گل سه رو میشه چهار نفری هم بازی کرد، اگه تعداد نفرات زیاد باشه میتونیم بازی ها به صورت دو نفر در مقابل دو نفر برگزار بکنیم!

SamGun
13-05-2014, 23:14
2 تا از بازی های 1 شنبه هفته پیش بنده در Ultimate Team در سطح Division 2 :دی

دیگه خود دانید :دی

Origin ID : saamgun

Iloveu-ALL
13-05-2014, 23:14
منم میخوام توی Goal 3 شرکت کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من واسه گل سه هستم! :n19:

اینم از جدیدترین ورژن فارسی این بازی هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واسه اینکه عدالت رعایت بشه دو تا گل به حریفم آوانس میدم! :n25:

مسابقات حذفی نباشه و به صورت امتیازی باشه.

من فقط بعد از 20 خرداد میتونم شرکت بکنم!

گل سه رو میشه چهار نفری هم بازی کرد، اگه تعداد نفرات زیاد باشه میتونیم بازی ها به صورت دو نفر در مقابل دو نفر برگزار بکنیم!

نههههههه قهرمان Goal 3 هم مشخص شد! امید بسته بودم به قهرمانیا :n14:
داداش اگه مسابقات 4 نفره شد منو یاره خودت بذار (زیرمیزی هم میدم) :n02:

پ.ن: جالب میشه اگه یه مسابقه سوپر کاپ بین قهرمان Goal 3 و Fifa 14 بذارید بازی هم همین Goal 3 باشه!

Msba
14-05-2014, 09:37
2 تا از بازی های 1 شنبه هفته پیش بنده

رو Amateur بوده نه؟ :n02: (البته من در FIFA ماهر نیستما)
من هم عاشق GOAL3 هستم. گاهی اوقات بازی می کنم فقط 10 دقیقه می خندم اونم در شرایط بد آب و هوایی که می شه یه ربع خنده !!! آخه رعد و برق توو مخ یارو می زنه و بعد یارو بلند می شه!!! به بازی جوانمردانه نیز اعتقادی نیست و این خوبه!!! با پا می ری تو دل یارو!!!
حیف که وقت نمی کنم. وگرنه همه حذف بودن!!! (اگر مصدومیت داشت، همه مصدوم بودید!!!) هنوز رمز کاپش رو حفظم از حدود 15 سال پیش!!! حالا بفهمید من چه بازیکنی بودم.

{حذف شد}

SamGun
14-05-2014, 09:48
رو Amateur بوده نه؟ :n02: (البته من در FIFA ماهر نیستما)

نه برادر من :دی این نتجیه ماله قسمت Ultimate Team و در سطح DIV 2 به دست اومده
بازی اول با یک ناشناس و بازی دوم با نفر سوم بچه های خودمون از نظر Ranking بازی در UT

Msba
14-05-2014, 10:22
ببخشید عزیز زودتر می گفتی!!! :n11:

موفق باشی.

danteiv
14-05-2014, 11:29
سلام مسابقات شروع شده ؟

a.f.h
14-05-2014, 12:58
من برای بازی Goal 3 آماده ام

اسم منم تو لیست اضافه کنید
اینم آیدیم:l0000000l@yahoo.com

AS_ameri
15-05-2014, 15:40
لطفا اگه میشه کاپ فیفا 14 رو مثل جام جهانی اول بصورت گروهی بعد بصورت حذفی برگزار کنید اینجور هم جذاب تره هم عادلانه تر با تشکر

Squall Leonhart
15-05-2014, 16:50
آی نفس کش! :3:

یکی از بچه ها لوله شد : :24:

نفر بعدی بیاد جلو! :n25:

shs2008
15-05-2014, 20:04
سلام منم برای fifa 14 هستم :n02:

Origin ID :shs2008

Layken
16-05-2014, 21:34
دوستان تصویب شد که فقط تیم ملی برداریم تا کاملا با جو جام جهانی یکی باشیم.

برای شروع من تیم ملی پرتغال رو انتخاب میکنم :دی یک ترکیب تماما هجومی، پس بهتره تا روز شروع مسابقات برید و بر روی یک تیم ملی کار کنید تا اماده وارد مسابقات بشیم.

Kamyar_AnathemA
16-05-2014, 22:50
دوستان تصویب شد که فقط تیم ملی برداریم تا کاملا با جو جام جهانی یکی باشیم.

برای شروع من تیم ملی پرتغال رو انتخاب میکنم :دی یک ترکیب تماما هجومی، پس بهتره تا روز شروع مسابقات برید و بر روی یک تیم ملی کار کنید تا اماده وارد مسابقات بشیم.

سعی کنید قوانین مسابقات مطابق با قوانین جهانی بازی های آنلاین باشه تا مشکلی پیش نیاد
اگه نمیدونید بگید اینجا کپی کنم قوانین رو

Layken
16-05-2014, 23:08
سعی کنید قوانین مسابقات مطابق با قوانین جهانی بازی های آنلاین باشه تا مشکلی پیش نیاد
اگه نمیدونید بگید اینجا کپی کنم قوانین رو

خودمون یک سری قوانین ترتیب دادیم ولی بله حتما مشتاق خوندن قوانین اونا هستم اصلا شاید کلا مثل اونا شدیم
اگه میشه کپی کنید ببینیم چی دارن :دی

Kamyar_AnathemA
17-05-2014, 00:44
Game Type: Online Friendlies
Team Level: Any ( که در مسابقات ما تیم های ملی مجاز هستند )
Half Length: 6 Mins
Controls: Any
Game Speed: Normal
Squad Type: Online
Defending: Tactical
Injuries: Off
Handball: Off
Custom Formation: Forbidden
Custom Set Pieces ( Corners & Free Kicks ): Forbidden
Custom Tactics: Allowed
Stadium: Default
Ball Type: Default
Pitch: Default

شرایط قطع شدن بازی یا دیسکانکت شدن هم که به همون اندازه که از بازی مونده بازی ادامه پیدا میکنه

یه سری قوانین دیگه هم هست مثل Man Marking که غیر مجاز هست و برای بازی های غیر آنلاین هست و در آنلاین اصلا نیست که کسی بخواد استفاده کنه که اونارو لازم نیست بنویسم

Layken
17-05-2014, 00:57
Game Type: Online Friendlies
Team Level: Any ( که در مسابقات ما تیم های ملی مجاز هستند )
Half Length: 6 Mins
Controls: Any
Game Speed: Normal
Squad Type: Online
Defending: Tactical
Injuries: Off
Handball: Off
Custom Formation: Forbidden
Custom Set Pieces ( Corners & Free Kicks ): Forbidden
Custom Tactics: Allowed
Stadium: Default
Ball Type: Default
Pitch: Default

شرایط قطع شدن بازی یا دیسکانکت شدن هم که به همون اندازه که از بازی مونده بازی ادامه پیدا میکنه

یه سری قوانین دیگه هم هست مثل Man Marking که غیر مجاز هست و برای بازی های غیر آنلاین هست و در آنلاین اصلا نیست که کسی بخواد استفاده کنه که اونارو لازم نیست بنویسم

دستت درد نکنه.
فقط به نظرم زمان بازی 5 دقیقه باشه و در فینال 6 دقیقه باشه.
از اون طرف هم سرعت fastنکنیم؟ من خودم به زیاد عادت کردم.

Kamyar_AnathemA
17-05-2014, 02:20
دستت درد نکنه.
فقط به نظرم زمان بازی 5 دقیقه باشه و در فینال 6 دقیقه باشه.
از اون طرف هم سرعت fastنکنیم؟ من خودم به زیاد عادت کردم.

والا همون 6 دفیفه به نظرم مناسب هست
سرعت بازی هم روی نرمال مناسب هست

از این بابت میگم چون اکثر کسایی که آنلاین بازی میکنن معمولا دست به تنظیمات نمیزنن و پیش فرض خود بازی هم همیناست
خودم از فیفا 11 دارم با همین تنظیمات بازی مینکنم

بازم هر جور صلاحه

Kamyar_AnathemA
17-05-2014, 15:18
یه چیز دیگه هم هست و اون اینکه کسی نباید مجبور بشه یک تیم رو انتخاب کنه و تا آخر فقط با همون تیم بازی کنه !
حتی بازی اگه رفت و برگشت باشه میتونه بازی اول یک تیم برداره و بازی دم یک تیم دیگه
فانون کلی اینجوریه

mohammad.asghari
17-05-2014, 15:22
لطفا بازی رو روی 6 دقیقه و سرعت نرمال برگزار کنید چون بیشتر شرکت کنندگان بازی رو با سرعت نرمال بازی میکنند نه سرعت زیاد!

mohammad.asghari
17-05-2014, 15:32
نتیجه چی شد؟آخر سر گروهی برگزار میشه یا حذفی.اگه گروهی برگزار بشه 100%بهتره چون مکن 1 بازی رو بد بازی کنیم یا نت مشکل داشته باشه و...:n02:

SamGun
17-05-2014, 22:02
حامد من روی مسئله سرعت از فیفا 2005 مسئله داشتم که جالب اینجاس فکر میکنم از فیفا 13 به اینور سرعت نرمال واقعیت خودش رو پیدا کرده , تا قبل از اون واقعا سرعت نرمال کمتر از حالت طبیعی بود اما دیگه اینطور نیست .

در رابطه با زمان بندی بازی هم منم باهات هم نظر هستم که تفاوتی بین بازی های قبل از فاینال با خوده فاینال باشه .

Layken
18-05-2014, 00:12
اوکی دوستان سرعت روی همون نرمان باقی میمونه ولی برای تغییر تیم مخصوصا در بازی رفت و برگشت باید باز در مجلس در موردش مشورت صورت بگیره .

نتیجه چی شد؟آخر سر گروهی برگزار میشه یا حذفی.اگه گروهی برگزار بشه 100%بهتره چون مکن 1 بازی رو بد بازی کنیم یا نت مشکل داشته باشه و...:n02:

این گروهی یا حذفی بودن ماجرا به تعداد شرکت کننده ها بستگی داره اگه 16 نفر بشیم میتونیم 4 گروه چهار تایی شکل بدیم ولی فعلا نشدیم، تا اونجایی که یادمه 11-12 نفر هستیم.

ali-07
19-05-2014, 10:46
سلام سلام :n07:
دوستان اینجانب اعلام آمادگی میکنم برای مسابقات goal3
تو تاپیک قبلی مسابقات (سال 2009) هم نگاه کنید ایدی من جزو شرکت کنندگان بوده :n02::n02:
پس نیازی هم به کری خونی نیس
حریف میطلبیم :n16:
یا علی :n12:

hamze1379
24-05-2014, 12:04
آخه اون میشه
نمیشه آقا ههه:n13::n13::n13::n13::n13::n13::n02:

بانو . ./
25-05-2014, 23:27
برای goal 3 ما نیز هستیم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karimz
28-05-2014, 04:43
منم گل3 هستم با اسم کاربریم حالا با خود کنسول میکرو نمیشه آنلاین بازی کرد تیویمون به نت وصل میشه راهی نداره؟

Reza31001
28-05-2014, 20:52
goal 3 هستم

MUSK£T££R
28-05-2014, 22:39
سلام منم GOAL 3 هستم ..!
یه سوال باید با ورژن ژاپنی بازی کنیم یا با نسخه انگلیسی هم میتونیم ..؟

karimz
28-05-2014, 23:12
بازی فیفا99 نینتندو64 رو با شبیه ساز 1964 آنلاین بازی کردم اتصالش مثل گل3 هست اینم بزارید بازی کنیم الان کسی هست آنلاین باشه برای بازی تدارکاتی

Layken
29-05-2014, 00:18
دوستان به زودی یک تاپیک دیگه مخصوصا شرکت کننده ها زده خواهد شد و لیست ها با جزییات مختلف داخل اون قرار خواهد گرفت. :n16:

سلام منم GOAL 3 هستم ..!
یه سوال باید با ورژن ژاپنی بازی کنیم یا با نسخه انگلیسی هم میتونیم ..؟

با هیچ کدوم :دی
با نسخه کاملا فارسی بازی میکنیم.
از همون لینک هایی که تو پست اول ادرس تاپیک GOal 3 رو گذاشتم دانلود کنید و ببینید فارسی است.
درضمن دوستان اکر مشکلی در دانلود پیدا کردید بگید حتما تا دوباره فایل ها اپلود بشه.

بازی فیفا99 نینتندو64 رو با شبیه ساز 1964 آنلاین بازی کردم اتصالش مثل گل3 هست اینم بزارید بازی کنیم الان کسی هست آنلاین باشه برای بازی تدارکاتی

اگه بخواهیم که همینو هم اضافه کنیم زمان بر هستش و برای مسابقات نمیرسه بنابراین اگر شما به صورت جداگانه تمایل دارید بازیش کنید میتونید خودتون یک تاپیک براش ایجاد کنید به همراه لینک دانلود و بقیه موارد تا دوستان جمع بشیم و بازی کنیم.
برای بازی های تدارکاتی هم برنامه هایی بچینید جالب میشه :دی
نمی دونم چرا من پینگم بالا رفته و هر چه سریع تر باید درستش کنم.

mohammad.asghari
30-05-2014, 13:12
اقا من برای فیفا 14 آنلاین قبلا اعلام آمادگی کردم ولی متاسفانه آیدی رو اشتباه داده بودم که تصحیحش میکنم:a53f7

daemon.vector
01-06-2014, 19:06
سلام- منم فیفا 14 هستم اینم آیدی اورجینم

sadeghkorda

AS_ameri
01-06-2014, 19:14
این دوستمون هم برا مسابقات فیفا 14 اعلام امادگی میکنن .
ID orgin imaneminem

daemon.vector
02-06-2014, 05:34
آقا یه چیزه دیگه معمولا بازی با داخلی ها اگه زمین بارونی نباشه یکم لگ داره که چیزه خاصی نیست - پس این قانونم بزار که زمین بدون بارون باشه - :n13:

Layken
02-06-2014, 13:03
آقا یه چیزه دیگه معمولا بازی با داخلی ها اگه زمین بارونی نباشه یکم لگ داره که چیزه خاصی نیست - پس این قانونم بزار که زمین بدون بارون باشه - :n13:

منم موافقم، زمین بارونی نباشه خیلی بهتره.

Layken
02-06-2014, 21:10
این دوستمون هم برا مسابقات فیفا 14 اعلام امادگی میکنن .
ID orgin imaneminem

Ameri جان این دوستمون در انجمن ثبت نام کردن؟
اگر ثبت نام نکردن لطفا بگین تا ثبت نام کنن.

+
دوستانی که تازه ثبت نام کردن یا خیلی به ندرت در انجمن حضور دارند لطفا ID یاهو منو اد کنن Layken_123 مرسی.

saaeid_mehri
03-06-2014, 13:29
fifa 14
origin id : saaeid_mehri

Layken
03-06-2014, 17:04
امروز در یک بازی دوستانه بین من و daemon.vector ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، ایشون با نتیجه 4 -1 پیروز این رقابت شدن. :n02:
البته به قول مربی والیبالمون هر دو تیم در حال محک زدن همدیگه بودن :whistle:

rouzbeh_ziafati
08-06-2014, 09:26
این origin id همون psn id هست؟
برای شرکت در مسابقات باید هزینه ای پرداخت بشه؟
آیا سرعت 512 کفاف کار رو میده؟

rouzbeh_ziafati
08-06-2014, 09:33

Gregar
08-06-2014, 10:39

نه . Origin مال pc هستش و الان فقط مسابقه روی pc برگزار میشه . نمیدونم ایا واسه کنسول هم برنامه ای دارن یا نه .

Layken
08-06-2014, 12:41
نه . Origin مال pc هستش و الان فقط مسابقه روی pc برگزار میشه . نمیدونم ایا واسه کنسول هم برنامه ای دارن یا نه .

نه برای کنسول برنامه ای نداریم، دسترسی به PC نسبت راحت تر از کنسول هست مخصوصا در زمان فعلی.

دوستان رو 20 خرداد قرعه کشی انجام میدیم امادگی داشته باشن که کم کم داریم نزدیک میشیم و همدیگرو باید اد کنیم و مسابقات برگذار بشه.
هر کی در گروهی افتاد که من هم هستم بهتره باخت خودشو حتمی بدونه :دی

daemon.vector
09-06-2014, 00:00
نه برای کنسول برنامه ای نداریم، دسترسی به PC نسبت راحت تر از کنسول هست مخصوصا در زمان فعلی.

دوستان رو 20 خرداد قرعه کشی انجام میدیم امادگی داشته باشن که کم کم داریم نزدیک میشیم و همدیگرو باید اد کنیم و مسابقات برگذار بشه.
هر کی با در گروهی افتاد که من هم هستم بهتره باخت خودشو حتمی بدونه :دی

پس دعا کن با من هم گروه نشی که به جز 3 امتیاز تفاضلتم خراب میشه :n02:

راستی این که هرکسی از اول تا آخر با یه تیم باشه بهتره -

و این که چندتا شرکت کننده داریم ؟

و این که جایزه نفر اول و دوم چیه ؟
:n16:

Soroush HD
09-06-2014, 13:11
خواهشا به این پست رسیدگی کنید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soroush HD
09-06-2014, 13:55
من Goal 3 رو پایم.حامد جون ادم کن.

Gregar
09-06-2014, 20:20
خیلی وقته فیفا نزدم . تقریبا یه ماهی میشه . از همون موقع که ثبت نام کردم . حالا امروز تازه اریجین رو باز کردم دیدم 500 مگ اپدیت میخواد بکنه .
حالا امشب میزارم شبانه بگیره اگه شد که شد اگه نشد شاید اصلا قید این مسابقه رو بزنم . اخه 500 مگ چه خبره . تا حالا اینقدر اپدیت ندیده بودم . فکر ایرانیها رو نمیکنن :n02:

Layken
09-06-2014, 21:44
خیلی وقته فیفا نزدم . تقریبا یه ماهی میشه . از همون موقع که ثبت نام کردم . حالا امروز تازه اریجین رو باز کردم دیدم 500 مگ اپدیت میخواد بکنه .
حالا امشب میزارم شبانه بگیره اگه شد که شد اگه نشد شاید اصلا قید این مسابقه رو بزنم . اخه 500 مگ چه خبره . تا حالا اینقدر اپدیت ندیده بودم . فکر ایرانیها رو نمیکنن :n02:

نه دیگه انصراف نداریم، یک کاری کن تا حتما بتونی دانلود کنی و هنوز چند روز تا شروع مسابقه مونده و 500 مگ هم دو روزه میشه حل کرد.

daemon.vector
10-06-2014, 03:35
آقا من یه پیشنهاد دارم واسه این که بازی بهتر بشه -

وقت تلف کردن نتیجه بازیو به تیم روبرو وقت تلف کننده بده :n09:

و این که هست از وست زمین تا بازی شروع میشه بلند میکنن میرو اونور میشه تک به تک که نه تقریبا دروازه خالیه - تیم خاطی رو بازنده اعلام کنه -
چون واقعا حال بهم زنه - خیلی ها هم استفاده میکنن - هیچ ربطی به فوتبال نداره -

mohammad.asghari
11-06-2014, 10:41
چی شد آقا قرعه کشی پس؟؟؟فردا شروع میشه جام جهانی قرعه کشی چی شد؟برنامه بازیا چطوریه؟زودتر مشخص کنید که بتونیم برنامه بچینیم برای بازیا:n02:

daemon.vector
12-06-2014, 01:19
مثله اینکه اسپانسر مسابقات کناره گیری کرده - ما جدول تیم هارو میخوای - آآآآآآی نفس کش :n19:

SamGun
12-06-2014, 11:09

آپدیت مربوطه به اضافه شدن World Cup به قسمت UT هست بدون هم تمامی قسمت های بازی مثل قبل قابل اجرا هست

من خودم 4 روزه آپدیت کردم قبلش داشتم بدون آپدیت بازی میکردم

AS_ameri
12-06-2014, 14:07
سلام دوستان برنامه مسابقات چی شد قرعه کشی رو کی اعلا میکنید لطفا مارو هم در جریان کا بزارید با تشکر

lvloFa
12-06-2014, 14:39
آقا منم هستم برای FIFA 14 ..
Origin ID : mofa_95

Gregar
12-06-2014, 15:20
آپدیت مربوطه به اضافه شدن World Cup به قسمت UT هست بدون هم تمامی قسمت های بازی مثل قبل قابل اجرا هست

من خودم 4 روزه آپدیت کردم قبلش داشتم بدون آپدیت بازی میکردم

میشه پس فرندلی پذاست بدون اون اپدیت ؟

SamGun
12-06-2014, 19:05
میشه پس فرندلی پذاست بدون اون اپدیت ؟

آره مشکلی نداره برادر قابل اجراس .

( ادامه صحبت ها اگه باز مشکل بود بریم تو تاپیک خوده فیفا تا از هدف این تاپیک دور نشیم :n16: )

SamGun
12-06-2014, 19:07
دوستان گرانقدر توجه کنند حتما تیم مورد نظرشون رو باید اینجا اعلام کنن

منم آماده هستم : تیم Germany
آیدی saamgun : Origin

Mehran
12-06-2014, 20:14
سلام

اعلام آمادگی برای Goal 3

تیم انتخابی هم ایران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر مهران...

Kamyar_AnathemA
12-06-2014, 21:13
الان قوانین بازیا کو ؟
پس مجبوریم یه تیم بگیم تا آخرم با اون بازی کنیم ؟

کاپ برگزار کردنتون عجیب غریبه ها !

daemon.vector
12-06-2014, 22:38
:n12::n20::n19:

mohammad.asghari
12-06-2014, 23:12
ما هم آماده ایم:a53f7
تیم:آلمان

Layken
13-06-2014, 00:40
الان قوانین بازیا کو ؟
پس مجبوریم یه تیم بگیم تا آخرم با اون بازی کنیم ؟

کاپ برگزار کردنتون عجیب غریبه ها !

قوانین تا یکی دو ساعت دیگه در یک تاپیک مجزا قرار داده میشه.

mohammad.asghari
13-06-2014, 12:28
قوانین هنوز نیومده؟!

Squall Leonhart
13-06-2014, 14:32
گل سه رو چهار نفری برگزار میکنین یا دو نفری؟
لطفا زمان بندی بازی ها رو از قبل مشخص بکنین
اینم آی دی من هست : krauser35 به اسم فرید

بانو . ./
13-06-2014, 16:41
ما نیز اماده ایم:n25: :دی
تیممون هم ایران

Layken
13-06-2014, 17:04
گل سه رو چهار نفری برگزار میکنین یا دو نفری؟
لطفا زمان بندی بازی ها رو از قبل مشخص بکنین
اینم آی دی من هست : krauser35 به اسم فرید

دو نفری بازی میکنیم.

danteiv
14-06-2014, 12:26
امیدوارم منو از قلم ننداخته باشین!
Id orgin: danteivx

mohammad.asghari
15-06-2014, 01:05
آقا تور رو خدا یه جوابی بدید خوب!
یعنی چی میزنید بزودی در همین پست قرعه کشی گذاشته میشه ولی الان بیشتر از 1 روز میگذره و هیچ خبری نشده!!!!!
حداقل بگید خودمون رو آماده کنیم؟

Squall Leonhart
15-06-2014, 15:45
دوستان نظرتون چیه هر کس واسه خودش یه لوگو انتخاب بکنه؟
این طوری وقتی گروه بندی میشه یا نتایج اعلام میشه جذاب تر میشه
مثلا این رو ببینین چه شیک هست :

lvloFa
17-06-2014, 14:43
اقا منم برای FIFA 14 هستما ..

Origin ID : mofa_95

تیمم فرانسه هست :n02:

AS_ameri
19-06-2014, 13:52
سلام تاریخ شروع مسابقات کی هست ؟ قرعه کشی انام شده یا نع لطفا اطلاع رسانی کنید ما نتظریم:n01::n13:

lvloFa
19-06-2014, 17:09
آقا سرکاریه ؟
مسخره کردید مارو ؟؟؟!!! :n08:

Layken
20-06-2014, 00:09
آقا سرکاریه ؟
مسخره کردید مارو ؟؟؟!!! :n08:

سلام
نه اصلا مسخره بازی در کار نیست، من خودم چندین روز شما رو در Orgin اد کردم و منتظرتون موندم که ببینم ایا هستید یا نه ولی خبری از شما نشد.
حتا پیام هم گذاشتم، البته فقط شما نیستید و دو سه نفر دیگه هم هستند که عدم حضورشون باعث شده تا تعداد نفرات کسری داشته باشه.
با این حال مجبور شدیم چند روزی صبر کنیم تا مطمئن بشیم که تعداد نفرات حاضر به چه شکلی خواهد شد.
برای دوستان SMS هم ارسال کردیم و منتظر بودیم، الان من به اجبار با همین سیستم قرعه کشی رو انجام دادم و اونو قرار میدم.

قوانین و جدول برگذاری مسابقات فوتبال FiFA 14 و Goal 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
20-06-2014, 02:24
دوستان قرعه کشی و گروه بندی های فیفا 14 به طور کامل انجام گرفت
برای اطلاع از قرعه کشی اینجا کلیک کنید.
قوانین و جدول برگذاری مسابقات فوتبال FiFA 14 و Goal 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lvloFa
20-06-2014, 13:46
سلام
نه اصلا مسخره بازی در کار نیست، من خودم چندین روز شما رو در Orgin اد کردم و منتظرتون موندم که ببینم ایا هستید یا نه ولی خبری از شما نشد.
حتا پیام هم گذاشتم، البته فقط شما نیستید و دو سه نفر دیگه هم هستند که عدم حضورشون باعث شده تا تعداد نفرات کسری داشته باشه.
با این حال مجبور شدیم چند روزی صبر کنیم تا مطمئن بشیم که تعداد نفرات حاضر به چه شکلی خواهد شد.
برای دوستان SMS هم ارسال کردیم و منتظر بودیم، الان من به اجبار با همین سیستم قرعه کشی رو انجام دادم و اونو قرار میدم.

حالا شوخی کردم داش چرا ناراحت میشی ؟ :n01:

Layken
20-06-2014, 15:00
حالا شوخی کردم داش چرا ناراحت میشی ؟ :n01:

نه اصلا ناراحت نشدم فقط خواستم علت تاخیر رو توضیح بدم تا نه تنها برای شما بلکه برای بقیه دوستان هم توضیح شفاف باشه. :n06:
الان شما به تاپیک بغلی سر بزنید قرعه کشی کردیم و رقیبانتون مشخص شدن میتونید اونارو اد کنید و بازی کنید و نتیجه رو هم به ما بگید.:n16:
اینجا :

alivw71
22-06-2014, 22:47
سلام و دورود برای ایجاد تایپیک . و برگزاری مسابقات .

به نظرم به جای fifa 14 که نیاز به سریال اورجنال داره بهتر بود از fifa 14-13 نینتندو wii استفاده میکردید چون با مبدل dolphin که kaillera رو ساپورت میکنه بازی کنید به راحتی به صورت انلاین.

goal3 بازی بسار زیبایی هست و اگر 2 به 2 بود بسیار حیجان انگیز تر و جذاب تر میشد. اگر هنوز ظرفیت تکمیل نشده بنده هم میتونم شرکت کنم.

saaeid_mehri
11-07-2014, 09:54
سلام درود
نتونستم تو این مسابقات شرکت کنم
میخواستم بدونم بازم مسابقات دارین ؟ کی ؟ :n03:

noroozi1137
18-08-2014, 22:54
با سلام
دوستان سری جدید فیفا انلاین کی شروع میشه؟
یه سوال دیگه
من چجوری میتونم بازی فیفارو انلاین بازی کنم؟
لطفا گامل توضیح بدید؟ ممنون