PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی آندرویدی تا حداکثر 1 میلیون-نیازمند راهنمایی فوری دوستان

amlak021
04-05-2014, 11:23
سلام.
یک گوشی آندرویدی زیر 1 میلیون میخوام.با این مشخصات:

1)huwei نباشه. از بین برندهای lg-samsung-sony یا هر برند معتبر دیگه باشه.

2)باتری خیلی خوب.چون قراره pdf زیاد خونده بشه و مدت 1 تا 2 ساعت در روز در نت باشم.

3)صفحه نمایش بزرگ. دیگه نه در حد تبلت ولی اگر حدود 5 اینچ باشه بهتره.

4)کلا مدلی باشه که زیاد هنگ نکنه. و خود به خود ریستارت نشه.متاسفانه تجربه خیلی بد از p6 huwei دارم.

5)سخت افزار قوی داشته باشه.(نمی دونم cpu 4 هسته ای تو این رنج گیر میاد یا نه؟ ولی اولویت آخرم سخت افزاره و موارد باتری و صفحه نمایش بزرگ و خوش زاویه مهم ترن.)

یه چیزی هم اضافه کنم :دوربین برام هیچ اهمیتی نداره.

نظرتون در مورد گالکسی مگا چیه؟ از lg چی می تونم بگیرم؟
mbadboy7
04-05-2014, 11:45
xperia SP ... V اینا خوبن
Xperia T 2
گالاکسی مگا هم خوبه ولی قیمتش رو نمیدونم گالاکسی گرند 2 هم است
اس 3 هم هست رمش کمه اما بگردی با رم 2 هم پیدا میکنی
الجی هم خوبه
اگه اندروید نمیخوای لومیا 1320 خیلی خوبه

amlak021
04-05-2014, 12:16
xperia SP ... V اینا خوبن
Xperia T 2
گالاکسی مگا هم خوبه ولی قیمتش رو نمیدونم گالاکسی گرند 2 هم است
اس 3 هم هست رمش کمه اما بگردی با رم 2 هم پیدا میکنی
الجی هم خوبه
اگه اندروید نمیخوای لومیا 1320 خیلی خوبه

ممنون.نوکیا به خاطر ویندوز فون به کارم نمیاد.
این sp که فرمودید منظورتون مدل v هست؟ چون sp رو پیدا می کنم ولی sp ...v رونه.

از گراند 2 خوشم اومده.می تونید با مگا مقایسه کنید که چه فرقی به جز پردازنده دارند؟درسته گراند 4 هسته ای هست ولی cpu ش از این داغونا نیست که از 2 هسته ای هم ضعیف ترن و فقط اسم 4 هسته ای رو یدک می کشن؟(من اطلاعات چندانی ندارم فقط به نظرم مدل پردازنده جالب نیست و خوشحال میشم که راهنمایی کنید اگر من در اشتباه هستم.)

t2 هم ماهه ولی یه 200 تومن گرونتره و پولم نمی رسه البته t2 ultra رو می گم و t2 رو پیدا نکردم.

ali_phd71
04-05-2014, 12:21
به نظر من:
sony xperia zr

amlak021
04-05-2014, 12:29
به نظر من:
sony xperia zr

واقعا عالیه.فقط در مورد پردازندش مطمئنی؟از کی سونی اومده Qualcomm Snapdragon S4 Pro Chipset Quad-Core Krait این مدلای عجیب غریب رو میندازه رو گوشی هاش؟یه مقدار در مورد پردازندش بهم توضیح بده من این مدلای Qualcomm Snapdragon رو خیلی بهش شک دارم.

رم 2 این مدل رو واقعا بی نظیر کرده.قیمت روزش چنده؟

Iloveu-ALL
04-05-2014, 14:42
واقعا عالیه.فقط در مورد پردازندش مطمئنی؟از کی سونی اومده Qualcomm Snapdragon S4 Pro Chipset Quad-Core Krait این مدلای عجیب غریب رو میندازه رو گوشی هاش؟یه مقدار در مورد پردازندش بهم توضیح بده من این مدلای Qualcomm Snapdragon رو خیلی بهش شک دارم.

رم 2 این مدل رو واقعا بی نظیر کرده.قیمت روزش چنده؟

دوست عزیز پردازنده های کوالکام جز بهترین پردازنده ها هستن! پردازنده S4 جز پردازنده های قدیمی کوالکام حساب میشه البته نه اینکه قدرتش ضعیف باشه!
از پردازنده S4 Pro تو نکسوس 7 2 هم استفاده شده و پردازنده قوی هست مطمئن باشید از نظر سخت افزاری از grand 2 و p6 و بقیه رقبا هم رده سرتره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amlak021
04-05-2014, 17:20
دوست عزیز پردازنده های کوالکام جز بهترین پردازنده ها هستن! پردازنده S4 جز پردازنده های قدیمی کوالکام حساب میشه البته نه اینکه قدرتش ضعیف باشه!
از پردازنده S4 Pro تو نکسوس 7 2 هم استفاده شده و پردازنده قوی هست مطمئن باشید از نظر سخت افزاری از grand 2 و p6 و بقیه رقبا هم رده سرتره

مرسی.من واقعا اطلاع نداشتم.اسمش یه جوریه که آدمو به اشتباه می اندازه.
شما نظری برای مدل گوشی نداری؟zr خیلی خوبه ولی 100 تومن با بودجه من فرق داره.

Iloveu-ALL
04-05-2014, 17:35
مرسی.من واقعا اطلاع نداشتم.اسمش یه جوریه که آدمو به اشتباه می اندازه.
شما نظری برای مدل گوشی نداری؟zr خیلی خوبه ولی 100 تومن با بودجه من فرق داره.

میتونی به اینا هم فکر کنی:
LG L90 یا LG G2 Mini
Galaxy Grand 2
Galaxy S3

amin_947
04-05-2014, 18:28
اگه با زاویه دید گوشی های سونی مشکل داری و بودجه ات به LG Optimus G میرسه گوشی خوبیه

amlak021
04-05-2014, 19:12
اگه با زاویه دید گوشی های سونی مشکل داری و بودجه ات به LG Optimus G میرسه گوشی خوبیه

امین جان هیچ ایده ای در مورد زاویه دید سونی ندارم و فقط میدونم که ضد آب و ضد گرد و غباره.optimus g قیمتش چنده؟میشه یه لینک از گوشی بهم بدی.optimus g پیدا می کنم ولی مدلای مختلف داره مثل:
دی جی کالا

میشه بگید کدوم مدل منظورتونه؟

afdm_2020
04-05-2014, 19:37
سلام دوست عزیز
اگه میتونی تا 1200 پول بدی،گزینه اول LG OPTIMUS G E975 هستش ولی اگه نه میتونی Xperia zr بگیری .قیمت بدون گارانتیش زیر 1 تومنه.
یه مدت پیش یادمه این دوتا هم قیمت بودن ولی به دلیل محصولات زیاده sony قیمت zr اومده پایین.
من به شخصه از ظاهر optimus g بیشتر خوشم میاد ولی از لحاظ سخت افزاری در یه حد هستن و هر دو عالی.
شک نکن دوست من.
موفق باشی

afdm_2020
04-05-2014, 19:45
امین جان هیچ ایده ای در مورد زاویه دید سونی ندارم و فقط میدونم که ضد آب و ضد گرد و غباره.optimus g قیمتش چنده؟میشه یه لینک از گوشی بهم بدی.optimus g پیدا می کنم ولی مدلای مختلف داره مثل:
دی جی کالا

میشه بگید کدوم مدل منظورتونه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%8C_%D8%A7%DB%8C_975/Optimus_G_E975.htm?s=UElEPTM4OTMmUE1vZD1QaG8=

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AF_%D8%A2%D8%B1/Xperia_ZR.htm?s=UElEPTM5OTcmUE1vZD1QaG8=

amlak021
04-05-2014, 19:52
afdm_2020 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز خیلی لطف کردی.واقعا راهنمایی هاتون عالی بود.

afdm_2020
04-05-2014, 20:00
afdm_2020 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز خیلی لطف کردی.واقعا راهنمایی هاتون عالی بود.
خواهش میکنم دوست من
فقط یه نکته :
اگه مایلی گوشی بدون گارانتی بگیری (مشکلی باهاش نداری) یه نگاهی هم به xperia z تو همون سایتی که لینک گذاشتم بزن.اون فک کنم راست کار شماست.
موفق و موید باشی دوست من

hts1369
04-05-2014, 21:10
سلام-با اجازه دوستمون که تایپیک رو زده
بنده یه گوشی میخام بگیرم تقریبا مثله این دوستمون-تو همین رنج قیمت هم مورد نظرم هست.
بین sp و zr شک داشتم که حالا میخام یه zr بگیرم
یکی از بچه ها میگه میخای zr بگیری کمی هم روش بزار یه z بگیر
میخام بدونم بین این دو گوشی تفاوت خیلی محسوسی هست که برم سمت z یا همین zr رو بگیرم چیز خاصی رو از دست ندادم
ممنون که راهنمایی میکنید

amlak021
04-05-2014, 21:16
سلام-با اجازه دوستمون که تایپیک رو زده
بنده یه گوشی میخام بگیرم تقریبا مثله این دوستمون-تو همین رنج قیمت هم مورد نظرم هست.
بین sp و zr شک داشتم که حالا میخام یه zr بگیرم
یکی از بچه ها میگه میخای zr بگیری کمی هم روش بزار یه z بگیر
میخام بدونم بین این دو گوشی تفاوت خیلی محسوسی هست که برم سمت z یا همین zr رو بگیرم چیز خاصی رو از دست ندادم
ممنون که راهنمایی میکنید
سلام.ببین منم رو z فکر می کنم.ولی به نظرم zr جدیدتره پس zr می گیرم.البته از اون lg هم خوشم اومده و شانس بالایی برای خرید داره.grand s2 هم تو گزینه هام هست ولی ضعیف تر.

afdm_2020
04-05-2014, 21:30
سلام-با اجازه دوستمون که تایپیک رو زدهبنده یه گوشی میخام بگیرم تقریبا مثله این دوستمون-تو همین رنج قیمت هم مورد نظرم هست.بین sp و zr شک داشتم که حالا میخام یه zr بگیرمیکی از بچه ها میگه میخای zr بگیری کمی هم روش بزار یه z بگیرمیخام بدونم بین این دو گوشی تفاوت خیلی محسوسی هست که برم سمت z یا همین zr رو بگیرم چیز خاصی رو از دست ندادمممنون که راهنمایی میکنیدسلام دوست عزیزهر دو گوشی خوبی هستن.بستگی به نیاز شما داره.z یه برتری هایی نسبت به zr داره ولی باید ببینید برای شما این امکانات بیشتر مهم هست یا نه؟شما نیتونید خودتون مقایسه کنید و تصمیم بگیرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موفق)

موفق باشید

hts1369
04-05-2014, 21:49
سلام دوست عزیزهر دو گوشی خوبی هستن.بستگی به نیاز شما داره.z یه برتری هایی نسبت به zr داره ولی باید ببینید برای شما این امکانات بیشتر مهم هست یا نه؟شما نیتونید خودتون مقایسه کنید و تصمیم بگیرید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موفق)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

مرسی
zr بعد از z اومده ولی نسخه اندرویدیش پایین تر هست؟
میشه به kit kat ارتقا دادشون؟

afdm_2020
05-05-2014, 07:07
مرسی
zr بعد از z اومده ولی نسخه اندرویدیش پایین تر هست؟
میشه به kit kat ارتقا دادشون؟
اونجوري كه من ديدم واسه zr نسخه 4.3 موجوده و براي z نسخه 4.4

موفق باشيد

mazda_dalvandi
27-07-2014, 02:13
ميتوني هم huawei p7 و هم p6 بگيري

Sent from my iPad using Tapatalk

sharif.1.attar
27-08-2014, 17:34
P7
سفیدرنگ بگیر.