PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال خط

Hotsun
28-04-2014, 23:55
سلام,
این تاپیک خیلی ربطی به این مکان نداره ولی گفتم بد نباشه دوستان بازیساز ببینن بد نیست :n06:
سریال خط 2-3 هفته ای هست که شروع شده هر شب از شبکه 3 ساعت 8:45 پخش میشه و تکرارش فرداش ساعت 2:30 بعد از ظهره :n09:

اما نکته اینجاست که تیم تولید سریال به خاطر طراحی قوی و رندر بسیار واقع گرایانه ای که در کارهای ما دیدن از ما خواستند که برای این کار جلوه های ویژه کامپیوتری پیاده سازی کنیم و از هزینه های اضافی جلوگیری کنیم.

برای مثال در قسمت پیش رو قرار است هلیکوپتر امداد در چند سکانس ظاهر شود و این در حالیست که هزینه کرایه این هلیکوپتر ساعتی 5 ملیون تومنه :n04: حالا حساب کنید هلی بیاد تا سر صحنه بره اونجا فیلم بگیرن برگرده چند ساعت میشه و تهیه کننده چه هزینه هنگفتی باید بپردازه :n29: :n30:
اینجاست که اصطلاحاً VFX کارها که من ( پیام عربزاده ) و دوست خوبم هومن بهرامی هستیم وارد میشیم تا به صحنه های خالی که قبلاً تصویر برداری شدن یک هلیکوپتر دقیقاً مشابه هلیکوپتر امداد به کمک کامپیوتر اضافه کنیم :n06:
در حال حاضر از کارگردان اجازه پخش عکس و فیلم های مرتبط با کارمون که داخل سریال هست رو نداریم برای همین فعلاً فقط به اسممون که توی تیتراژ پایانی هست بسنده میکنم :n01: برای اطمینان میتونید برید یا سریال رو سر موقع ببینید یا اینکه از اینترنت قسمت های پخش شده رو در بیارید :n26:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطمئن باشید مبالغی که از تمامی این جور فعالیت های من حاصل شده رو روی بازی که داریم میسازیم صرف میکنیم :n06:
به امید روزهای بهتر برای بازیسازان :n12:

ehsan_wwe
29-04-2014, 00:02
دم شما گرم اینم یه کار که از پشت ابرا در اومد از پیام
پات چطوری تو صدا و سیما باز شد ؟ مثل اینکه حرفه ای تر از اون چیزی بودی که فکرشو میکردم :n12: موفق باشی داداش خوشحالمون کردی
از فردا هرکی اسم این سریالو آورد میگم (با کلی کلاس ) این طراح جلوه ویژه اش دوستمه :n16:

Hotsun
29-04-2014, 00:09
دم شما گرم اینم یه کار که از پشت ابرا در اومد از پیام
پات چطوری تو صدا و سیما باز شد ؟ مثل اینکه حرفه ای تر از اون چیزی بودی که فکرشو میکردم :n12:
موفق باشی داداش خوشحالمون کردی
از فردا هرکی اسم این سریالو آورد میگم (با کلی کلاس ) این طراح جلوه ویژه اش دوستمه :n16:

پشت ابرا کدومه زیر پاتو نگاه بندازی میبینی :n11: :n12:
کار خوب باشه صدا سیما که هیچی پا تو هالیوود هم باز میشه :n02: (البته خودم رو نمیگما,کلی گفتم)

alicpu
29-04-2014, 12:50
ایول . بابا . بالاخره بچه ها دارند ترقی می کنند. امیدوارم کار های بیشتری از شما ببینم .

Hotsun
29-04-2014, 20:09
تاییدیه گرفتیم برای گذاشتن ویدئوی قسمتی که کار کردیم به همراه Break down که نشون میده چجور قسمت های کامپیوتری به صحنه خام اضافه میشن(پشت صحنه) :n06:

به زودی آپلود میکنم :n12:

اگر خواستین فردا میتونین ساعت 2:30 بعد از ظهر تکرارش رو ببینین,حدوداً همون 10 دقیقه اولش جریان هلیکوپتر CG ها رو نشون میده :n01:

anti-military
02-05-2014, 10:43
خیلی عالیه بی صبرانه منتظرم ببینم چطور شده. سریع تر آپلود کن

Hotsun
02-05-2014, 22:49
قسمتی که از سریال که کار ما توش هست رو آپ کردم تا ببینید :n06:

اگه خوشتون اومد اون علامت قلب زیر ویدئو رو هم کلیک کنید که Rate بره بالا :n12:

ehsan_wwe
03-05-2014, 07:09
آقا اون کسی که نظر داد اسمش احسان بود من نبودما :n02: سوء تفاعم نشه ولی قلبو رفتم تو کارش:n12:

Hotsun
04-06-2014, 22:13
خب بچه ها این هم روند ساخت جلوه های ویژه ای که دیدین:

هم اکنون نیازمند لایک ها و کامنت های گرم شما هستیم.