PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال فایل حجیم به سرور سایت

baby_1
09-05-2014, 15:01
سلام
من یه فایل از یک سایت خارجی دانلود کردم و حالا می خوام همین فایل رو برای مابقی دوستان در ایران که به دلیل تحریم به سایت اصلی و فایل دسترسی ندارن قرار بدم
بزارین مشکل رو با گفتن شیوه کارم بگم

1-راه اول
اول از همه یک فضای مجانی از یکی از سرورهای اینترنتی گرفتم که اکثر دستورات پی اچ پی به بجز system را اجرا می کند اما وقتی با دستور کپی می خوام فایل مبدا رو روی سرور مجانی خودم قرار بدم تنها از 400 مگابایت تقریبا 16 مگابایتش رو آپلود می کنه (احتمالا به خاطر زمان ماکزیمم اجرای یک دستور و امنیت سرور هست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا چون سرور مجانی(نزدیک 2 گیگ اجازه آپلود فایل دارم) هست امکان تغییر زمان اجرا یک کد به بیش از چند ثانیه امکان پذیر نیست به طبع نمی شود این فایل را بدین صورت روی سایت آپلود کرد

2-راه دوم
در یکی از سایتهای یک هاست خریدم که سی پنل و ... داره اما جلوی اجرا شدن دستورات copy که از یک سایت دیگر به خواهد توسط پی اچ پی دانلود کنه گرفته شده بابت همین نمی تونم فایل رو روی این سایت باز قرار بدم

حالا برای انتقال این فایل مستقیم از سایت اصلی به سایت خودم باید چی کار کنم؟ این هم مد نظر داشته باشین اگر بخوام این فایل رو روی سیستم خودم دانلود و سپس روی سایت آپلود کنم هم کارم به شدت سنگین می شه هم به ازای یک فایل باید کلی هزینه گیگ اینترنت adsl بدم

راه حلی برای این مشکل چی هست؟

A.N.A.P
09-05-2014, 15:10
چرا از سایت های مستقیم کننده لینک استفاده نمیکنید ؟

baby_1
09-05-2014, 15:13
سلام و ممنونم از جوابتون
چون اکثر سایت های یا سرعتاشون کمه یا بعد از یک پریود زمانی فایل رو پاک می کنن اما حداقل روی سرور یا سایت های خودم باشه هم سرعت بالاتره هم احتمال پاک شدن کمتر
و از جهتی هم دلیلی هست برای یادگیری بیشتر برای کارها یا کاربردهای بعدی

Thor God
09-05-2014, 18:13

از این کد استفاده کنید.

لینک رو حتما با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد کنید و / هم آخره لینک نزارید

موفق باشید

baby_1
10-05-2014, 10:38
سلام جناب thor god
ممنونم از پاسختون
اگر توضیحات رو مجددا ببینید متوجه می شین من قبلا گفتم که دستور copy به خاطر انتقال فایل های حجیم و مدت زمان اجرای دستور که می تواند متجاورز از چند دقیقه هم شود مسدود می شود و امکان آپلود بیشتر از 16 مگابایت از کل فایل امکان پذیر نیست

Thor God
10-05-2014, 11:00
این مربوط به کانفیگ php توسط مدیر سرور هست.
upload_max_filesize رو روی 16 مگابابت قرار دادن.

همچنین دلیل مسدود شدن اجرای اسکریپت پس از چند دقیقه، کم بودن مقدار پارامتر max_execution_time و max_input_time در فایل php.ini هست.

این کد رو در اچ تی اکسس قرار بدید ببینید کار می کنه یا نه :

بنده خودم تا به حال کد بالا رو در هاست اشتراکی استفاده نکردم. نمیدونم جواب میده یا نه.

daniad
10-05-2014, 12:29
آقا یه راه ساده تر و بی درد سرش که البته به نوعی پاک کردن صورت مساله هست استفاده از سرور مجازیه
سایت هایی هستند که بصورت آزمایشی و تریال برای زمان محدود سرور مجازی میدن
مثل پارس پک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که برای 24 ساعت میده مجانی که این مدت کافیه تا فایل رو دانلود و در فضای خود با ftp آپلود کنید
اگه هم کار با سرور مجازیو بلد نییستید بگید تا راهنمایی کنم