PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی وب سایت با جوملا یا ASP ,ASP.net??????

zizi1234
28-04-2014, 21:33
آیا استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا،نیاز ما را به برنامه نویسی برای ایجاد یک وب سایت،کاملا برطرف میسازد؟من میخواهم یک وب سایت ساده برای خودم طراحی کنم می خوام بدونم با استفاده از جوملا این کار را انجام دهم و یا شروع به برنامه نویسی توسط ASP یا ASP.NET کنم؟؟

Thor God
29-04-2014, 11:41
آیا استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا،نیاز ما را به برنامه نویسی برای ایجاد یک وب سایت،کاملا برطرف میسازد؟من میخواهم یک وب سایت ساده برای خودم طراحی کنم می خوام بدونم با استفاده از جوملا این کار را انجام دهم و یا شروع به برنامه نویسی توسط ASP یا ASP.NET کنم؟؟

asp چرا ؟ وقتی نسخه جدید تر asp.net هست بهتره از نسخه جدید تر استفاده کنید.

بله جوملا و وردپرس تمام نیاز های شما رو بر طرف می کنند. مخصوصا اینکه وبسایتتون ساده هست. نیازی به برنامه نویسی ندارید و اگر هم بخواید یک cms اختصاصی و جدید بنویسید بهترین مورد استفاده از زبان php به همراه دیتابیس mysql است

موفق باشید دوست من

kian98
29-04-2014, 17:13
سلام

گرچه استفاده از سیستم های مدیریت محتوا کار رو برای خیلی ها راحت کرده و هم چنین دارای افزونه ها و قالب های زیادی هستند ولی
اگر به صورت اختصاصی با زبان های برنامه نویسی مثل asp.net یا php که بنده php رو ترجیح میدم کار کنید دستت تون خیلی بازتر هست و میتونید به راحتی امکان اضافه کنید.

مثلا سایتی مثل سافت گذر به صورت اختصاصی کدنویسی شده و همونطور که می بینید زمین تا آسمون با سایت های دیگه فرق داره.