PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ارسال ايميل به صورت دسته جمعي

Ali_nateghi
29-08-2006, 11:29
كسي اينجا ميتونه يه نرم افزار معرفي كنه كه بشه باهاش به يك گروه از كاربران به صورت تك ميل فرستاد بدون اينكه مثل اينكه از ياهو كه ميفرسي نه اسژم بشه و نه اينكه اسامي ميل آدرس ها به همه گروه نشون داده بشه؟
البته يكي دو تا نرم افزار تو همين سايت ديدم ولي يا اونا مشكل دارن يا من

Tornado2800
30-08-2006, 15:45
Mail Bomber 9.5
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_k
31-08-2006, 01:33
Mail Bomber 9.5

سلام
ميشه بيشتر در موردش توضيح بدي.
ممنونم

mohammad.clergyman
31-08-2006, 15:34
بسم رب الشهداء

============

سلام ميشه بگيد آيا اين برنامه به درد ايميل هاي ياهو هم ميخوره ! كه فكر نكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و چه طوري ميشه در سايت ياهو ايميل دسته جمعي فرستاد ؟

ممنون

omid.com
01-09-2006, 04:41
سلام
این برنامه که دوست عزیزم برای شما معرفی کرده یک میل بمبر برای ارسال ایمیل برای یک لیست هستش
که میتونید آدرس لیست و گزینه استارت رو از منوی آپشن انتخاب کنید ولی این برنامه پولیه و کد رجیستر میخواد
تمام توضیحاتش در فایل تکست به نام رد می هست البته من تست نکردم که ببینم آیا بدون رجیستر کردن هم برای مدتی کار میکنه یا خیر حجمش زیاد نیست خودتون میتونید امتحان کنید شاید کارتون راه بیوفته آدرس خود سایت سازنده هم در داخل فایل هست عکسی برنامه رو براتون میذارم ضمن این که برای این کار میتونید از یکی از مدل های اسپمر ها استفاده کنید که برای آیدی ها پیغام میفرسته و برنامه رو میتونید از انجمن بحث های نرم افزاری و تاپیک مشگلات مسنجر بگیرید البته دقیقا" نمیدونم در کدوم صفحش هست ولی اون جا گذاشتم که کارم میکنه
ضمن این که هم این برنامه و هم اون که معرفی کردم برای میل یاهو هم کار میکنن

اینم عکس این برنامه

mohammad.clergyman
01-09-2006, 11:23
سلام
این برنامه که دوست عزیزم برای شما معرفی کرده یک میل بمبر برای ارسال ایمیل برای یک لیست هستش
که میتونید آدرس لیست و گزینه استارت رو از منوی آپشن انتخاب کنید ولی این برنامه پولیه و کد رجیستر میخواد
تمام توضیحاتش در فایل تکست به نام رد می هست البته من تست نکردم که ببینم آیا بدون رجیستر کردن هم برای مدتی کار میکنه یا خیر حجمش زیاد نیست خودتون میتونید امتحان کنید شاید کارتون راه بیوفته آدرس خود سایت سازنده هم در داخل فایل هست عکسی برنامه رو براتون میذارم ضمن این که برای این کار میتونید از یکی از مدل های اسپمر ها استفاده کنید که برای آیدی ها پیغام میفرسته و برنامه رو میتونید از انجمن بحث های نرم افزاری و تاپیک مشگلات مسنجر بگیرید البته دقیقا" نمیدونم در کدوم صفحش هست ولی اون جا گذاشتم که کارم میکنه
ضمن این که هم این برنامه و هم اون که معرفی کردم برای میل یاهو هم کار میکنن

اینم عکس این برنامه

بسم رب الشهداء

============

سلام

ميشه بگيد كه براي ميل ياهو در قسمت smtp بايد چي بنويسيم ؟

اگر يه آموزش كوچيك هم بدين ممنون ميشيم !

متشكر ;)