PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ASUS N56JR , MSI GE60 2OE

Ali_persiangulf
08-05-2014, 10:50
با سلام . یه چند روزی هست برای خرید لپتاپ بین این دو مدل به شکم .
ASUS N56JR , MSI GE60 2OE .........

Asus
: زاویه دید بیشتر / رم بالاتر / ویندوز ارجینال / بدنه آلمینیمی / داشتن ساب بافر
MSI : داشتن دو اسلات Msata برای SSD / گرافیک و CPU یه مقدار کمی قدرت از ایسوس بالاتر ( 5% در کل )/ داشتن کیف گیمینک MSI / وزن کمی کمتر

اما خب به خودم میگم ایسوس اگه خراب بشه بهتر تو بازار تعمیر میشه ( منظور اینکه قطعاتش راحت تر تو بازار هست ) / ایسوس برا فروش تو سال های آینده بهتره ( راحت تر میخرن ) / اما خب از قدرت MSI , سری گیمینگ بودن و اسلات ها Msata نمیتونم بگذرم ......
موندم چی کار کنم ؟

Ali_persiangulf
08-05-2014, 11:11
ASUS N56JR

MSI GE60 2OE

Processor : Intel® Core™ i7 4700HQ Processor
Operating System : Windows 8 Pro
Memory : 12 GB / 1600 MHz (DDR3
Display : 15.6 Full HD
Graphic : NVIDIA GeForce GTX 760M 2GB GDDR5
Storage : 1TB HDD 5400 RPM
Weight : 2.7 kg (with 6 cell battery
USB:(4 prot usb 3

Processor : Intel® Core™ i7 4800MQ Processor
Operating System : None
Memory : 8 GB 1600 MHz (DDR3L
Display : 15.6 Full HD
Graphic : NVIDIA GeForce GTX 7650M 2GB GDDR5
Storage : 1TB HDD 7200 RPM
Weight : 2.4 kg (with 6 cell battery
USB:(2 port usb3 and 2 port usb2

biostar
08-05-2014, 18:17
mai گارانتی خیلی خوبی داره

ایسوس اگر با گارانتی ویستا یا آواژنگ و یا سازگار بود بگیر - اینها یک پارچه و گارانتی رسمی هستن ، اما گارانتی سریر یکپارچه نیست و نماینده ی رسمی ایسوس هم نیست !

در مجموع من با مدل ام اس آی کار نکردم ، اما با ایسوس که کار کردم ، کیفیت بسیار عالی و خوبی داره (از هر نظر)

mehrabooni
09-05-2014, 00:17
من ge60 تازه خریدم بعد از چندین ماه تحقیق
فوق العاده است واقعا بهترین انتخابه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

amirfakhrian
09-05-2014, 06:44
سلام دوست عزیز
لپ تاپ هر چقدر هم از نظر cpu و gpu قوی باشه ولی با یک هارد سرعت پایین نفسش گرفته می شود. حتما لپ تاپی انتخاب کنید که امکان اضافه کردن ssd رو داشته باشد.

mehrabooni
09-05-2014, 12:46
سلام دوست عزیز
لپ تاپ هر چقدر هم از نظر cpu و gpu قوی باشه ولی با یک هارد سرعت پایین نفسش گرفته می شود. حتما لپ تاپی انتخاب کنید که امکان اضافه کردن ssd رو داشته باشد.

ما که فعلا راضی هستیم ولی بعدا اگه بخوام میشه ssd اضافه کرد

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

Ali_persiangulf
09-05-2014, 13:11
سلام دوست عزیز

تو اون موضوع که به خودم میگم میتونم تا سال دیگه یه SSD 256 رو همون اسوس هم بندازم و هارد خودش را به عنوان اکسترنال ازش استفاده کنم .
چون تو خودم میبینم که ادمی هستم که زود به زود لپتاپ عوض میکنم . اگه الان MSI بگیرم . چند روز دیگه تو فروشش مشکل دارم . اما خب از قدرت MSI هم نمیتونم بگذرم .
از یه وری هم خودم برند ASUS را خیلی بیشتر از MSI دوست دارم .
تا حالا تو چند سال کوچیک عمرم تو انتخاب بین دو چیز اینقدر دو دل نبودم . دارم دیونه میشم . :n03:
الان افراد دیگه و تو سایت های دیگه . هرکس ASUS داره میگه ازش راضیم و لپتاپ خوبه و هر کس هم MSI را خریده میگه راضیم و لپتاپ خوبه .

Amin_92998
09-05-2014, 15:54
تو اون موضوع که به خودم میگم میتونم تا سال دیگه یه SSD 256 رو همون اسوس هم بندازم و هارد خودش را به عنوان اکسترنال ازش استفاده کنم .
چون تو خودم میبینم که ادمی هستم که زود به زود لپتاپ عوض میکنم . اگه الان MSI بگیرم . چند روز دیگه تو فروشش مشکل دارم . اما خب از قدرت MSI هم نمیتونم بگذرم .
از یه وری هم خودم برند ASUS را خیلی بیشتر از MSI دوست دارم .
تا حالا تو چند سال کوچیک عمرم تو انتخاب بین دو چیز اینقدر دو دل نبودم . دارم دیونه میشم . :n03:
الان افراد دیگه و تو سایت های دیگه . هرکس ASUS داره میگه ازش راضیم و لپتاپ خوبه و هر کس هم MSI را خریده میگه راضیم و لپتاپ خوبه .
اگه حمل و نقل میکنی . وزن خیلی مهمه آ . من خودم f سونی رو دارم . تقریبا هر بار که میبرم دانشگاه برمیگردم . یه مقداری از وزنم کم میشه :)
بعد خب . خودتم میگی که . اقا این لبتاپه گیمینگه . قطعات داخلی رو هر کاری کنی خراب نمیشن . اما ایسوس دماش بره بالا خودش راندمان رو میاره پایین . یا اگه خیلی بره بالا خاموش میکنه . البته این در صورت کارای سه بعدیه خیلی سنگین رخ میده .
من تجربه کار کردنه زیاد با هر کدوم رو ندارم . اما تو فروم های مختلف که گشتم . میشه گفت که در کل ام اس ای خفن تره .

soroosh_cz
09-05-2014, 16:11
داداش چند چیز رو در نظر بگیر.
اولا که شما داری سری گیمینگ میگیری از MSI شما یه چرخی بزن، ببین درصد اونایی که دارن سری گیمینگ MSI میفروشن بیشتره یا اونایی که سری N ایسوس میفروشن؟ برادر من الان MSI GX660R داره، مال تقریبا 3 سال پیشه، هنوز هم داره مثل چی کار میکنه. یه چیز دیگه هم بگم، نمیدونم برای همه اینجوره یا اون مدل لپتاپی که دیدم اونجوری بود... صفحه ی N56VV رو که دیدم، اصلا کیفیتش به دلم ننشست...

به نظر من که MSI بگیر... شما میگی مشکل فروشش... مطمئن باش اگر لپتاپ به روز میخری، فعلا نیاز به تعویضش نداری، مگر اینکه بخاطر بروز شدن بخوای بفروشیش.
تنها ایرادی که به سری GE وارده اینه که کمی داغ میکنه و صدای فنش زیاد هست.

mehrabooni
09-05-2014, 18:51
داداش چند چیز رو در نظر بگیر.
اولا که شما داری سری گیمینگ میگیری از MSI شما یه چرخی بزن، ببین درصد اونایی که دارن سری گیمینگ MSI میفروشن بیشتره یا اونایی که سری N ایسوس میفروشن؟ برادر من الان MSI GX660R داره، مال تقریبا 3 سال پیشه، هنوز هم داره مثل چی کار میکنه. یه چیز دیگه هم بگم، نمیدونم برای همه اینجوره یا اون مدل لپتاپی که دیدم اونجوری بود... صفحه ی N56VV رو که دیدم، اصلا کیفیتش به دلم ننشست...

به نظر من که MSI بگیر... شما میگی مشکل فروشش... مطمئن باش اگر لپتاپ به روز میخری، فعلا نیاز به تعویضش نداری، مگر اینکه بخاطر بروز شدن بخوای بفروشیش.
تنها ایرادی که به سری GE وارده اینه که کمی داغ میکنه و صدای فنش زیاد هست.

اره دادا ge 60 دارم یکمی داغ میکنه
ولی صدای فنش اصلا درنمیاد،فقط وقتی بازی های سنگین رو باز میکنی سرعت فن افزایش پیدا میکنه
وقتی دور فن بالا میره طبیعیه که صدای فن زیاد میشه،ولی در حدی نیست که اذیت بشی :پی
این msi لامصب یک برندیه که بخریش دیگه ولش نمیکنی :دی