PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گسترش حجم درایو C

fa_shinobi
09-05-2014, 15:37
من میخواستم موقع نصب ویندوز 7 از ظرفیت درایو D کم کنم و به C اضافه کنم. ولی این کار انجام نشد هیچ یه درایو 100مگا بایتی هم اظافه شد که حذف نمیشه. الان درایو D فضای آزاده و 100 مگابایتی هم فکر نمیکنم درایو فیزیکی باشه. حالا میخواستم بدونم C رو چطوری گسترش بدم و 100 مگی رو حذف کنم.
مشکلی با ویندوز عوض کردن ندارم. اما اطلاعات درایوای دیگه برام خیلی مهمه، چون شنیدم با این دستکاریا ممکنه درایو سی رو که فرمت میکنی بقیه هم فرمت بشن

hamed_m2
09-05-2014, 19:26
از hirens boot cd استفاده کن از قسمت پارتیشن برنامه acronis راحت هر تغییری میخوای انجام بده کار باهاشم خیلی راحته

fa_shinobi
09-05-2014, 19:26
آقا لطفا کمک کنید. من با برنامه پارتیشن بندی ویندوز یه دست کاریایی کردم. الان دو تا درایو جدید و خالی بوجود آوردم. بقیه درایوام که اطلاعات توشون دارم اصلا نیستشون. تو برنامه همشون یکی شدن و شدن فضای آزاد.

fa_shinobi
09-05-2014, 20:04
اینم عکسش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ازین چیزا سردر نمیارم اما فکر کنم هنوز بشه اطلاعات رو برگردوند چون فقط یکی دو ثانیه این کار طول کشید.

vissoto
09-05-2014, 20:16
اینم عکسش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ازین چیزا سردر نمیارم اما فکر کنم هنوز بشه اطلاعات رو برگردوند چون فقط یکی دو ثانیه این کار طول کشید.
سلام
اطلاعاتتون در کدام بخش بود؟

بخش سبزرنگ فعلی؟

fa_shinobi
09-05-2014, 20:40
سلام
اطلاعاتتون در کدام بخش بود؟

بخش سبزرنگ فعلی؟
بله نوشته free space

vissoto
10-05-2014, 10:33
سلام

ببینید با نرم افزار زیر می توانید پارتیشن ها را پیدا کنید یا خیر.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fa_shinobi
10-05-2014, 12:47
سلام

ببینید با نرم افزار زیر می توانید پارتیشن ها را پیدا کنید یا خیر.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این برنامه بیشتر برای رم و فلش استفاده میشه. با Acronis تونستم برش گردونم. فقط یه مشکل دیگه دارم. قبل از این اتفاق یه پارتیشنم رو اشتباها به یه درایو دیگه تبدیل کردم که الان خالیه. میشه اون رو برگردوند؟ تو شکل شده درایو L. ممنون

hamed_m2
12-05-2014, 07:34
فکر میکنم تو acronis قسمت Resize داشته باشه . با اون امتحان کن