PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای تقویت حافظه چه دارویی پیشنهاد میکنید ؟

alijigari
02-05-2014, 00:24
درود

برای تقویت حافظه چه دارویی پیشنهاد میکنید ؟

من مشکل Epilepsy دارم و حدود 8 تا قرص فقط برای این مورد میخورم و کلا میشه روزی 10 تا قرص-- فقط اون 8 تا قرص را باید تا اخر عمر بخورم تا تو طول روز stable باشم

و قرص خواب و قرص استرس میخورم

این قرص ها خیلی روی حافظه تاثیر گذاشته و این فراموشی روی روحیه من تاثیر منفی گذاشته --به صورتی که اگه با شخصی جدید اشنا بشم و اسمش را بهم بگه بعد یک دقیقه اگه اسمشو ازم بپرسم یادم نمیاد

قرص هایی که بهم پیشنهاد دادن
1- فولیک اسید

2-جینسینگ

3- روغن ماهی omega 3

قیمت برام مهم نیست فقط قرصی باشه که جواب بده چون داره زندگیم سیاه میشه

ممنون میشم راهنماییم کنید

DrH.motasami
02-05-2014, 09:17
درود

برای تقویت حافظه چه دارویی پیشنهاد میکنید ؟

من مشکل Epilepsy دارم و حدود 8 تا قرص فقط برای این مورد میخورم و کلا میشه روزی 10 تا قرص-- فقط اون 8 تا قرص را باید تا اخر عمر بخورم تا تو طول روز stable باشم

و قرص خواب و قرص استرس میخورم

این قرص ها خیلی روی حافظه تاثیر گذاشته و این فراموشی روی روحیه من تاثیر منفی گذاشته --به صورتی که اگه با شخصی جدید اشنا بشم و اسمش را بهم بگه بعد یک دقیقه اگه اسمشو ازم بپرسم یادم نمیاد

قرص هایی که بهم پیشنهاد دادن
1- فولیک اسید

2-جینسینگ

3- روغن ماهی omega 3

قیمت برام مهم نیست فقط قرصی باشه که جواب بده چون داره زندگیم سیاه میشه

ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
لطفا جهت بررسی بیشتر با پزشکتان ملاقات کنید،چنین فراموشی نیازمند بررسی است.

brad pitt
02-05-2014, 09:28
کندر و زعفران و عسل را مخلوط کنید

بعد از خوردن مقداری مویز این مورد رو هم میل کنید
ناشتا

جینسینگ هم خیلی الیه

meher.irani
05-05-2014, 08:40
عزیزم مورد شما خاصه. اگرچه اون چیزهایی که بهتون پیشنهاد کردن خوبن اما شما باید حتماً به متخصص مراجعه کنید، شاید لازم باشه دستور دارویی عوض بشه.فراموشی تا این حد نیاز به بررسی داره.

alijigari
08-05-2014, 16:29
درود

میگن مشکلی نیست -- واقعا تو روحیم خیلی تاثیر داره --- نمیدونم چه کار کنم ------ من مویز و کندر و عسل را امتحان کردم اما اصلاجوابی نداد

supermax15
12-05-2014, 16:43
توت و هندوانه زیاد بخور
موسیقی ارامش بخش با هندفری با کیفیت گوش بده
یه مسافرت با خانواده به طبیعت یا کوه برو

اینا رو انجام بدی حالت خوب خوب میشه

30vil
12-05-2014, 18:32
شما برای مشکل اپیلپسی قرص پیراستام هم مصرف میکنید؟

DrH.motasami
12-05-2014, 20:56
شما برای مشکل اپیلپسی قرص پیراستام هم مصرف میکنید؟

اصلی ترین مورد مصرف این دارو myoclonus یا تشنج با حملات پرشی عضلات میباشد.
این دارو بیشتر در آلزایمر و بیمارانی با آسیب های عصبی استفاده میشه.

S0R3N4
13-05-2014, 18:23
ترکیت
Pharmaton , Gincosan , Ginsana , Aqua Marin از نظر علمی در طولانی مدت کاملا ثابت شده.
اما آلزایمر بحثش کاملا جداست

S0R3N4
14-05-2014, 10:00
راستی من پست شما رو کامل نخوندم.قرص خوابی که میخورید چیه؟

alijigari
16-05-2014, 00:10
توت و هندوانه زیاد بخور
موسیقی ارامش بخش با هندفری با کیفیت گوش بده
یه مسافرت با خانواده به طبیعت یا کوه برو

اینا رو انجام بدی حالت خوب خوب میشه

راستی من پست شما رو کامل نخوندم.قرص خوابی که میخورید چیه؟

درود
1-از مسافرت و اهنگ اروم و ... دیگه خیلی گذشته دارم کارم را از دستمیدم
2-قرص zolpidem هست که من شبی 5 میلی میخورم

DrH.motasami
16-05-2014, 00:20
درود
1-از مسافرت و اهنگ اروم و ... دیگه خیلی گذشته دارم کارم را از دستمیدم
2-قرص zolpidem هست که من شبی 5 میلی میخورم

سلام
بابت وضعیتتان واقعا متاسفم اما:
هنوز وقت دارین و میتونید همه مشکلات رو کنترل کنید،لطفا به خودتان اهمیت دهید و با یک متخصص اعصاب و روان به منظور بررسی مشکلات احتمالی ملاقات فرمایید.
موفق باشی:n16:

sahar19
17-05-2014, 21:27
من یه داروی گیاهی پیشنهاد می کنم بهش میگن مویز عطاری ها دارن شکلش عین کشمش میمونه .امتحان کنید روزی 7 عدد بخورید صبح

alijigari
11-01-2015, 18:37
من یه داروی گیاهی پیشنهاد می کنم بهش میگن مویز عطاری ها دارن شکلش عین کشمش میمونه .امتحان کنید روزی 7 عدد بخورید صبح

مویز هم امتحان کردم فایده ای نداشت چیز را باید برای چه مدتی بخورم؟

Sent from iphone 6+

masooyan
11-01-2015, 19:23
مصرف عرق ژنگو هم میتواند مفید باشد.

Alireza SM
20-01-2015, 00:19
مویز هم امتحان کردم فایده ای نداشت چیز را باید برای چه مدتی بخورم؟

Sent from iphone 6+

شما فعلا امگا 3 یک روز درمیان + قرص جینکو تی دی روزی 3 عدد مصرف کنین. اگه نتیجه نگرفتین باید مشکلتون توسط متخصص اعصاب بررسی بشه ممکنه اضطراب و وسواس و سایر مشکلات عصبی داشته باشین.

این چیزیم که معرفی کردم تا حالا روی کسی عوارض نداشتن یکیشون که روغن ماهیه یکیشونم ریشه گیاه جینکوبیلوبا. نگران عوارض نباش.

سوگل.
22-01-2015, 17:28
جینکورا خارجی بخرین برند های ایرانی هیچ تاثیری ندارن

alijigari
22-01-2015, 22:48
خارجیش هم سفارش دادم از اون طرف برام اوردن اما روزی 2 تا که میخورم سرم جوش میزنه اما واقعا خیلی تاثییر میگذاره --اما فقط تا موقعی که میخورم تاثیر داره

hesam_a_r
23-01-2015, 03:24
Neuro AID فقط با تجویز متخصص مغز و اعصاب

machao
04-02-2017, 04:06
سلام دوست عزیز.من خودم هم مشکل صرع دارم.از عوارض ناخواسته این قرصها مثل تگرتول یا دپاکین همین اخلال در عملکردهای سیستم عصبی و حافظه هم هست البته در طولانی مدت.و کنار هم نمیشه گذاشت وگرنه امکان داره خدایی نکرده صرع به صرع پایدار و نهایتا مرگ منجر بشه.در مورد پیراستام یکی از تاثیراتش تنظیم استیل کولین در مغز هست که در بیماران آلزایمری این مقدار کم هست و پیراستام کمک میکنه.گرچه تشنج های خفیف رو هم تخفیف میده.اما مهمترین مشکل شما به نظر من استفاده از زولپیدم به عنوام داروی خوابه.خب این دارو رو هر پزشکی جرات نمیکنه بده مگر موارد خاص.بهتره جایگزین بهتری براش پیدا کنید.امکان سو مصرف این دارو هم زیاده متاسفانه که توهم و هذیان رو در پی داره و رو حافظه هم بی تاثیر نیست مسلما.

machao
04-02-2017, 04:11
من همون قبلی هستم.و در ضمن مطالعه رو شدیدا پیشنهاد میکنم.خیلی تاثیر داره.

alijigari
23-02-2017, 15:42
سلام دوست عزیز.من خودم هم مشکل .. دارم ر مورد پیراستام یکی از تاثیراتش تنظیم استیل کولین در مغز هست که در بیماران آلزایمری این مقدار کم هست و پیراستام کمک میکنه..اما مهمترین مشکل شما به نظر من استفاده از زولپیدم به عنوام داروی خوابه.خب این دارو رو هر پزشکی جرات نمیکنه بده مگر موارد خاص.بهتره جایگزین بهتری براش پیدا کنید.امکان سو مصرف این دارو هم زیاده متاسفانه که توهم و هذیان رو در پی داره و رو حافظه هم بی تاثیر نیست مسلما.

درود
1-در مورد مطالعه که فرمودین ، هر چی میخونم خیلی سریع یادم میره و بیشتر اعصابم را خورد میکنه
2-در مورد پیراستام 2 شب خوردم اما خیلی گیجی داشتم و کنار گذاشتم اما دو دل هستم که ادامه بدم یا نه ؟
3-در مورد زولپیدوم ، کم عارضه ترین قرص خواب هست که تو بازار موجود هست ، در مورد توهم و هذیان هم که فرمودین در صورتی که قرص خورده شود و مقا ومت در برابر خوابیدن از خودتون نشان بدین این طور میشه . اگه جایگزین چیزی سراغ دارین بگین