PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرم ضد آفتاب برای آقایان ؟؟

brad pitt
04-05-2014, 21:57
سلام
ببخشید کرم ضد آفتاب برای آقایان میخوام که بدون رنگ و کرم پودر باشه
قیمتش هم متوسط بین 15-30 تومن

بعد یه سوال هم داشتم
ما صبح در اداره زیاد در معرض آفتاب نیستیم و محیط هم اکثرن مردونه ست
زشت نیست ضد آفتاب بزنم ؟ ضایع نیست ؟
ممنون

meher.irani
05-05-2014, 08:36
سلام. مصرق ضد آفتاب برای همه ضروریه. ضایع هم نیست.پدر من در سن 77 سالگی هر روز کرم ضد آفتاب میزنه. به کرم ضد آفتاب به عنوان آرایش نگاه نکنید ، بلکه برای محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر و جلوگیری از لکهای قهوه ای و خدای ناکرده برای سرطان ضروریه. حتی توصیه شده کسانیکه با کامپیوتر کار میکنن حتما ضد آفتاب بزنن. شرکت آردن و هیدرودرم انواع کرمهای ضد آفتاب بدون رنگ رو تولید میکنن که قیمتشون مناسبه. فقط چیزی بگیرید که مناسب پوستتون باشه.اگه پوستتون چربه و روی دماغتون چرب و براق میشه، باید از نوع OIL FREE بگیرید. ضد آفتاب BIODERM هم خیلی خوبه اما تازگیها گرون شده.

brad pitt
05-05-2014, 21:19
ممنون از لطفتون
من پوستم خشک هست فک کنم . چون جوش ندارم ( البته پیشونی م جوش یه کم داره )
آره کارم که همش با کامپیوتره . کارمنده بانکم
پس این مارکها خوبه ؟ فرقی با نمونه ی خارجی دارن ؟

laxer
07-05-2014, 11:12
زینک اکساید پیشنهاد میشه.

meher.irani
07-05-2014, 13:31
ممنون از لطفتون
من پوستم خشک هست فک کنم . چون جوش ندارم ( البته پیشونی م جوش یه کم داره )
آره کارم که همش با کامپیوتره . کارمنده بانکم
پس این مارکها خوبه ؟ فرقی با نمونه ی خارجی دارن ؟
پس شما باید از نوع مناسب برای انواع پوستها استفاده کنید. (نه نوع مناسب برای پوستهای خشک- چون جوش دارین احتمالاً یه جاهایی از پوسستتون چربه) این مارکها اگرچه ایرانی ان اما کیفیت خوبی دارن. با خیال راحت استفاده کنید. نمونه های خارجی بهتر جذب پوست میشن(اصطلاحاً نمی ماسن!) و بهتر پخش میشن. نوع ایرانی یه کم میماسه، باید کم بزنین و خوب ماساژ بدین. پدر من بیودرم استفاده میکنه. فرقشون از این جهته.خصوصا اگه ته ریش داشته باشین نوع ایرانی گاهی مشکل جذب پیدا میکنه.
.................................................. ...............

و یادم رفت اینو بگم. اگه زیاد با کامپیوتر کار میکنین، ضد آفتاب که 100% ضروریه. اما جدا از اون دور چشمای شما زود چروک میشه. از داروخونه پماد ویتامین A چشمی بگیرید. هر روز صبح یه کوچولو دور چشمتون(قسمت پایین و گوشه) بزنین. ( ضد آفتاب رو هیچوقت دور چشم نزنید) بهترین کرم دور چشمه، ارزون و موثر.

aftab_azad20
08-05-2014, 10:58
فتودرم اسپات رو میشه دور چشم هم استفاده کرد،دوستمون هم گفت خیلی گرون شده،ولی کاملا مردونست:n02:نه بویی داره نه رنگی رو پوست هم سنگینی نمیکنه
من چند روزه دارم استفاده میکنم

brad pitt
09-05-2014, 11:29
فتودرم اسپات رو میشه دور چشم هم استفاده کرد،دوستمون هم گفت خیلی گرون شده،ولی کاملا مردونست:n02:نه بویی داره نه رنگی رو پوست هم سنگینی نمیکنه
من چند روزه دارم استفاده میکنم

سلام . هیچ اثر سفید کنندگی نداره

من الان ضد آفتاب راسن گرفتم خیلی خوبه . مثه یه کرم مرطوب کننده روی پوست میشینه و همون رنگ پوست آدمو نگه میداره

فتودرم اسپات هم همینجوره ؟

اگر اینطوره فتودرم اسپات میگیرم برای پوست صورت . و اون ایرانی راسن رو بزارم برای پوست گردن و پشت گوش و دست

ممنون

mohammad.asghari
09-05-2014, 13:37
آقا ببخشیذ من الان این چنذ پست شما رو خوندم پوست منم خشکه از چه ضد افتابی استفاده کنم و روزی حداقل 2 تا 3 ساغتم پشت pcهستم این ویتامین aچشمی ضروریه بزنم؟

aftab_azad20
09-05-2014, 18:50
سلام . هیچ اثر سفید کنندگی نداره

من الان ضد آفتاب راسن گرفتم خیلی خوبه . مثه یه کرم مرطوب کننده روی پوست میشینه و همون رنگ پوست آدمو نگه میداره

فتودرم اسپات هم همینجوره ؟

اگر اینطوره فتودرم اسپات میگیرم برای پوست صورت . و اون ایرانی راسن رو بزارم برای پوست گردن و پشت گوش و دست

ممنون

اصلا اثر سفید کنندگی نداره،ایرانی هم خوبه مخصوصا این راسن که گفتی.

brad pitt
09-05-2014, 21:14
اصلا اثر سفید کنندگی نداره،ایرانی هم خوبه مخصوصا این راسن که گفتی.

ممنون از راهنماییتون
آره راسن خیلی خوبه . فک نمیکردم نسبت به قیمتش انقدر خوب باشه

پس فتودرم اسپات میگیرم چون میفرمایید که برای دورچشم هم میشه بهتره

ممنون از لطفتون

mohammad.asghari
14-05-2014, 14:16
آقا ببخشیذ من الان این چنذ پست شما رو خوندم پوست منم خشکه از چه ضد افتابی استفاده کنم و روزی حداقل 2 تا 3 ساغتم پشت pcهستم این ویتامین aچشمی ضروریه بزنم؟

اینم جواب بدید لطفا دیگه:n02: