PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال درباره instagram

mf.designing
28-04-2014, 21:07
سلام به دستان.
چنتا سوال در مورد instagram داشتم ، ممنون میشم کمکم کنید:n01:

- چطوری میشه کامنت هائی که تو پیج های مختلف گذاشتیم رو ببینیم ؟! مثلا پیگیر یه مطلبی بودیم الان یادمون نیست کجا بوده ! چنین امکانی هست ؟
- میشه عکس ها و پست هائی رو به اشتباه پاک کردیم بازیابی کنیم ؟! چیزی مثل ریستور !
- یه بار من یه سایت پیدا کرده بودم که الان یادم نیست اما حتی وقتی یوزری تغییر نام داده بود یوزر با نام قبلی رو هم نشون میداد ! کسی چنین چیزی سراغ داره ؟!
- برا این که کسی رو که follower ما هست رو از این حالت خارج کنیم راهی غیر بلاک کردن هست ؟!

ممنون :n16:

runner
28-04-2014, 21:41
سلام به دستان.
چنتا سوال در مورد instagram داشتم ، ممنون میشم کمکم کنید:n01:

- چطوری میشه کامنت هائی که تو پیج های مختلف گذاشتیم رو ببینیم ؟! مثلا پیگیر یه مطلبی بودیم الان یادمون نیست کجا بوده ! چنین امکانی هست ؟
- میشه عکس ها و پست هائی رو به اشتباه پاک کردیم بازیابی کنیم ؟! چیزی مثل ریستور !

درمورد اولی میدونم که میتونی پستایی رو که لاسک کردی یه جا ببینی

از 5تا گزینه پایین صفحه پروفایل رو انتخاب کنین و مراحل رو برین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد دومی هم چیزی به اسم ریکاوری در برنامه نیست و فکر نکنم بتونین همچین کاری انجام بدین

mf.designing
28-04-2014, 21:44
ممنون ولی منظورم پست های لایک کرده نیست ! منظورم کامنت هائی هست که تو یه صفحه خاص گذاشتم و الان یادم نیست که کجا بوده !

runner
28-04-2014, 21:50
ممنون ولی منظورم پست های لایک کرده نیست ! منظورم کامنت هائی هست که تو یه صفحه خاص گذاشتم و الان یادم نیست که کجا بوده !

بله متوجه شدم ولی برای کامنت امکانش نیست
ممکنه برای بعضی از کامنت هاتونم لایک کرده باشید که از این روش میتونین پیداشون کنین دوباره
باز میگردم اگه چیزی پیدا کنم میذارم براتون

abed_0567
14-05-2018, 22:30
سلام دوستان کسی بلد هست چه جوری میشه views یا see کلیپ داخل اینستاگرام رو بالا برد

(مثال : طرف 20k فالور داره بعد views فیلم هاش شده 80k)

تو رو خدا نگین با هشتگ # یا لایک کردن یا فالو کردن . من انجام دادم نشد