PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینما خانگی

rouzbeh_ziafati
10-05-2014, 07:37
سلام
من به تازگی یه تلویزیون 42 اینچ سونی مدل 42w670 خریدم
پشتش یه پورت برای ورود اسپیکر داره ، من یه اسپیکر 6 تکه دارم که سه تا خروجی داره ، اینطوری هیچ راهی نداره که از هر 6 تا قطعه استفاده کنم و فقط دو تا از بلندگوهام به تلویزیون وصل میشه
اگه راهی نداره ، پس این سینما خانگی ها که چندتا اسپیکر رو به تلویزیون وصل می کنند چطور کار میکنه؟
با تشکر

Yi Yi
10-05-2014, 12:37
از خروجی Digital Audio Output استفاده کن.

rouzbeh_ziafati
11-05-2014, 11:54
از خروجی Digital Audio Output استفاده کن.

این خروجی روی تلویزیون باید باشد؟ روی تلویزیون فقط یه خروجی صوتی دارد که عکس هدفون هم هست. اما اسپیکر من سه تا line in داره که به ساب می خوره ، و هر 5 اسپیکر هم به طور جدا به ساب وصل می شوند .
در این حالت که یک خروجی برای تلویزیون دارم ، فقط یکی از اون کابل ها Line in ساب رو می تونم به تلویزیون وصل کنم

poonel
11-05-2014, 16:45
این خروجی روی تلویزیون باید باشد؟ روی تلویزیون فقط یه خروجی صوتی دارد که عکس هدفون هم هست. اما اسپیکر من سه تا line in داره که به ساب می خوره ، و هر 5 اسپیکر هم به طور جدا به ساب وصل می شوند .
در این حالت که یک خروجی برای تلویزیون دارم ، فقط یکی از اون کابل ها Line in ساب رو می تونم به تلویزیون وصل کنم

Digital Audio Output یه خروجی « دیجیتال » صداست که روی تلویزیون شما هم هست.
باید با فیش « اپتیکال » ازش خروجی صدا بگیرید واسه سینمای خانگی یا اسپیکری که ورودی دیجیتال داشته باشه. از این مدل اسپیکر ها تو بازار ایران خیلی خیلی کمیاب است.

اسپیکر شما فاقد این قابلیت است.

rouzbeh_ziafati
12-05-2014, 06:32
اینطور که فهمدیم . سینما خانگی تکشیل شده است از تلویزیون بلندگو ها و یک پلیر (مثل bluray یا dvd player) ، یعنی اگه پلیر که واسط هست این وسط نباشه عملا نمیشه از بلندگوها استفاده کرد؟ درست میگم؟