PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مادربورد گیگابایت ؟!

sajjads24
27-04-2014, 18:50
سلام دوستان
من هفته ی پیش تهران بودم و از زیرزمین پاساژ ایران مغازه ی AM4 یک مادربورد گیگابایت 8ig1000 pro خریدم برای سیستم قدیمی که دارم چون میخوام برای دانلود افلاین ازش استفاده کنم .
دیروز که از تهران برگشتم و مادربورد را گیر کردم ،وقتی که روشن میکنم یک لحظه برق میاد داخلش و فن های کیس و فن خود cpu هم یک لحظه دور میخوره ولی روشن نمیشه البته هر بار که به برق وصلش میکنم دفه ی اول که دکمه ی روشن را میزنم اینطوری میشه ولی دفعه های بعد هیچ عکس العملی نشان نمیده .
مشکل کجاست ؟

ess_1362
28-04-2014, 06:30
اتصالی
یک جایی از مادربرد داره با کیس اتصالی می کنه
مادربرد را open air تست کنید

EXTREME
28-04-2014, 07:36
اگه از روی مین هم سوئیچ میکنید و بازم اینطوری میشه یک بار رم و گرافیک رو هارد رو از مین جدا کنید ببینید درست میشه یا نه
با یک پاور دیگه هم سیستم رو تست کنید

درست نشد کابل atx روی مین رو بکنید و ببینید با اینکار مین روشن میشه یا نه

alihekayat
30-04-2014, 21:49
دوست عزیر این مشکل معمولاً از مادربورده
شاید از پاور هم باشه
باید اول پاور رو تست کنی و بعدش مادربورد رو تست کنی
اگه نشد میتونی مادربورد رو با یه سیستم دیگه تست کنی

sajjads24
01-05-2014, 09:17
تمام کار هایی که دوستان عزیز گفتن انجام دادم و همون طور که گفتید مشکل از پاور بود ظاهرا این پاور 450W که دارم ضعیف شده اخه یک پاور Palm 550W گذاشتم درست شد حالا راهی هست این پاور درست بشه ؟
راستی یک مشکل دیگه هم دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید ، من بعد از اینکه پاور را عوض کردم و بالا اومد cd ویندوز xp را گذاشتم که ویندوز را نصب کنم ولی نصب نشد واول اینکه خیلی کند و اروم وارد نصب میشه و دوم اینکه بعد از زدن f و فرمت درایو اون قسمت کپی فایل ها تا 65% میره و صفعه ی bluescrean میاد ویا در 57% پیام میده یک فایل را نمیتونه کپی کنه !؟؟