PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فن پاور با روشن شدن پاور روشن نمیشه

farzad3333
07-05-2014, 12:16
سلام بر همه
سیستم رو که روشن می کنم فن پاور روشن نمیشه ، و بعد از چند ثانیه ریست میشه ، قبلا پیکسل های صفحه نمایش مشکل داشت و به حالت رندم خراب می شد و خودش باز درست می شد ، به مرور زمان این مشکل بیشتر شد و سیستم با اومدن یک صفحه آبی و تا 100 شمردن ریست می شد. مشکل از نمایشگر نبود وقتی سیستم رو باز کردم دیدم که پاور فنش روشن نمیشه.

EXTREME
07-05-2014, 13:50
سلام بر همه
سیستم رو که روشن می کنم فن پاور روشن نمیشه ، و بعد از چند ثانیه ریست میشه ، قبلا پیکسل های صفحه نمایش مشکل داشت و به حالت رندم خراب می شد و خودش باز درست می شد ، به مرور زمان این مشکل بیشتر شد و سیستم با اومدن یک صفحه آبی و تا 100 شمردن ریست می شد. مشکل از نمایشگر نبود وقتی سیستم رو باز کردم دیدم که پاور فنش روشن نمیشه.

من ندیدم که خرابی در تصویر به خاطر پاور باشه ولی شما فن پاور رو خاک گیری کنید و روغن کاری هم بکنید درست نشد فنش رو حتما عوض کنید

در مورد خرابی پیکسل ها درایور گرافیک و خود گرافیک بررسی شده ؟ تنظیمات گرافیک رو هم به حالت دیفالت ببرید

farzad3333
07-05-2014, 14:08
ممنون
پس یه نظر شما پاور باطل نشده ، فقط نهایت فنش مشکل داره ؟
گرافیک رو هم ببرم بیرون برام تست می کنن ؟ چون خودم سیستم دیگه ای ندارم که تستش کنم ؟

EXTREME
07-05-2014, 17:07
ممنون
پس یه نظر شما پاور باطل نشده ، فقط نهایت فنش مشکل داره ؟
گرافیک رو هم ببرم بیرون برام تست می کنن ؟ چون خودم سیستم دیگه ای ندارم که تستش کنم ؟

بهتره سیستمتون رو ببرید بیرون که با یک پاور و گرافیک دگه تست کنند

باید ببینید با اون کارهایی که گفته شد پاور درست میشه یا نه وگرنه اگه بازم مشکل داشته باشه اون هم باید عوض بشه

farzad3333
08-05-2014, 11:02
سیستم رو بردم برای تست ، گرافیکم سوخته بود ، یه گرافیک خریدم ، پاور هم کلی صدمه دیده بود و باید خازناش عوض بشن ، طرف می گفت انقدر خاک سیستمتو گرفته که فنش خوب کار نکرده و دمای سیستم رفته بالا و چیپ سوزوندی
حالا اگر خازن های پاور رو عوض کنه ، مثل روز اول میشه؟ آخه پاور شوخی بردار نیست یه دفعه زد چای دیگه رو هم پروند !؟

EXTREME
08-05-2014, 11:37
سیستم رو بردم برای تست ، گرافیکم سوخته بود ، یه گرافیک خریدم ، پاور هم کلی صدمه دیده بود و باید خازناش عوض بشن ، طرف می گفت انقدر خاک سیستمتو گرفته که فنش خوب کار نکرده و دمای سیستم رفته بالا و چیپ سوزوندی
حالا اگر خازن های پاور رو عوض کنه ، مثل روز اول میشه؟ آخه پاور شوخی بردار نیست یه دفعه زد چای دیگه رو هم پروند !؟

من به نظرم یک پاور نو بخری اطمینانش بیشتر باشه