PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کار نکردن فلش توسط کامپیوتر

سونیاجوون
30-04-2014, 18:00
سلام من یه فلش سیلیکون پاور 8گیگ دارم وقتی به کامپیوترم وصلش میکنم کار نمیکنه ولی تو کامپیوترهای دیگه کار میکنه:n03:ممنون میشم کمکم کنین

EXTREME
30-04-2014, 18:27
سلام من یه فلش سیلیکون پاور 8گیگ دارم وقتی به کامپیوترم وصلش میکنم کار نمیکنه ولی تو کامپیوترهای دیگه کار میکنه:n03:ممنون میشم کمکم کنین

تو سیستم شما وقتی به سیستم میزنید تو disk managment هم چیزی نمیاد ؟

EhsanCPU
30-04-2014, 20:52
اگه توی disk managment هم نیومد
ممکنه usb های کامپیوترتون مشکل داشته باشه
با همه پورتهای usb جلو و پشت کیس امتحان کردین ؟

سونیاجوون
01-05-2014, 14:46
سلام نه نمیاد
تو همه ی پورت های usbهم امتحان کردم اما باز نمیشه

سونیاجوون
01-05-2014, 14:47
نه کامپیوترم مشکلش فقط با این فلش هس بقیه فلش ها رو باز میکنه
بله با همه ی پورت ها هم امتحانش کردن

سونیاجوون
01-05-2014, 14:54
نه نمیاااد :n03:

EXTREME
01-05-2014, 16:58
تو دیوایس مینیجر هم اثری نیست؟

فلش وصل است یک عکس از disk managment بدید

سونیاجوون
02-05-2014, 21:49
نه اصلا اثری نیس :(
انگار اصلا فلش نصب نکردم
unspisifed

atalischi
03-05-2014, 22:43
اگه فقط این فلش رو نمیخونه شاید درایورشو نداره
اگه نشد احتمال مادربورد هم میتونه باشه

سونیاجوون
04-05-2014, 22:59
چطور میتونم درایوشو نصب کنم میشه کمکم کنین ممنون میشم

hose in
14-05-2014, 16:57
سلام ؛ اگه هنوز مشکلتون حل نشده ؛ بفرمایید ویندوزتون چیه تا راهنماییتون کنم

سونیاجوون
15-05-2014, 11:43
سلام ویندوزم 7 هس
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

سونیاجوون
15-05-2014, 11:43
سلام ویندوزم 7 هس
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

hose in
17-05-2014, 01:18
سلام
عزیز، مشکل شما با ۲ روش میتونه حل شه

۱- فلش رو وصل کنید وارد دیوایس منیجر شوید آیکونی زرد رنگ با علامت سوال رو مشاهده میکنید روش کلیک راست کنید ٬گزینه آبدیت رو بزنید ، (حتما باید به اینترنت وصل باشید ) درایور فلشتون اتومات دانلود ونصب میشه مشکلتون هم حل میشه
حالا اگه بعد از وصل کردن فلش داخل دیوایس رفتی و علامت زرد تعجب رو نداشتی بگو تا روش دومی رو هم بهت بگم

molaeiabbas
17-05-2014, 03:52
سلام

فلش رو به یو اس بی های عقب بزن بعد سی دی نصب ویندوز اکس پی سرویس پک 3 سیستم رو بوت کن تا به صفحه ای برسی که باید یک پارتیشن رو برای نصب ویندوز انتخاب کنی. حالا اونجا اگه فلشت رو دیدی که سایزش رو نوشته باشه امید هست و احتمالا فرمور فلشت مشکل نرم افزاری پیدا کرده که انشا. ا... قابل حله.
منتظرم ببینم تو تست چی می بینی. خبرش رو بده
و من ا... التوفیق

" M e H r D a D "
17-05-2014, 12:20
درود
من هم همین مشکل رو البته توی ویندوز xp فقط با یه فلش apacer داشتم (البته هنوز هم دارم ولی فلش پیش من نیست که دوباره تست کنم!) که فقط سیستم من نمیخوندش به این صورت که توی Disk Management اصلا نشونش نمیداد ولی توی My Computer درایوی به اسم Removable Disk اضافه میشد ولی باز نمیشد (حتی فرمت هم نمیشد!). توی Device Manager هم هیچ علامت زرد رنگی نبود حتی باز هم سعی کردم درایور USB رو آپدیت کنم دیدم نمیشه از اینترنت آپدیتش کرد! (تا حالا نمیدونستم xp این قابلیت رو نداره!!!)

این هم بگم که این فلش با ویندوزهای xp , 7 , 8 دیگه بدون هیچ مشکلی کار میکنه و فقط با سیستم من مشکل داره
اگه دوستان راه حلی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

hose in
17-05-2014, 15:53
سلام دوست عزیز :
ماکه مدیر یا کاربر ارشد نیستیم ؛ ولی باید واسه مشکلت تاپیک جدا میزدی.
حالا درهر صورت به ما .....................................نداره
دوست من مشکل شما به
xp بودن یا نبودن سیستم ربطی نداره (تا حالا نمیدونستم xp این قابلیت رو نداره!!!) . به احتمال قوی مشکل شما هم مثل صاحب این تاپیک باید نرم افزاری باشه . 1- احیانا گزینه هیدن رو که فعال نکردی ؟ 2- اگه تو سیستمهای دیگه نشون میده و پورتهای
USB شما نیز کاملا سالم باشند با تعویض وین باید مشکلت حل شه . 3- درنهایت آبدیت درایور .آیا این 3 مورد رو انجام دادی ؟

" M e H r D a D "
17-05-2014, 22:21
سلام دوست عزیز :
ماکه مدیر یا کاربر ارشد نیستیم ؛ ولی باید واسه مشکلت تاپیک جدا میزدی.
حالا درهر صورت به ما .....................................نداره
دوست من مشکل شما به
xp بودن یا نبودن سیستم ربطی نداره (تا حالا نمیدونستم xp این قابلیت رو نداره!!!)
. به احتمال قوی مشکل شما هم مثل صاحب این تاپیک باید نرم افزاری باشه . 1- احیانا گزینه هیدن رو که فعال نکردی ؟ 2- اگه تو سیستمهای دیگه نشون میده و پورتهای
USB شما نیز کاملا سالم باشند با تعویض وین باید مشکلت حل شه . 3- درنهایت آبدیت درایور .آیا این 3 مورد رو انجام دادی ؟

اگه قرار بر بحث کردنه بهتره توی پ خ بحث کنیم نه اینجا، اگه هر کس بخواد واسه مشکلش بدون بررسی تاپیک های مشابه بیاد و یه تاپیک جدید بزنه که اینجا میشه جای هزاران تاپیک که اگه خلاصشون بکنید میشه 10 تا (انتظار داشتم بعد از 3 سال عضویتتون حداقل این قانون فروم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میدونستید)

1- خیر هایدن نیست، (من گفتم حتی توی Disk Management هم نمایش داده نمیشه)
2- اگه منظورتون ارتقا به 7 یا 8 نیست (چون امکان ارتقا وجود نداره) من همین 1 هفته پیش ویندوز رو عوض کردم
3- توی ویندوز xp امکان آپدیت درایور آنلاین وجود نداره (من واسه همین روی xp بودن ویندوزم تاکید کردم) پس اگه امکانش هست یه نرم افزار مطمئن دیگه واسه این کار معرفی بکنید چون من چند تا نرم افزار رو تست کردم ولی جواب نگرفتم

باز هم از توجهتون ممنونم

hose in
17-05-2014, 22:52
عزیز اگه فقط وفقط با این فلش مشکل داری
و پورتهای USB مشکل ندارند، پس ویندوز؛ درایور فلش رو شناسایی نمیکنه .ورژن جدید نرم افزار DriverGenius. یا DriverEasy Pro رو دان و نصب کن تمامی درایورهاتو شناسایی وبروز میکنه البته بصورت انلاین انشاا.... مشکلت حل میشه .
باز هم مشکلی بود در خدمتم

سونیاجوون
25-05-2014, 23:55
سلام
این کاری که شما فرمودید رو انجام دادم ولی باز نشد
Windows encountered a problem installing the driver software for your divice
این پیام رو داد