PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارزان‌ترین LED 42 به بالا چه مدلی پیشنهاد می کنید؟

pashangparsi6
06-05-2014, 15:00
دوستان گرامی ارزان‌ترین led 42 به بالا چه چیزی رو پیشنهاد می کنید؟ (چه چیزهایی در برابر گرون ترها کم داره؟)

اینجور که نگاه کردم دیدم پلاسما 43 قیمتی نزدیک به 2300 داره که سه بعدی هم هست. دلیل ارزون بودنش با وجود سه بعدی بودنشون چیه؟

سپاس

DragonVsPhoenix
06-05-2014, 15:20
دوستان گرامی ارزان‌ترین led 42 به بالا چه چیزی رو پیشنهاد می کنید؟ (چه چیزهایی در برابر گرون ترها کم داره؟)

اینجور که نگاه کردم دیدم پلاسما 43 قیمتی نزدیک به 2300 داره که سه بعدی هم هست. دلیل ارزون بودنش با وجود سه بعدی بودنشون چیه؟

سپاس

در كل پلاسما کیفیت تصویر بهتری از led داره, ولى دوتا اشكال بهش وارده: اشكال اصليش روشنايى كمشه كه باعث ميشه نتونيم تو جاهاى پرنور ازش استفاده کنیم, مثلا تو اتاقی که پنجره بزرگ داره, و اشکال دومش مصرف بالاشه. اگه این دو مورد مسئله اى نباشه پلاسما میتونه یه انتخاب مناسب باشه. البته بعضی پلاسماهای ارزون قیمت رزولوشن پایینی دارن که موقع خرید باید دقت کرد.

pashangparsi6
06-05-2014, 19:20
در كل پلاسما کیفیت تصویر بهتری از led داره, ولى دوتا اشكال بهش وارده: اشكال اصليش روشنايى كمشه كه باعث ميشه نتونيم تو جاهاى پرنور ازش استفاده کنیم, مثلا تو اتاقی که پنجره بزرگ داره, و اشکال دومش مصرف بالاشه. اگه این دو مورد مسئله اى نباشه پلاسما میتونه یه انتخاب مناسب باشه. البته بعضی پلاسماهای ارزون قیمت رزولوشن پایینی دارن که موقع خرید باید دقت کرد.

اگر می شه چند مدل پلاسما (سه بعدی ) که کیفیت قابل پذیرشی داشته باشن با بهای نزدیک به 2 تا 2200 معرفی کنید.

ir.warez
06-05-2014, 19:46
با سلام.
تلوزیون چدید DLC محصول مشترک توشیبا .دارای م*ه*و*اره .محصول ارمنستان.کیفیت فوقالعاده و فوق باریک.سه بعدی و گیرنده دیجیتال .
47 اینچ .300 ت.قیمت بانه.خواستی اعلام کن یا پیام خصوصی کن.

DragonVsPhoenix
06-05-2014, 20:03
اگر می شه چند مدل پلاسما (سه بعدی ) که کیفیت قابل پذیرشی داشته باشن با بهای نزدیک به 2 تا 2200 معرفی کنید.

تو اين قيمت پلاسما سه بعدی نداریم مگر اینکه بودجتونو 500-600 تومن افزایش بدین. البته با این کار همه گزینه هاتون از پلاسما میره بالا 50 اینچ.
راه دومتون اینکه رو بودجتون یه 200 تومنم بزارین و یه led خوب مثل f6450 از سامسونگ بردارين.
بودجتونو چقدر میتونین افزایش بدین؟ تلویزیونو برا چه مساحتی از خونه میخواین؟

pashangparsi6
06-05-2014, 21:03
تو اين قيمت پلاسما سه بعدی نداریم مگر اینکه بودجتونو 500-600 تومن افزایش بدین. البته با این کار همه گزینه هاتون از پلاسما میره بالا 50 اینچ.
راه دومتون اینکه رو بودجتون یه 200 تومنم بزارین و یه led خوب مثل f6450 از سامسونگ بردارين.
بودجتونو چقدر میتونین افزایش بدین؟ تلویزیونو برا چه مساحتی از خونه میخواین؟

راستش من یک پلاسما سامسونگ 43 اینچ سه بعدی پیدا کردم که قیمت رو زده نزدیک به 2 میلیون:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تلوزیون برای پذیرایی هست که گمون کنم دست کم 40 متر باشه

DragonVsPhoenix
06-05-2014, 22:20
راستش من یک پلاسما سامسونگ 43 اینچ سه بعدی پیدا کردم که قیمت رو زده نزدیک به 2 میلیون:

تلوزیون برای پذیرایی هست که گمون کنم دست کم 40 متر باشه

برا چهل متر جاداره تا 50 اینچم بزارین. البته پذیرایی ما هم حدودا 40 متره و 5 ساله بدون مشكل از تلویزیون 40 اینچ استفاده میکنیم ولی وقتى اون سر پذیرایی میشنی به خودت میگی ای کاش یه 47 بر میداشتیم. به نظر من اگه مطمئنين كه با روشنايى تلويزيون مشكلى نخواهين داشت يه پلاسما e590 سامسونگ 50 اینچی انتخاب خیلی بهتریه(البته اگه بتونین پیدا کنین واینکه شاید یه 300-400 تومنی از بودجتون بیشتر باشه که صد درصد ارزش خرج کردنشو داره) انتخاب خودتون (f4950) هم به نظر من بزرگتر از 43 برندارین چون به خاطر رزولشون پایینش تو فاصله نزدیک شايد اذیت بده با اين همه نسبت به قيمتش گزینه خوبیه. دوتا گزینه از خانواده led مدلf6350 تو سايز 40 تو بودجه شما قرار داره و f6450 كه يه 200 تومن گرونتر از بودجتونه که کیفیت تصویر خیلی خوبی داره وارزش فکر کردن بهشو داره(اگه با سایزش مشکل ندارین به نظرم اینم یکی از بهترین گزینه هاتونه) حالا ديگه انتخاب با خوتونه.

Soroush-S
07-05-2014, 07:13
بنظرم سراغ ال ای دی بری بهتره . محصولات TCL قیمت و کیفیت مناسبی دارن .

با سلام.
تلوزیون چدید DLC محصول مشترک توشیبا .دارای م*ه*و*اره .محصول ارمنستان.کیفیت فوقالعاده و فوق باریک.سه بعدی و گیرنده دیجیتال .
47 اینچ .300 ت.قیمت بانه.خواستی اعلام کن یا پیام خصوصی کن.
یه لینک مشخصات بده لطفا