PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سبك بودن ويندوز هشت

saeid333
03-05-2014, 19:51
سلام
اينكه ميگن ويندوز هشت از سون سبكتر هست و هسته بهتري داره درسته يا نه
يعني شما بين سون و هشت برا نصب كردن از لحاظ سبكتر بودن و كمتر سخت افزارا را را به خود مشغول كردن خصوصا رم كدوم رو توصيه ميكنين
ممنون

jahangir1400
03-05-2014, 22:36
8 سبک تره، از نظر رم نمیدونم، بیشتر اسفتاده رم هم به خاطر نرم افزارها و سرویس های دیگه است و خود ویندوز بین 7 با 8 فکر نکنم تفاوت زیادی داشته باشه، باید کسی موقعی که تازه هردو رو نصب کرده ببینه

AMIR MOHAMMAD . M
04-05-2014, 14:36
من هم 7 دارم هم 8.1 .

از نظر سرعت و کارایی و سبک بودن 8.1 واقعا سره از 7 منتها 8.1 هنوز هم باگها و ایراداتی داره.

البته من هنوز آپدیت بهار که میگن کلیه مشکلات 8.1 توش برطرف شده رو نصب نکردم و تو دانلوده که اگه مشکلاتش برطرف شده باشه 8.1 واقعا عالیه.

البته یه مقدار هم مشکلات ناسازگاری با نرم افزار ها توش به چشم میخوره.

در کل نظر شخصی اینه که برای مهاجرت از 7 به 8.1 یه مقدار زوده.

البته طبق سرچ خودم هم در صورت مهاجرت ، 8.1 بهتر از 8 هست

Setareh 2006
05-05-2014, 07:20
سلام دوستان
ویندوز من اکس پی هست که دیگه ماکروسافت ساپورت نمیکنه برای تعویض ویندوز بایر رم رو ارتقا بدم
مشخصات سیستم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصات کارت گرافیک :
آیا با این کارت گرافیک و رم یک گیگ میشه ویندوز بالاتر از اکس پی یعنی ویندوز 7 و 8 رو نصب کرد ؟

N A V A R O
05-05-2014, 09:10
سلام دوستان
ویندوز من اکس پی هست که دیگه ماکروسافت ساپورت نمیکنه برای تعویض ویندوز بایر رم رو ارتقا بدم
مشخصات سیستم :
مشخصات کارت گرافیک :
آیا با این کارت گرافیک و رم یک گیگ میشه ویندوز بالاتر از اکس پی یعنی ویندوز 7 و 8 رو نصب کرد ؟

سلام

بهتر است رم را به 2گیگابایت ارتقا دهید (در صورت support مادربورد) (با رم 1 گیگ هم مشکلی نیست )

با این گرافیک ویندوز نصب می شود ولی Aero در ویندوز 7 غیر فعال خواهد بود.(اگر سرویس theme را غیرفعال کنید ؛ سرعت در حد XP است!)

ممکن است ورژن های 64بیتی نصب نشوند.(8.1)

در هر صورت باید امتحان کنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AMIR MOHAMMAD . M
05-05-2014, 20:14
سلام دوستان
مشخصات سیستم :
مشخصات کارت گرافیک :

ناوارو عزیز که یه توضیحی داد ولی اگر هم با این سیستم بخوای 7 نصب کنی فقط میتونی برای کارای خیلی سبک از سیستمت استفاده کنی.

در صورت پشتیبانی باید رم و گرافیک رو ارتقا بدی تا بتونی به نحو احسن از سیستمت استفاده کنی که البته با توجه به قدیمی بودن سیستم و قوائد لازم برای ارتقا سیستم در صورت ارتقا هم قطعات اضافه شده به خوبی کار نخواهند مرد.

البته نیازی به تعویض ویندوز هم نیست اگه کارت راه میفته همون xp خوبه