PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پوستی همراه با درد

jjjan
28-04-2014, 08:35
سلام من همیشه روی سینم می خوابم چند وقتی هم هست که صبح که از خواب پامیشم چند نقطه روی سینم قرمز میشه و خارش فراوان می گیره اگه بهش دست نزنم تا چند ساعت بعد کلاً قرمزی از بین میره و دیگه خارش ندارم
یکم در حال حاضر در گلوم احساس پری می کنم و در سینم احساس سنگینی بعضی از مواقع سینم می سوزه و یا تا سر انگشتام گزگز می کرد چند ماه پیش اما آلان این حالتو ندارم
من به خاطر کارم روزی 12 ساعت پشت صندلی می شینم و ورزش نمی کنم
کلا نگرانم کرده دکتر پوستم رفتم بهم پماد داد همین خودم یکم نسبت به سرطان گلو یا سینه اینا مشکوک شدم
البته من پسرم 26 سالمه ممنون از پاسختون

raana
28-04-2014, 18:03
سلام دوست عزیز.....

بابا مورد خاصی نیست که اینطور نگران شدی.....فکر سرطان رو کلا بریز بیرون از ذهنت...

این حالت هایی که داری نام می بری......بیشتر شبیه آلرژی هست...که از اسفند ماه معمولا شروع میشه و تو فصل بهار به اوج خودش میرسه...

تازه ممکنه ...اون گزگز سر انگشتان همراه با کمی تورم هم باشه...که فقط آلرژیه ...چیزی نیسن که تا این حد باعث نگرانی بشه....

hajoo
28-04-2014, 20:02
لطفا سیر ضایع پوستی رو توضیح بدین ؟ اینکه با چی شروع شد بعد چطور تغییر کرد ؟ رنگش ؟ برجسته است یا نه ؟ چرکی یا آبکی ؟ سایز ؟ چندتا ؟ دقیقا کدوم محل ؟ آیا دوطرف است ؟
و اینکه آیا این علایم پری گلو و سوزش همزمان با ضایع پوستی ایجاد شده ؟
سابقه بیماری خاصی دارید ؟ (مثل آبله مرغان )
پرشک برای شما چه دارویی تجویز کرد ؟ ( و کلا هر دارویی که مصرف میکنید)

jjjan
29-04-2014, 10:32
اینم اضافه کنم که درد و تیر کشیدن در زیر بغل هم دارم می تونه به خاطر غدد لنفاویم باشه؟