PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال از کسی که تلویزیون سه بعدی داره

rouzbeh_ziafati
29-04-2014, 08:24
سلام
تلویزیون سه بعدی سونی دارم که بعد از چند سال تازه شروع کردم و دارم باهاش سه بعدی نگاه میکنم.
3تا عینک دارم ازونا که باطری میخورن منتها وقتی میشینی پای تلویزیون تصویر سه بعدیش بگیر نگیر داره
هی باید زاویه دیدت رو تغییر بدی سرت رو بچرخونه تا یه هو فیلم رو سه بعدی ببینی ممکنه یه تکون بدی دوباره از حالت سه بعدی بیای بیرون
می خواستم بدونم این طبیعیه ؟ کسانی که تلویزیون سه بعدی دارن عینک رو میزنن چشم تا نگاه میکنند تصویر سه بعدی می بینند تا وقتی که عینک به چشمشونه؟ و نیاز به جابجایی مکان نیست تا زاویه مناسب رو پیدا کرد؟
با تشکر

magiteq1
29-04-2014, 10:11
سلام
تلویزیون سه بعدی سونی دارم که بعد از چند سال تازه شروع کردم و دارم باهاش سه بعدی نگاه میکنم.
3تا عینک دارم ازونا که باطری میخورن منتها وقتی میشینی پای تلویزیون تصویر سه بعدیش بگیر نگیر داره
هی باید زاویه دیدت رو تغییر بدی سرت رو بچرخونه تا یه هو فیلم رو سه بعدی ببینی ممکنه یه تکون بدی دوباره از حالت سه بعدی بیای بیرون
می خواستم بدونم این طبیعیه ؟ کسانی که تلویزیون سه بعدی دارن عینک رو میزنن چشم تا نگاه میکنند تصویر سه بعدی می بینند تا وقتی که عینک به چشمشونه؟ و نیاز به جابجایی مکان نیست تا زاویه مناسب رو پیدا کرد؟
با تشکر

عزیز این ضعف tv شماست که با کوچکترین انحراف زاویه تصویر دچار اختلال میشه

amir_t6262
29-04-2014, 11:53
شما باتری های عینکها را چک کن. چون مصرف این عینکها بالاست و باید سریع عوض شوند.

rouzbeh_ziafati
29-04-2014, 12:11
نه از عینک نیست چون تازه هم خریدم باز همین مشکل رو داشت ، پس شما که تلویزیون سه بعدی دارید همچین مشکلی ندارید ؟ به محض گذاشتن عینک تا وقتی که عینک را بر می دارید تصویر سه بعدی را بدون مشکل می بینید از هر زاویه ای ؟

magiteq1
29-04-2014, 12:54
دوست من اختلال در تصویر 3d در اثر تغییر زاویه دید بسته به پنل نمایشگر اتون هست مثلا در 8880 این مشکل وجود نداره

rouzbeh_ziafati
29-04-2014, 13:14
دوست من اختلال در تصویر 3d در اثر تغییر زاویه دید بسته به پنل نمایشگر اتون هست مثلا در 8880 این مشکل وجود نداره

یعنی تلویزیون هایی هستند که اینطوری هستند و این بسته به مدلشونه؟ نه اینکه دستگاه خراب باشه؟

magiteq1
29-04-2014, 19:22
یعنی تلویزیون هایی هستند که اینطوری هستند و این بسته به مدلشونه؟ نه اینکه دستگاه خراب باشه؟

بله عزیز بسته به مدل هست