PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در لوگين كردن به سايتها

Ahmad-Ra
29-08-2006, 10:46
سلام. من تازه ويندوز عوض كردم. چند وقتي هست كه در بعضي سايتها وقتي لوگين ميكنم بعد از اينكه اون پنجره رو بستم و دوباره ميرم همون سايت مجددا بايد يوزر و پسوورد رو بنويسم تا لوگين شم. البته فكر ميكنم مشكل در كوكي ها باشه. ميشه راهنمايي كنيد؟

saviss
29-08-2006, 12:25
سلام. من تازه ويندوز عوض كردم. چند وقتي هست كه در بعضي سايتها وقتي لوگين ميكنم بعد از اينكه اون پنجره رو بستم و دوباره ميرم همون سايت مجددا بايد يوزر و پسوورد رو بنويسم تا لوگين شم. البته فكر ميكنم مشكل در كوكي ها باشه. ميشه راهنمايي كنيد؟

اگه از IEاستفاده میکنین توی intenet optionتنظیمات کوکی ها وtempرو چک کنید
اگه هم ازffاستفاده میکنید توی toolsباید اینکاررو بکنید
البته اگر که موقع لاگین save passwordرو تیک زده باشین
اگرنه خب با هربار لاگ اوت کوکی ها پاک میشند

Ahmad-Ra
29-08-2006, 12:44
ميشه بگيد كجاي intenet option هست اين كوكي ها؟

saviss
29-08-2006, 12:52
ميشه بگيد كجاي intenet option هست اين كوكي ها؟
منوی TOOLS پائین ترین گزینه نوشتهINTENET OPTIONS
توی SETTING
البته من خودم از برنامهCCLEANERاستفاده میکنم برای یکی از دوستان هم معرفی کردم بد نبود(مجانیه)توی انجمن نرم افزار هم یه سرچی بکنی آخرین ورژنش هست
اون تو میتونی مدیریت کاملی روی کوکی ها وURLها داشته باشی

Ahmad-Ra
29-08-2006, 15:46
سلام. اينم قسمت ستينگ ببينيد همه چي درسته؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad-Ra
30-08-2006, 13:13
درسته يا نه؟

Ahmad-Ra
31-08-2006, 13:40
كسي نميدونه؟

Ahmad-Ra
31-08-2006, 22:42
تو رو خدا كمك كنيد!

WooKMaN
01-09-2006, 01:48
دوست عزيز از برنامه هاي مثل windows washer استفاده نكردي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين برنامه ها كليه تمپهاي ويندوز و كوكي ها رو ميپاكونه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه بصورت استارت آپ باشه كه ديگه اين مشكل پيش مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad-Ra
01-09-2006, 20:29
خير. از همچين برنامه اي استفاده نكردم. چيكار كنم؟

siadate
21-12-2006, 08:14
برای منم این اتفاق افتاده