PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل وارد نشدن به آی پی IP برنامه Airdroid در مرورگر ویندوز

hamedplus
03-05-2014, 02:26
با سلام
دوستان همونطور که میدونید برنامه ی airdroid و یه سری از این دست برنامه های موبایلی یه امکانی دارن که یه ip میدن که تحت یه شبکه ی wifi میتونیم به اون ip وصل بشیم و فایل شیر کنیم بین دستگاه موبایل و کامپیوتر یا بلعکس.
الان مشکلی که بوجود اومده برای من اینه که با برنامه ی airdroid یا iFile تو آیفون این ای پی رو فعال می کنم ولی توی لپ تاپم نمی تونم بهشون وصل بشم و ای پی رو نمیشناسه. در حالی که روی کامپیوترم میشناسه و وصل میشه.
لپ تاپ رو تازه ویندوز 8.1 ریختم و کامپیوتر ویندوز 7 هستش.
کسی از دوستان میدونه مشکل از چیه و چجوری حل میشه؟

hamedplus
03-05-2014, 19:46
دوستان یعنی کسی نیست که این مشکل براش ÷یش اومده باشه یا بدونه این مکل چجوری حل میشه؟
به نظرتون از پورت نیست؟ یعنی فعال کردن چیزی بخواد!

afshin b
03-05-2014, 20:09
لپتاپتون آی پی مودم رو باز میکنه؟ احتمالا فایروال خاصی یا فیلشکنی روشن نیست؟

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

hamedplus
03-05-2014, 21:52
بله لپ تاپ آی پی مودم رو باز میکنه.
ولی آی پی airdroid و از این جور برنامه ها که یه پورت هم دارن آخرشون باز نمیکنه!:n03:
فیلتر شکن خاصی فعال نیست ولی فایروال نود 32 فعاله.

afshin b
03-05-2014, 21:54
همون فایوال رو غیر فعال کنین و تست کنین

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

hamedplus
03-05-2014, 23:01
اونم تست کردم فایده ای نداشت.
حتی کل نود 32 رو هم غیر فعال کردم، بازم نشد.

brothers000
04-08-2015, 12:29
برای اینکه تاپیک اضافی باز نکرده باشم همینجا سوالمو مطرح میکنم
مشکل بنده هم زمانی هست که از طریق برنامه Airdriod میخوام بین گوشی (بوسیله وای فای) و کامپیوتر (بوسیله پورت لن) از طریق مودم که هر دو وسیله به اون متصل هستند ارتباط برقرار کنم
در این صورت گوشی از طریق این برنامه به کامپیوتر متصل نمیشه و نهایتا بعد از بارها تلاش برای اتصال به صورت "ریموت کانکشن" متصل میشه !
در صورتی که قبلا و با یه کامپیوتر قدیمی که به پورت 1 مودم وصله و ویندوز ایکس پی هم روش نصب هست خیلی راحت با گوشی از طریق همین برنامه ارتباط برقرار میشد
ممنون میشم اگه دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند در اختیار بنده قرار بدن
با تشکر