PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید گوشی در حدود 500 600 تومن

icao
28-04-2014, 12:50
سلام دوستان ، من میخوام یه گوشی رو حدود 500 600 تومن بگیرم ، قیافه و خوشدست بودنش برام خیلی مهمه
خودم تو این رنج به چند تا مدل رسیدم مثل huawei g600 , sony xperia M dual , HTC Desire 601 Dual sim , Alcatel One Touch Idol Mini
نمیخوام خیلی بزرگ و باشه ، اندازه هایی که یه دستی هم میشه باهاشون کار کرد رو ترجیح میدم
تو این مدلا قیافه Alcatel One Touch Idol Mini خیلی چشممون گرفته که در مدل دو سیمکارته 8 گیگ رم داره و حافظه خارجی نمیخورده و در مدل تک سیم کارته 4 گیگ رم داره و حافظه هم میخوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون کدوم مدلو بگیرم؟

Jang Bogo
24-05-2014, 17:18
با سلام...
برادر من خودم تو بازار موبایل ایران کار میکردم.
نرم افزارکار بودم.
سمت آلکاتل نرو.
اندرویداش خوب نیستن. همه رو دستکاری کردن.
htc هم نگیر به نظر من چون از لحاظ سخت افزاری گوشی بد تعمیری هست و برای فلش کردنش هم دردسرهای خودشو داره.
چرا شما مدلهای LG رو ندیدی؟
به نظر من الان LG از همه سرتره. شما برو مدلهای جدیدی که داده بیرون ، مثل L50 و L70 رو حتما ببین که تقویت شده گوشی های L5 و L7 هستن و CPU های اینا SnapDragon هست.
گوشی های LG از لحاظ نرم افزار و سخت افزار فوق العاده ان و یه خوبی که دارن اینه که ساخت کره هستن و دو سال گارانتی مدیا پردازش.

javad8006
24-05-2014, 20:42
با سلام...
برادر من خودم تو بازار موبایل ایران کار میکردم.
نرم افزارکار بودم.
سمت آلکاتل نرو.
اندرویداش خوب نیستن. همه رو دستکاری کردن.
htc هم نگیر به نظر من چون از لحاظ سخت افزاری گوشی بد تعمیری هست و برای فلش کردنش هم دردسرهای خودشو داره.
چرا شما مدلهای LG رو ندیدی؟
به نظر من الان LG از همه سرتره. شما برو مدلهای جدیدی که داده بیرون ، مثل L50 و L70 رو حتما ببین که تقویت شده گوشی های L5 و L7 هستن و CPU های اینا SnapDragon هست.
گوشی های LG از لحاظ نرم افزار و سخت افزار فوق العاده ان و یه خوبی که دارن اینه که ساخت کره هستن و دو سال گارانتی مدیا پردازش.

تا حدود 550 شما چی پیشنهاد میکنی؟
بین ال جی ال 70 و پی 713 و گوشی های هوایی و سامسونگ موندم برای من باتری و تاچ مهمه چون بسیار باهاش چت و.. میکنم
لطفا راهنماییم کنین

x_enrique_1818
25-06-2014, 14:20
بهترین گزینه Sony Xperia M هستش
از همه اینا که گفتی سر تره

babakgol70
13-07-2014, 18:01
دوستان به هيچ وجه از سايت عمده omdeh خريد نكنيد چون كلاهبردار هستند.
در اينترنت جست و جو كنيد تا تعداد بالاي شكايت ها رو ببينيد.

#لطفا اطلاع رساني كنيد تا كمتر بچه ها به دام افتند

footballist
07-09-2014, 12:52
سلام دوست عزیز
بهتون GLX SPIDER 1 رو پیشنهاد میدم.از همه لحاظ از بقیه بهتره.رم ۲،حافظه داخلی ۱۶،دوربین ۱۳ و جلوی ۵،چیپست مدیاتک ۶۵۸۲ با چهارهسته ۱.۳ گیگاهرتزی،صفحه نمایش HD ۵ اینچی با کیفیت،به همراه گارانتی عالی و خدمات پس از فروش خوب.شما اگه تونستید از نمونه های خارجی یک همچین گوشی با چنین مشخصاتی پیدا کنید.از کیفیت و خوش دستی گوشی هم تعریف زیادی کردند.خریدش هم به صورت اینترنتی هست،البته الان به علت درخواست زیاد رفته در پیش فروش.میتونید از اینجا گوشی رو بخرید(کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])).قاطعانه میگم که این بهترین گوشی هست که میتونید بخرید.با داشتن رم ۲ و اون مشخصات،به راحتی بقیه گزینه هارو کنار میزنه.قیمت هم 600 هست.موفق باشید