PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه كسي به تازگيw810i گرفته؟ فوري؟

carnation
29-08-2006, 16:18
چه كسي به تازگي گوشي w810i گرفته؟

از گوشي رازي هستين؟ قابل برنامه ريزي هست؟

ميتونين منو راهنمايي كنين؟ از كجا گرفتين؟ چند؟ چه گارانتي ؟

ممنون از رههنماييتون :)

Farbod_h
29-08-2006, 16:41
گوشیه توپیه فقط چنتا مشکل داره یکی اینکه نرم افزاراش کمه یکی دیگه اینکه خیلی باگ داره مثلا بعضی موقع ها عکسو روی مموری استیک سیو نمی کنه و ...

carnation
29-08-2006, 16:58
fabdolvahab اون وقت بايد چي كار كرد؟ پيشنهاد داري گوشي ديگه اي بگيرم؟

R@R#M@N
29-08-2006, 17:06
گوشیه توپیه فقط چنتا مشکل داره یکی اینکه نرم افزاراش کمه یکی دیگه اینکه خیلی باگ داره مثلا بعضی موقع ها عکسو روی مموری استیک سیو نمی کنه و ...
من خودم اين گوشي رو دارم
و همچين مشكلي نداره

چه كسي به تازگي گوشي w810i گرفته؟

از گوشي رازي هستين؟ قابل برنامه ريزي هست؟

ميتونين منو راهنمايي كنين؟ از كجا گرفتين؟ چند؟ چه گارانتي ؟

ممنون از رههنماييتون
من 1 ماه پيش گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا" راضيم / برنامه هاي جاوا كه خاب تعدادشون خيلي كمتر از برنامه هاي سيمباين هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا من سمنان هستم و از همينجا گرفتم / من 345 گرفتم / گارانتي هم تو ايران كشكه ولي معتبر ترينش سياتل هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خاستي بگيري ببين رو جعبه نوشته باشه مالزي و پشت گوشي هم نوشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن ميتوني مشكلاتتو توي اين تاپيك بگي و بيخودي تاپيك باز نكني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_pari
29-08-2006, 17:22
سلام من به تازگي اين گوشي گرفتم ولي من با گوشي هاي مختلفي مثل d600,k750,6630,p900 كار كردم وبه همين دليل اين گوشي نتونست ارضا كنه ولي گوشي بدي نيست البته اگه به تبليغات كه ميگن سري w سري واكمن بهترين صدا رو داره توجه نكني (از نظر بلندي صدا خيلي كمه واز نظر كيفيت معمولي) ولي بادوربين عكاس 2مگا پيكسلي فيلم برداري نسبتا مناسب و طراحي علي هدفون از محسنات اين گوشي هست(كه البته همه اين محسنات درw800 نيز وجود دارد)

نتيجه: اين گوشي در كل گوشي بدي نيست اما تو اين رنج قيمت انتخاب هاي مناسب تري هم هست مثل 3250 ،w800,w550, k750 كه ميتوني با توجه به نياز هات يكي انتخاب كني

carnation
29-08-2006, 17:31
نمايندگي ميگه 400000 تومان!!!!! يني تو بازار ميشه مالزي اصل پيدا كرد؟

R@R#M@N
29-08-2006, 17:32
(از نظر بلندي صدا خيلي كمه واز نظر كيفيت معمولي)
براي بلندي صدا ميتوني يه آمپيلي بگيري
حتما" 3250 كيفيتش بهتره

نتيجه: اين گوشي در كل گوشي بدي نيست اما تو اين رنج قيمت انتخاب هاي مناسب تري هم هست مثل 3250 ،w800,w550, k750
3250 با يه رم 512 ميشه 350 تومن (پس تو اين رنج قيمت نيست) همچنين هيچ وقت كيفيت صدا و مخصوصا" دوربين سوني رو كه اتو فو كوس داره رو نداره
ك750 هم عالي هست ولي با يه رم 512 و ايرفون هاي عالي سري دبليو ميشه همون 300 تومن در صورتي كه دبليو 810 خيلي كيفيت صداي بهتر و ال سي دي بهتري داره
دبليو 550 هم يكي از بزرگترين ايراداتش داشتن حافظه محدوده (256 مگ بدون اسلات كارت) همين قانع كنندست
دبليو 800 هم داداش كوچيكه ي 810 هست و يه سري مشكلات تو 800 بو د مثل مشكلات بلوتوس , همچنين 810 از 800 ارزونتره و داراي اي دي اي جي هست , همچنين داراي ديزايني خفن تر و شيك تر و رنگي قشنگتر نسبت به 800 ه

نتيجه : 810 بهترين انتخاب

R@R#M@N
29-08-2006, 17:33
نمايندگي ميگه 400000 تومان!!!!! يني تو بازار ميشه مالزي اصل پيدا كرد؟
300 تومنه نه 400 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله چرا كه نشه ديگه وقتي مالزي باشه يعني اصله ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_pari
29-08-2006, 17:40
عزيز من خودم w810 ولي از كيفت اصلا از كا 750 بهنر نيست و صداي كا750 خيلي بلند تره
خودم كه مي خوام بفروشمش اين گوشي مايه ننگه :puke: بابا با به چه زبوني بگم صداي 7610 از اين گوشي بيشتره :sad: :puke:

R@R#M@N
29-08-2006, 17:45
بله بلندي داره ولي هيچ گوشي اين كيفيت رو نداره (تازه اونم تو اسپيكر) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فكر ميكنم شما يه چيزي ميخاي كه فقط صداش بلند باشه و از كيفيت صدا هيچي نميفهمي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما كه 7610 مونو رو با اين گوشي استريو سري دبليو مقايسه ميكني بهتره بري همون 7610 بخري بذاري تو گوشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
29-08-2006, 18:14
كيفيت اسپيكرش خوبه يعني؟ به خدا نمايندگي بالاي 400 گفت!!!!

yamamusic
29-08-2006, 20:18
هر كي ميگه اين صداش كمه بدون كه هيچي از صدا حاليش نيس من در مورد اين گوشي تحقيق زيادي كردم

تكنولوژي واكمن سوني رو همه مي شناسن كه اين تكنولوژي رو سوني هم تو mp3 و هم تو cd player های خودش گذاشته

صدای رسا حتی تا آخرین volume همراه با mega bass

صدا فقط نباید زیاد باشه

اگه ریاد باشه ولی وقتی زیادش می کنی صدا خراب شده و نویز داشته باشه به هیچ دردی نمی خوره

دوربینی داره که کم گوشی داره

عکاسی با دو فلاش

4 تا زوم

4 عکس پیاپی

panorama عکاسی طولی

عکاسی در شب - نور لامپ - نور مهتابی

فوکوس اتوماتیک
و.........................

فکر کنم ب یه گوشی بس باشه

ضمناً صفحه خیلی خیلی با کیفیتی هم داره

اشتباه نمی کنی بخرش

carnation
29-08-2006, 20:28
yama جان ممنون از راهنماييت .

دو كابل و يك كابل بودن چه فرقي داره؟ مهمه؟ برنامه پذير هست؟

چه گارانتيهاي بهتره؟

R@R#M@N
29-08-2006, 21:16
دو كابل و يك كابل بودن چه فرقي داره؟
دو كابل شامل : 1. كابل يو اس بي و 2. اير فون هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهمه؟
نوشتم كه چيه . ببين برات مهمه يا نه (براي من كه مهمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

برنامه پذير هست؟
برنامه هاي جاوا ميخوره , سيمباين نميخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه گارانتيهاي بهتره؟
گارانتي تو ايران كشكه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي سياتل واقعا" خوبه كه 30 40 تومن مايشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e_mohsen83
29-08-2006, 21:44
اقایان محترم احترام هم رو نگاه دارید.....

R@R#M@N
29-08-2006, 21:50
اقایان محترم احترام هم رو نگاه دارید.....
چه ربطي داره؟؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farbod_h
29-08-2006, 22:08
بستگی به خودت داره اگه برات آهنگ و عکس مهمتر از برنامه پذیریه(که البته w810i به نظر من کامله به جز اینکه منشی تلفنی نداره) انتخاب خوبیه.البته این گوشی قابلیت جلو و عقب و اسلوموشن کردن فیلمو داره که نوکیا تو این رنج قیمت همچین قابلیتیو نداره(حداقل تا اونجا که من میدونم) بازم انتخاب با خودته

Armita_amini
29-08-2006, 22:31
4 عکس پیاپی

panorama عکاسی طولی

فوکوس اتوماتیک
و.........................

من اين گوشي رو دارم ولي اين چيزهايي كه شما گفتيد كجاشه ؟

ميشه توضيح بديد ؟

لبته این گوشی قابلیت جلو و عقب و اسلوموشن کردن فیلمو داره که نوکیا تو این رنج قیمت همچین قابلیتیو نداره(حداقل تا اونجا که من میدونم) بازم انتخاب با خودته

رو فيلم عقب جلو نميبره .. من هر كاري كردم نشد

carnation
29-08-2006, 22:35
به جز سياتل . چون گرون. يعني برنامه هاي نرم افزاري نمي گيره؟

seyed1370
29-08-2006, 23:45
يعني 1 كابل يو اس بي نداره يا ايرفون ؟؟؟

R@R#M@N
29-08-2006, 23:54
بستگی به خودت داره اگه برات آهنگ و عکس مهمتر از برنامه پذیریه(که البته w810i به نظر من کامله به جز اینکه منشی تلفنی نداره) انتخاب خوبیه.البته این گوشی قابلیت جلو و عقب و اسلوموشن کردن فیلمو داره که نوکیا تو این رنج قیمت همچین قابلیتیو نداره(حداقل تا اونجا که من میدونم) بازم انتخاب با خودته
تاييد ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه توضيح بديد ؟

4 عکس پیاپی
تو قسمت تنظيمات عكس گوشي shoot mode رو انتخاب كن بعد Burst رو بزن كه 4 عكس پشت سر هم ميگيره (البته با كيفين و ج ا)

panorama عکاسی طولی
تو قسمت تنظيمات عكس گوشي shoot mode رو انتخاب كن بعد panorama رو بزن بعد بقيش رو هم خودت ميفهمي

تو تنظيمات دوربين برو تو قسمت white balance اونجا همه رو نوشته

فوکوس اتوماتیک
كليد شاتر دوربين 2 حالته هست و يواش فشار بدي فوكوس ميكنه و محكم تر عكس ميگيره

اگه از قسمت ويديو واكمن بياري ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
30-08-2006, 00:02
به جز سياتل . چون گرون
بدون گارانتي بگير (چون بدرد نميخوره) ولي براي اينكه خيالت راحت باشه همين متفرقه بگير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثل پارس پويش , ارس و..... همشون سر و ته يه كرباسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
30-08-2006, 00:03
يعني 1 كابل يو اس بي نداره يا ايرفون ؟؟؟
بله درست متوجه شدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اونايي كه 1 كابل هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 00:04
ممنون از راهنماييت rar

با 300 تومن نوكيا بهتره يا سوني؟

R@R#M@N
30-08-2006, 00:11
بابا اينهمه توضيح دادم بازم ميگي كدوم بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا جون به خدا بهترين انتخايه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نترس برو تو كلوپ دبليو 810 ببين اوني كه خريده چي گفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
30-08-2006, 00:15
والا ما ميخوايم يه گوشي بگيريم تو سه سوت ميريم ميخريم ولي بعضيها خيلي حساسن و اين زياد خوب نيست

carnation
30-08-2006, 00:18
ممنون . و ببخشيد اگه اذييتتون كردم

به خاطر تعصب رو سوني كه نمي گي ؟ !!! ببحشيدا ولي من نميدونم سيمباين دقيقا چيه؟

R@R#M@N
30-08-2006, 00:18
تاييد ميشه اساسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 00:20
اخه ميدونين شما تو سه سوت عوضش هم ميكنين ولي بضيا مثل من نه!!!!!

R@R#M@N
30-08-2006, 00:22
نه بابا ما پولمون كجا بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه كه مثل بعضيا مايه دار نيستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 00:28
خيلي ممنون از راهنماييت rar :)

من گوشي بگيرم بازم زحمت ميدم بهتون ! راحت نميشين :happy:

carnation
30-08-2006, 09:34
سلام

حالا كه تصميم گرفتم بگيرم . بگين چه چيزايي تو جعبه ي خودش هست؟ و از كجا بدونم مالزي اصل؟

اگر كسي از تهران گرفته . از كجا و چقدر؟

carnation
30-08-2006, 09:36
سلام

حالا كه تصميم گرفتم بگيرم . :cool: :thumbsup: بگين چه چيزايي تو جعبه ي خودش هست؟ و از كجا بدونم مالزي اصل؟ :biggrin: :worried:

R@R#M@N
30-08-2006, 11:48
خيلي ممنون از راهنماييت rar

من گوشي بگيرم بازم زحمت ميدم بهتون ! راحت نميشين
اگه ميشه همه رو تا تاپيك مشكلات سوني مطرح كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم خواهش ميكنم چه زحمتي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

حالا كه تصميم گرفتم بگيرم . بگين چه چيزايي تو جعبه ي خودش هست؟ و از كجا بدونم مالزي اصل؟

عليك سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گوشي , ايرفون , كابل يو اس بي , يه سري سيليكون براي اير فون ها , شارژر , يه آداپتور مموري استيك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روي جعبه نوشته باشه و پشت گوشي (بايد گوشي رو كج كني) نوشته باشه Made In Malaysia [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقيش رو هم نميدونم چون من از تهران نگرفتم و بقيه بچه ها ميتونن كمكت كنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_j98
30-08-2006, 12:26
منظور از دو كابل
1-يو اس بي
2- كابل اديو كه به ضبط و تلوزيون و كلا وسايل صوتي وصل ميشه كه صدا از بانداي اونا پخش بشه
مال من كه 2 تاشو داشت

carnation
30-08-2006, 12:31
180 كلا دو كابل يا 1 كابل؟ قيمتاشون فرق داره؟ چقدر؟

R@R#M@N
30-08-2006, 12:38
2 كابل بگير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 12:42
تكرار ميكنم

قيمتاشون فرق داره؟ چقدر؟

R@R#M@N
30-08-2006, 12:45
نميدونم والا
ولي فرقشون 5 10 تومن فكر نكنم بيشتر باشه
در ضمن تو تاپيك علاالدين بپرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 13:10
ممنون :biggrin: :blush:

10 تومن يا 105 هزار تومن تومن ؟!!!!

alifire
30-08-2006, 14:13
دو کابل15 تومن گرونتره 320 تومنه

carnation
30-08-2006, 16:19
:wub: يك دنيا ممنون

alifire
30-08-2006, 16:25
چاکرتم داداش حتما 2 کابل بگیر واسه پخش ماشین هر چی اهنگ تو گوشیته تو ماشینم میتونی گوش کنی

R@R#M@N
30-08-2006, 16:25
10 تومن يا 105 هزار تومن تومن ؟!!!!
10 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 16:32
ممنون بسيار زياد

R@R#M@N
30-08-2006, 16:47
چي شد بلاخره ؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چي ميگيري؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 16:56
99% w810i

البته با كمك شما به اين نتيجه رسيدم و بسيار ممنون ! :rolleye: :biggrin: :) :blush:

اگر بعد از خريد مشكل داشتم ميتونم رو كمكتون حساب كنم؟؟

R@R#M@N
30-08-2006, 17:11
99% w810i
ايول به اين خريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته با كمك شما به اين نتيجه رسيدم و بسيار ممنون ![
خواهش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر بعد از خريد مشكل داشتم ميتونم رو كمكتون حساب كنم؟؟
بله , چرا كه نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 17:32
خيلي ممنون از لطفت

R@R#M@N
30-08-2006, 19:25
خيلي ممنون از لطفت
قربون تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 21:57
ممنون بسيار زياد از راهنمايات :thumbsup: :) :biggrin: ;)

Farbod_h
30-08-2006, 22:36

ميشه توضيح بديد ؟

فقط در قسمت واکمن این قابلیتت داره (و حتی فول اسکیرین و عکس گرفتن از رای فیلم)