PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت آشنای اول ( مخابرات گیلان)

delkhor19
27-04-2014, 18:49
سلام دوستان

من تازه عضو شدم و هدفم هم از این کار ایجاد یه کمپین اعتراضی به آشنای اول هستش

دلیل اینکه تو تاپیک های موجود ارسال نکردم هم این بوده که بحث آشنای اول جدا از بقیه باشه
همونطور که میدونید حدود دو هفته ای میشه که کاربرای شرکت ضحی کیش به طور کامل به آشنای اول(بخونید شیاد اول) منتقل شدن
دقیقا از همون موقع افت شدید سرعت برای تک تک کاربرای این ISP کذایی ایجاد شده.
خود من کارم شده هر روز صبح زنگ میزنم 10 دقیقه پشت خط معطل میشم و در انتها با چند بد و بیراه و ناسزا خودم رو خالی می کنم و گوشی رو میزارم:n27:
دیروز زنگ زدم خانومه میگه بفرمایید میگم ببخشید شیاد اوله؟ هر و هر میخنده و در آخر میگه نه آشنای اول
جالبه انقد که زرنگن هر بار زنگ میزنی می گن فردا مشکل به طور کامل حل میشه :n30: میدونن که اگه بگن حالا حالاها مشکل پابرجاست مشتری ها میپرن

من یکی از دوستام قبلا تو ضحی کیش بود باهاش که صحبت کردم گفت مشکل از اینجا شروع شد که تا قبل این ضحی کیش بخشی از پهنای باند رو تامین می کرد و باقی رو مخابرات تامین می کرد ؛ حالا که واگذار شده اینا مشکل کمبود پهنای باند دارن و چون برند آشنای اول تازه کاره احتمالا چند ماهی روال به همین صورته و نمیان پهنای باند اضافه کنن
منم که دیگه کاری ازم بر نمیاد تصمیم گرفتم یه شکایت بنویسم و تو سایت :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ثبتش کنم. :n24:

از تمامی شما دوستان هم عاجزانه تقاضا می کنم اگه تو منطقتون پورت خالی از یه ISP دیگه وجود دارن حدالامکان منتقل شید به اون ISP یا اگه مثل من ناگزیرید که بسوزیدو و بسازید به سایت بالا مراجعه کنید و شکایت کنید.
این سایت به تمامی شکایت ها رسیدگی میکنه و جوابیه رو هم به ایمیل و هم بصورت کتبی به آدرستون پست می کنه.

سال قبل یه شکایت هم از ضحی کیش کرده بودم :n24:

دیگه اینکه خواهشا نزارید این شیادهای از خدا بی خبر اینطور حقتون رو بخورن تا جایی که می تونید تماس بگیرید و اعتراض کنید (کار هر روزه خودم)

منتظر نظراتتون هستم:n16:

samin_panahi
30-04-2014, 06:48
سلام دوست عزیز
من هم مثل شما افت سرعت شدید و قطع و وصلی دارم
علاوه بر همه ی اینا که می گید من حتی تلفنی هم ازشون ساعات رایگان رو پرسیدم گفتند 1 تا 7 (ضحی گفته بود 2 تا 7) با این حال من شک کردم گفتم شاید اشتباه می گه
تنظیمات دانلود منجر رو تغییر ندادم گذاشتم رو همون 2 تا 7 [ چون با سرعت دانلود نمی شه فهمید زمان رایگانه یا نه قبلا غیر رایگان تا 130 هم می رفت الان کلا خودشو بکشه 30-40]
اما رفتم نگاه کردم دیدم همه ی ساعات رایگان برای من محاسبه شده و حجمم رفته، نمی دونم چکار کنم بیشتر از 3-4 گیگ رفته
شکایت که کرده بود از ضحی فایده داشت؟

samin_panahi
30-04-2014, 07:13
سلام
منم مثل شما افت سرعت شدید دارم قطع و وصل هم زیاد می شه
علاوه بر این من یه بار زنگ زدم ساعات رایگان رو پرسیدم (چون الان دیگه با سرعت دانلود نمی شه فهمید ساعت رایگانه یا نه قبلا غیر رایگان تا 130 هم می رفت رایگان حدود 30 الان کلان خودش رو بکشه 30-40)
گفتن ساعت رایگان 1 تا 7 ولی ضحی گفته بود 2 تا 7 منم اعتماد نکردم تنضیمات دانلود منجر رو تغییر ندادم گذاشتم رو همون 2 تا 7 بمونه
ولی امروز رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گزارش کارکرد گرفتم همه ی ساعات رایگان هم برام محاسبه شده و 3-4 گیگ از حجمم کم شده!!!
حالا جالبش اینه که بین همینا یه روزایی هست که تو همون ساعاتی روزای دیگه حجم رو محاسبه کرده تو اون روزا زده حجم رایگان (یه روز 2-7 رایگان حساب کرده یه هفته هم غیر رایگان !!!!)
به نظرتون چکار کنم؟
شما به شیاد اول زنگ می زنی چه شماره ای رو می گیری؟
اون موقع ضحی بود به من این شماره رو داده بودن 7736000
ایندفعه زنگ زدم بگم افت سرعت داره خانمه ازم پرسید از ضحی گرفته بودید؟
مال این جدیده شماره ش چیه؟
حجمم رو بر می گردونن؟
من از پارس آنلاین اومدم اینجا، خدا وکیلی هم از پارس آنلاین خیلی بهتر بود البته بجز یه هفته ی اولش که خیلی ضعیف بود

samin_panahi
30-04-2014, 07:26
سلام
منم مثل شما افت سرعت شدید دارم قطع و وصل هم زیاد می شه
علاوه بر این من یه بار زنگ زدم ساعات رایگان رو پرسیدم (چون الان دیگه با سرعت دانلود نمی شه فهمید ساعت رایگانه یا نه قبلا غیر رایگان تا 130 هم می رفت رایگان حدود 30 الان کلان خودش رو بکشه 30-40)
گفتن ساعت رایگان 1 تا 7 ولی ضحی گفته بود 2 تا 7 منم اعتماد نکردم تنضیمات دانلود منجر رو تغییر ندادم گذاشتم رو همون 2 تا 7 بمونه
ولی امروز رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گزارش کارکرد گرفتم همه ی ساعات رایگان هم برام محاسبه شده و 3-4 گیگ از حجمم کم شده!!!
حالا جالبش اینه که بین همینا یه روزایی هست که تو همون ساعاتی روزای دیگه حجم رو محاسبه کرده تو اون روزا زده حجم رایگان (یه روز 2-7 رایگان حساب کرده یه هفته هم غیر رایگان !!!!)
به نظرتون چکار کنم؟
شما به شیاد اول زنگ می زنی چه شماره ای رو می گیری؟
اون موقع ضحی بود به من این شماره رو داده بودن 7736000
مال این جدیده شماره ش چیه؟
حجمم رو بر می گردونن؟
من از پارس آنلاین اومدم اینجا، خدا وکیلی هم از پارس آنلاین خیلی بهتر بود البته بجز یه هفته ی اولش که خیلی ضعیف بود

delkhor19
01-05-2014, 10:22
سلام
کلا سیستم اکانتیگ اینا بی در و پیکره :n28:
از ساعت شبانه استفاده نمی کنم واسه همین نمی تونم نظر بدم ولی واسه منم بدون استفاده حجم کم میکنه
شمارشون 2020 و همین 7736000 هستش هر دوتا به یه جا وصل میشه

اینا برای اینکه کارشون رو ماست مالی کنن میگن فقط شماها که از ضحی کیش منتقل شدین افت سرعت دارین کاربرای ما هیچ مشکلی ندارن اما واقعیت اینه که اینا خودشون اصلا قبل این هیچ کاربری نداشتن :thumbsdow

شکایت که کرده بود از ضحی فایده داشت؟
اگه یادتون باشه سال قبل همین موقع ها دقیقا همین مشکل رو با ضحی کیش داشتیم منم سر آخر شکایت کردم بعد از حدود 25 30 روز یه نفر از مخابرات رشت تماس گرفت گفته یه چند تا تست دانلود و پینگ برام بگیر ایمیل کن
منم مو به مو اجرا کردم و عکساش رو فرستادم .
سه چهار روز بعد دیدم سرعت دانلودم از 15 رسیده به 170 (گاهی کمتر گاهی بیشتر)
بعد چند روز هم یه نامه اومد خونمون که نوشته بود شکایت شما بررسی شده و الان مشکل سرعت شما برطرف شده

حالا دیگه نمیدونم واسه شکایت از این ISP بی نام و نشون آشنای اول چی کار کنن ! ولی مطمئنا اگه تعداد شکایات زیاد باشه مجبور میشن پیگیری کنن

samin_panahi
01-05-2014, 18:17
سلام
کلا سیستم اکانتیگ اینا بی در و پیکره :n28:
از ساعت شبانه استفاده نمی کنم واسه همین نمی تونم نظر بدم ولی واسه منم بدون استفاده حجم کم میکنه
شمارشون 2020 و همین 7736000 هستش هر دوتا به یه جا وصل میشه

اینا برای اینکه کارشون رو ماست مالی کنن میگن فقط شماها که از ضحی کیش منتقل شدین افت سرعت دارین کاربرای ما هیچ مشکلی ندارن اما واقعیت اینه که اینا خودشون اصلا قبل این هیچ کاربری نداشتن :thumbsdow

اگه یادتون باشه سال قبل همین موقع ها دقیقا همین مشکل رو با ضحی کیش داشتیم منم سر آخر شکایت کردم بعد از حدود 25 30 روز یه نفر از مخابرات رشت تماس گرفت گفته یه چند تا تست دانلود و پینگ برام بگیر ایمیل کن
منم مو به مو اجرا کردم و عکساش رو فرستادم .
سه چهار روز بعد دیدم سرعت دانلودم از 15 رسیده به 170 (گاهی کمتر گاهی بیشتر)
بعد چند روز هم یه نامه اومد خونمون که نوشته بود شکایت شما بررسی شده و الان مشکل سرعت شما برطرف شده

حالا دیگه نمیدونم واسه شکایت از این ISP بی نام و نشون آشنای اول چی کار کنن ! ولی مطمئنا اگه تعداد شکایات زیاد باشه مجبور میشن پیگیری کنن

چه جالب
پس پیگیری هم می شه
منم شکایت کردم / موضوع رو انجام تعهدات انتخاب کردم و نسبت به مخبرات گیلان شکایت رو ثبت کردم

می دونید اول اینکه جدیدا بجز ساعات رایگان هم خیلی حجم کم می شه / تو ساعت رایگان هم برای اینکه حجم کم شده بهت برگرده باید یه با قبل شروع ساعت رایگان یه بار هم بعد از تموم شدنش مودمت رو خاموش روشن کنی بعد زنگ بزنی پشتیبانی اونا برات اضافه کنن :|
ما اونجا سرعتمون صبحا 130-150 بود شبا 30-40
الان از دیشب یکم اینجا بهتر شده سرعت هم ساعت رایگان هم صبح 60-80 هست ولی مساله اینه که من 256 گرفتم!!!!
می گم 1مگ بگیرید سرعتتون بشه 130
خوب من که سرعت 130 نمی خوام، من می خوام همون سرعتی که دارم براش پول می دم رو داشته باشم
100% اگه 1مگ بگیرم هم برای سرعت 130 شکایت می کنم

samin_panahi
05-05-2014, 09:47
این شکایت جدید شما به جایی رسید؟

unicorns1988
05-05-2014, 11:34
من الان شکایت دادم

خلاصه:

فروش سرویس های دروغین و ارایه کمترین خدمات پشتیبانی

شرح:

سلام
بنده از کاربران سرویس adsl پرسرعت ! ضحی کیش بودم که بدون اطلاع قبلی مارو به شرکت آشنای اول منتقل کردن
و هیچ گونه اطلاع رسانی نکردن
بعد چندروز به صورت اتفاقی که شارژ اکانتم تموم شده بود خود به خود به سایت آشنای ول منتقل شدم و دیدم نوشته سرویس 512 kb ماهانه
که از ضحی کیش مونده بود بعد هرچی گشتم سرویس 512 رو تو پنل آشنای اول ندیدم یه سرویس بود که شبیه به 512 بود سرویس
ماهه(پیش پرداخت)5M-4GB
[1 ماه]
اونو انتخاب کردم . قیمتش 27000 تومان بود درحالی که 4 گیگه 512 ضحی کیش حدود 17000 تومان بود
این سرویس فعال شد و چند روز اول سرعت شبانه و روزانه یکی بود
و منم میگفتم جهنم ساعات رایگانش سرعتش 200 میرسه ولی
یکدفعه سرعت شبانه رسید به 30 با قطعی های مداوم
زنگ زدم پشتیبانی گفتن این سرویس 5 مگابایت سرعت داره
با 512 فرق میکنه در حالی که سرعت باز کردن صفحه و دانلودش با 512 ضحی هیچ تفاوتی نداره که کمتر هم هست
شبانه هم که کلا تعطیله!
میخوام بدونم وقتی تو خود سایت سرعتی بالاتر از 2048 کیلوبایت بر ثانیه یا همون 2 مگابایت بر ثانیه یا همون 16مگابیت بر ثانیه بیشتر نداریم میخوام بدونم این سرویسی که به من فروختن دقیقا چیه چه مزیتی داره آخه این یعنی کلاه گذاشتن سر مشتری تو روز روشن و به عبارتی دزدی
اصلا مگه به کاربرای عادی از 512 کیلوبایت بیشتر میفروشن که اینا میگن سرویس شما 5 مگابایته
سرویس 1مگابایتم با ارایه کارت دانشجویی میدن بعد چطور من سرویس به قول اینا 5 مگابایت دارم که هیچ فرقی با 512 کیلوبایت نداره؟
من همین سرویس رو از ضحی کیش با 17000 تومن میگرفتم ولی حالا 27000 فومن نوبرشه دیگه!بنده سرویسی میخوام که سرعت دانلود رایگان شبانه و روزانه حدود 200 کیلوبایت باشه ممنونم از رسیدگیتون

armin_punisher6
05-05-2014, 11:50
من مرکز 7 هستم و سرویس 2 مگ دارم.خیلی خیلی راضیم.شبی هم تا 4.6 گیگ هم دانلود داشتم.

unicorns1988
05-05-2014, 11:54
من مرکز 7 هستم و سرویس 2 مگ دارم.خیلی خیلی راضیم.شبی هم تا 4.6 گیگ هم دانلود داشتم.

داداش من رشت نیستم سرویسی که انتخاب کردم 1 ماهه 4گیگ 5m هستش الان این همون 5مگه پس چرا هیچ فرقی سرعتش با 512 نداره شباهم الان شده 50 کیلو سرعتش؟

armin_punisher6
05-05-2014, 11:59
داداش من رشت نیستم سرویسی که انتخاب کردم 1 ماهه 4گیگ 5m هستش الان این همون 5مگه پس چرا هیچ فرقی سرعتش با 512 نداره شباهم الان شده 50 کیلو سرعتش؟
احتمالا واسه شما یه مشکلی داره.آخه من هرکاری کردم گفتن سرویس بالای 2 مگ فقط به شرکت ها میدیم.بعدشم الان که من تو پنل آشنای اول میرم فقط تمدید سرویس حالتون رو داره و امکان تغییر سرویس ندارین.این انتقال شما از ضحی کیش با آشنای اول فکر کنم یه مشکلی داره.

unicorns1988
05-05-2014, 12:02
احتمالا واسه شما یه مشکلی داره.آخه من هرکاری کردم گفتن سرویس بالای 2 مگ فقط به شرکت ها میدیم.بعدشم الان که من تو پنل آشنای اول میرم فقط تمدید سرویس حالتون رو داره و امکان تغییر سرویس ندارین.این انتقال شما از ضحی کیش با آشنای اول فکر کنم یه مشکلی داره.

منم همینو میگم دیگه زنگ زدم گفتن مال شما 5 مگ هست درحالی که اصلا اینا 2 مگ بیشتر نمیدن اونم با کارت و اینا

unicorns1988
05-05-2014, 12:09
داداش این دو مگ رو خواستی بگیری ازت کارت یا چیزی خواستن یا خودت از سایت پیش خرید کردی؟

armin_punisher6
05-05-2014, 12:14
داداش این دو مگ رو خواستی بگیری ازت کارت یا چیزی خواستن یا خودت از سایت پیش خرید کردی؟
راستش کارت دانشجوییم تو دستم بود وقت ثبت نام ولی ازم نگرفت.ولی کس دیگه اومده بود دیدم که کپی کارت دانشجوییشم خواست.

unicorns1988
05-05-2014, 12:23
راستش کارت دانشجوییم تو دستم بود وقت ثبت نام ولی ازم نگرفت.ولی کس دیگه اومده بود دیدم که کپی کارت دانشجوییشم خواست.

آها پس شما حضوری رفتی گرفتی
منم باید برم نمایندگی شهرمون بگیرم دیگه

armin_punisher6
05-05-2014, 12:38
آها پس شما حضوری رفتی گرفتی
منم باید برم نمایندگی شهرمون بگیرم دیگه

بله.مراكز مخابراتي ارائه ميدن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

samin_panahi
05-05-2014, 14:40

مرکز 7 که فک کنم کلا وضعش خوبه
هرچی گرفتاریه مال مرکز 5 هست!!!
شما قبل از اینکه 2مگ بگیرید چی داشتید؟

armin_punisher6
05-05-2014, 19:16
مرکز 7 که فک کنم کلا وضعش خوبه
هرچی گرفتاریه مال مرکز 5 هست!!!
شما قبل از اینکه 2مگ بگیرید چی داشتید؟

سرويس ١٢٨ صبانت داشتم.كلا خيلي isp عوض كردم.

alifathgar
06-05-2014, 00:43
درسته که اینترنت محابرات (آشنای اول) حجم رو الکی کم میکنه؟ کسی تجربه داره؟
سیستم ساعت رایگان شب تا صبحش چطوره سرعت؟

samin_panahi
06-05-2014, 13:22

اینجوری به نظر میاد
10 تا سایت معمولی باز می شه حدود 30 مگ کم می شه!!!!
من 256 دارم، سزعت دانلود کلا 60-80 هست فرقی نداره ساعت رایگان و غیر رایگان
تو ساعت رایگان هم فعلا حجم کم می شه باید زنگ بزنیم بهمون اضافه کنن

delkhor19
09-05-2014, 10:16
از تمامی دوستانی که تو بحث شرکت کردن و نظر دادن ممنونم .از دوستانی که هم تا حالا شکایت نکردن خواهش می کنم هر چه سریعتر این کارو بکنن.حداکثر 10 دقیقه بیشتر که وقتتون رو نمیگیره .درسته؟ خدمت اون دوست عزیزی که گفته بودن "شکایت جدیدتون به جایی رسید؟" هم عرض کنم که نه .فعلا نوشته در حال بررسی !!دیشب برا اولین بار از ساعت شبانه استفاده کردم ولی در کمال تعجب دیدم که هیچی رو رایگان حساب نکرده و همه از حجمم کم شدهخدایا از دست این دزدهای بی هویت به کجا پناه ببریم آخه

delkhor19
09-05-2014, 10:38
از تمامی دوستانی که تو بحث شرکت کردن و نظر دادن ممنونم .
از دوستانی که هم تا حالا شکایت نکردن خواهش می کنم هر چه سریعتر این کارو بکنن.حداکثر 10 دقیقه بیشتر که وقتتون رو نمیگیره .درسته؟
خدمت اون دوست عزیزی که گفته بودن "شکایت جدیدتون به جایی رسید؟" هم عرض کنم که نه .فعلا نوشته در حال بررسی !!

دیشب برا اولین بار از ساعت شبانه استفاده کردم ولی در کمال تعجب دیدم که هیچی رو رایگان حساب نکرده و همه از حجمم کم شده
خدایا از دست این دزدهای بی هویت به کجا پناه ببریم آخه:n03::n03:

samin_panahi
13-05-2014, 03:52
از تمامی دوستانی که تو بحث شرکت کردن و نظر دادن ممنونم .
از دوستانی که هم تا حالا شکایت نکردن خواهش می کنم هر چه سریعتر این کارو بکنن.حداکثر 10 دقیقه بیشتر که وقتتون رو نمیگیره .درسته؟
خدمت اون دوست عزیزی که گفته بودن "شکایت جدیدتون به جایی رسید؟" هم عرض کنم که نه .فعلا نوشته در حال بررسی !!

دیشب برا اولین بار از ساعت شبانه استفاده کردم ولی در کمال تعجب دیدم که هیچی رو رایگان حساب نکرده و همه از حجمم کم شده
خدایا از دست این دزدهای بی هویت به کجا پناه ببریم آخه:n03::n03:

حتما زنگ بزن 2020 بهت اضافه کنن
من تقریبا هر روز یا یه روز در میون دارم زنگ می زنم 2020

شکایت منم خیلی وقته نوشته در حال بررسی
خدا کنه الکی نباشه بررسیشون

light
19-05-2014, 21:03
به به 4 گیگ رایگان

کسی میدووه اینا چی ان ؟

محدود کردن پورت فیزیکی

محدود کردن حساب به پورت فیزیکی

محدود کردن MAC Address

unicorns1988
19-05-2014, 22:20
به به 4 گیگ رایگان

کسی میدووه اینا چی ان ؟

محدود کردن پورت فیزیکی

محدود کردن حساب به پورت فیزیکی

محدود کردن MAC Address

شما اینجوری میتونی کاری کنی که فقط آی پیهایی که شما اجازه میدی بتونن از نت شما استفاده کنن
اگه محدودیت پورت فیزیکی رو فعال کنید فقط سیستمی که بهش وصله میتونه ازش استفاده کنه و بقیه بن میشن این تنظیمات رو میتونین از این مسیر هم انجام بدین
تو مرورگر تایپ کنید
192.168.1.1
یوزر و پسورد اگه تغییر نداده باشین همون admin
هستش
برین تو قسمت interface setup
برین تو تب lan اون پایین روبروی hostname مورد نظر mac address
رو زده مال سیستم خودتون رو کپی کنید سه همچین اعدادیه:60:6C:66:A6:0D:EC
برین به تب wireless و در قسمت Wireless MAC Address Filter تیک Activated رو بزنین و زیرش
mac address خودتون رو وارد کنین و save کنین حالا دیگه هیچ بنی بشری نمیتونه از نت شما استفاده کنه به هر کی خواستین اجازه استفاده بدین
گزینه Deactivated رو بزنین سیو کنین برین به تب lan و mac address اونو کپی کنید و تو مسیر قبلی پیست کنین و دوباره سیو
یهراه مودبانه برای پیجوندن دوستان آویزان و البته امنیت بیشتر

delkhor19
03-06-2014, 11:18
اینم از سرعت بنده .امروز 13 خرداد 93
نوع سرویس : 1مگابیت محدود

سرعت دانلود :20 کیلوبایت

حروم بشه اون پولی که این .. .. می گیرن:n03:

wrath of god
03-06-2014, 11:32
اینم از سرعت بنده .امروز 13 خرداد 93
نوع سرویس : 1مگابیت محدود

سرعت دانلود :20 کیلوبایت

حروم بشه اون پولی که این .. .. می گیرن:n03:

داداش من اینا رو نمیشه کاریشون کرد....تنها کار اینه که شما انقد دلخور و عصبانی نشی.....ولی حرفت درسته:n03:

Soroush-S
12-06-2014, 10:37
امروز بامن تماس گرفتن و گفتن شما بدلیل حضور در جنشواره عیدانه جز مشتریان وفادار ما حساب میشین ( 1سالی میشه که از اینترنت مخابرات استفاده نمیکنم!) و سرویسهای ویژه ما به شما تعلق میگیره:n01:
1 مگ 3گیگ 14 تومن 5 گیگ 17500 8 گیگ 27 تومن و 2 مگ هم داشت که یادم نیست. گفتم که از سرعت راضی نبودم . گفت که الان همه مشکلات حل شده:n01:
منم آخرسر راضی نشدم تغییر سیستم بدم.

light
01-07-2014, 08:19
اندیشه قیمت ها رفته بالا سرعت 256 نامحدود همون 32 هست یا بیشتر شده ؟
بنظرتون اندیشه چه سرعتی بگیرم که شبا حدود 2گیگ دانلود کنم ؟

Zhezh
11-07-2014, 18:10
من هم از اینترنت اشنای اول استفاده میکنم و پهنای باندم به شکل خیلی مشکوکی کم میشه. عکس ها رو ناچار شدم بلاک کنم تا 3 گیگ حجمی که گرفتم حد اقل یک هفته ده روز دوام بیاره. در اون سایت که ادرس دادید هم رفتم شکایت کردم. نمیدونم ترتیب اثر داده بشه یا نه.

Zhezh
12-07-2014, 08:40
بله من تست کردم. خیلی هم سریع کم میشه. مثلا یک مقاله متنی معمولی با حجم ده پانزده کیلو بایت باز میکنم و شروع به مطالعه میکنم و در این مدت چراغ ACT مودم رو هم زیر نظر میگیرم که دیتا رد و بدل نشه و بعد از پایان مطالعه پهنای باند باقی مانده را بررسی میکنم و میبینم که مثلا 30 مگ پریده. من زیاد اهل دانلود بازی و فیلم و اینها نیستم و مصرفم همیشه خیلی پایین بوده. مثلا قبل از این که اینترنتم وصل بشه ناچار شدم GPRS یه هفته ای با حجم 400 مگابایت بگیرم که تا اخر هفته هنوز 50 مگابایتش باقی مونده بود. البته عکس ها رو بلوک کرده بودم. اما الان 5 روز نشده 2 گیگ از حجمم کم شده. انگار که یه بشکه اب با یه سوراخ گنده کف بشکه. اینطوری پیش بره باید تا اخر ماه 10 گیگ دیگه بگیرم که میشه 33 تومن. چرا این کار رو نکنن وقتی کلی پول توش هست و ظاهرا خطری هم تهدیدشون نمیکنه؟

delkhor19
17-07-2014, 16:11
هی وای بر من!!:n13:
ماجرای منو بعد از کلی شکایت کردن رو بشنوید:
همونطور که قبلا گفته بودم من رفتم به سایت بازرسی و شکایت کردم.
هیچ جوابی نیومد و همچنان نوشته بود در حال بررسی
دفعه دوم رفتم و شکایت زدم و هر چی از دهنم در اومد دیگه بهشون گفتم.
تا اینکه دقیقا 2 روز پیش باهام تماس گرفتن که آقا ما داریم میایم خونتون واسه بررسی مشکل ؛ خونه باشید تا برسیم

هیچی بالاخره اومدن و ایرادگیری از اینکه خط تلفن مشکل داره و فلان و بهمان شروع شد.ولی وقتی SNR مودمم رو دیدن که 37 روی 17 هست دیگه جا خوردن:n19:
بالاخره هر چی حرف بیخود زدن واسه توجیه اینکه چرا سرعت پایین میاد منم جوابشون رو دادم در نهایت طرف گفت میدونم حق با شماست ولی این سیاست مخابراته و شما نمی تونید انتظار داشته باشید سرعتتون مثل قبل خوب بشه.تازه پیشنهاد داد که بیام سرعت 10 مگ بگیرم منم گفتم حتما من 1 مگ گرفتم شما داری دایل آپ تحویل میدی 10 مگ بگیرم حتما 128 تحویل میدی دیگه:n13:
در نهایت کار به نتیجه نرسید و صورت جلسه کردن که وضعیت خط خوبه ولی سرعت در بعضی ساعات خیلی کم میشه
داشتن میرفتن طرف برگشت گفت
"شما تا حالا شده ترافیکتون خود به خود کم بشه؟"
منم گفتم نمی دونم تا حالا توجه نکردم؛چطور مگه ؟
اونم گفت هیچی

پس این هم یه نوع دزدی سازمان یافته از شیاد اوله
هم سرعت رو به عمد پایین میاره و هم ترافیک رو می دزده
خدایا تو ریشه اینا رو بخشکون
از دست ما که کاری بر نمیاد:n28:

Zhezh
17-07-2014, 22:24
بله، شیاد اول اسم مناسبیه برای این شرکت. هم سرعت رو میارن پایین هم ترافیک میدزدن. دانلود رایگان شبانه هم تعطیل، حد اقل برای ما. من به تمام کسانی که از اینترنت شیاد اول استفاده میکنند توصیه میکنم که یک نرم افزار مانیتورینگ پهنای باند روی سیستم هاشون نصب کنند و به اعداد و ارقامی که اونها تحویلتون میدن اعتماد نکنید. من همین دیروز اینترنتم رو َشارژ کردم. و فقط چند ساعت استفاده کردم. تو این مدت سایتشون میگه که 375 مگ مصرف شده و DU Meter میگه 250. کاملا مشخصه که ترافیک رو با یک ضریب کم میکنند. اسمش رو میتونیم بزاریم ضریب دزدی. فرمولش رو خودتون پیدا کنید.

mhsmhsmhs
19-07-2014, 01:46
سلام یه سوال این دانلود رایگان شبانه شامل تمام تعرفه ها میشه یا تعرفه های خاص؟؟شامل 512 یک ماهه میشه؟؟

amirlajizad
05-10-2014, 15:00
داداش من خط پنج رشت دارم!
بعضی وقتا چراغ ای دی اس ال و اینترنت هی خاموش میشن روشن میشن تقریبا یکی دو روز کامل اینجوری میشه بعد دوباره واسه یه مدتی درست میشه! میخواستم بدونم شما هم تا حالا همچین مشکلی داشتین؟

armin_punisher6
05-10-2014, 21:43
سلام یه سوال این دانلود رایگان شبانه شامل تمام تعرفه ها میشه یا تعرفه های خاص؟؟شامل 512 یک ماهه میشه؟؟

بله شامل همه سرويس ها جز ٥ مگ و ١٠ مگ.

albertxx
05-10-2014, 21:46
ساعت رایگانش از چند تا چنده ؟؟؟

armin_punisher6
05-10-2014, 21:47
ساعت رایگانش از چند تا چنده ؟؟؟

١ تا ٧

MoJtaBa.R
28-10-2014, 22:44
با همه این اوصاف : از آشنای اول دست کشیدین ؟
من 3 ساله اندیشه ثبت زده بودم ! بعد از پارس وی و شاتل و دامون نت ! که یهو از ماه قبل سرویس جدیدای اندیشه انگاری منتقل شدن به آشنای اول ! از این ماه که گندترین سرعتهارو داشتم و بالای 20 کیلو سرعت ندیدم !از طرفی : به صورت ابلهانه نامحدود حذف شده و چنتا شر و ور غیر واقعی اضافه شد ه! که اصلا یک صدم واقعیتش نیست ! با اتمام شارژ میرم جمع آوری میزنم !

َAT.Star
07-12-2014, 19:03
میدونم این پست یکم قدیمیه.راستش اینقد از این اینترنت مخابرات متنفرم که حد نداره:n21:. من قبلا اندیشه داشتم که منتقل شد مخابرات چون نا محدود نداشت رفتم سرویسمو جمع کنم دوباره ببرم اندیشه.وقتی رفتم اندیشه گفتن مخابرات نامحدود اورده دوباره زنگ زدن که جمع اوری رو کنسل کنن.دو سه ماهی با نامحدود سر کردم که دوباره مخابرات نامحدودشو برداشت و سرویس 5 گیگ گذاشت که اونم وقتی دانلود میکنم تو یه هفته تموم میشه:n14:.دارم دیوونه میشم:34:. تازشم بعضی روزا قطع بود .روزایی هم که وصل بود همش قطع و وصل میشد. زنگ هم که میزنی درست و حسابی راهنمایی نمیکنن و میخوان کارشناس بفرستن که پول بگیرن در صورتی که بیشتر شرکتا پشت تلفن بدون هیچ منتی ادمو راهنمایی میکنن:thumbsdow. یه بار میخواستم شاتل بگیرم که شنیدم چند ماه طول میکشه وصل شه دیگه بیخیالش شدم ولی الان پشیمونم. خدا بگم چیکارشون کنه که ملتو الاف کردن:evil2:.همین الان که این متنو دارم مینویسم دوبار نتم قطع شد:n34:... دیگه مطمئنا جمعش میکنم :n24::n22:.اینقد اعصابم خورددددددددده:n34::n34::n34::n34::n34 ::n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34 ::n34::n34::n34:

aliht
05-08-2015, 09:48
سلام من اینترنت اشنای اول دارم از همون اول سرعت اینترنتم پایین بوده تا الان.من الان از اول سرعت اشنای اول رو براتون مینویسم.اگه سرعت 128 بزنید سرعتتون میشه 15 اگر 256 بزنید میشه 50 اگر 512 بزنید میشه 90 اگر 1مگ بزنید میشه 110 و اگر هم 2مگ بزنید میشه150 کلا اگر بالا ترین سرعت رو که بزنید سرعتتون به 300 نمیرسه یعنی میخوام بگم اینقدر اینا دزد هستند. با اینکه دانلود شبانه داره ولی اصلا دانلود نمیتونید بکنید من الان 2مگ زدم شبی 200 مگابایت دانلود میکنه.حالا میخواین باور کنید یا نه من تو هیچ سایتی ثبت نام نمیکنم و یا نظر نمیدم مخصوصا اینجا اومدم تا یه حقیقتی رو بگم. همشون دزد به معنای حقیقی هستند دزد دزد دزد.خدا نگه دار

- - - Updated - - -

سلام من اینترنت اشنای اول دارم از همون اول سرعت اینترنتم پایین بوده تا الان.من الان از اول سرعت اشنای اول رو براتون مینویسم.اگه سرعت 128 بزنید سرعتتون میشه 15 اگر 256 بزنید میشه 50 اگر 512 بزنید میشه 90 اگر 1مگ بزنید میشه 110 و اگر هم 2مگ بزنید میشه150 کلا اگر بالا ترین سرعت رو که بزنید سرعتتون به 300 نمیرسه یعنی میخوام بگم اینقدر اینا دزد هستند. با اینکه دانلود شبانه داره ولی اصلا دانلود نمیتونید بکنید من الان 2مگ زدم شبی 200 مگابایت دانلود میکنه.حالا میخواین باور کنید یا نه من تو هیچ سایتی ثبت نام نمیکنم و یا نظر نمیدم مخصوصا اینجا اومدم تا یه حقیقتی رو بگم. همشون دزد به معنای حقیقی هستند دزد دزد دزد.خدا نگه دار

aryamehr1368
19-09-2015, 22:15
سلام دوستان اندیشه هم ب جمع دزدها پیوسته سرعت اینترنت 1 مگ موقع دانلود شبانه شده 20 30 مگ آخه انصاف هم خوب چیزیه بعد میگن کل کشور رو سرورهای داخلی مشکل دارن در حالی ک بقیه میگن مشکلی نیست مخابرات هم ک بد تعریف میکنن نمیدونم چیکار کنم

albertxx
25-09-2015, 23:17
کسایی که از این شرکت نت دارن با تلگرام مشکل ندارید ؟؟؟

mhncivil
24-08-2016, 21:56
سلام خوبین همگی میدونم اعصابتان بخاطر یه امکانات حد اقلی هر روز مثل خودم داغونه هی غم نت داریم من یکی عصبی شدم بخدا آقا من الان طرح یک ماهه دوازده گیگ سرعت دو مگ)خدا نکنه دو مگ :/) گرفتم به نظرتون ساعت رایگان داره؟

TitanZeus
03-09-2016, 00:15
سلام
چرا اپ نمیکنید؟
من سه سال پیش از اندیشه اومدم اشنای اول تو سرعت هیچ تغییری نکرد هیچ تازه قیمتاشم رفت بالا
بعد ازاونهمه مدت حدود سه ماه پیش تازه به خودشون اومدن سرعت زیاد کردن اما چه فایده دانلود شبانه همون سرعت داغون همیشگیه
این ظاهر قضیس
حالا ی نگاه بندازیم ب پشت قضیه
مطمنم شما حتما یبارم توکانال اشنای اول رفتین
اگر دقت کنید نوشته منتظر هدایا به مناسب عید سعید فطر باشید درحالی ک هیچی تو کانال یا رو سایت نیاوردن
اینو دروغ نگفتن بلکه راست گفتن
اما نه برای ما مردم عادی..بلکه برای شرکتایی ک باشون قرارداد دارن یا کسایی ک پنل مخصوص دارن
و حالا من ازکجا میدونم
چند روز پیش من سرویس ۵۱۲ هشت گیگ زدم که ۲۵ دراومد واسم
همون شب دقیقا یکی ازبستگان اومد و گفت خب چرا طرح تابستانه ۱۰گیگ با قیمت ۱۸ تومن نمیزنی؟
-کدوم ۱۰گیگ؟کدوم طرح؟ازکجا:n04: تنها جواب من
گفت تو سایته..و پس ازکلی پرسجو فهمیدم پنل دارن و با یکی ازکسایی ک تومخابرات کار میکنن رفیقن
بعد ازکمی صبحت گفت خب چرا سالانه نزدی؟طرح دهه فجر بود ما زدیم و فقط پول حجم میدیم هرماه
گفتم مگ یک ساله قیمتش خیلی در نمیاد؟:n04:
گفت نه باهمون قیمت ماهانه مازدیم یکساله مناسبت دهه فجر
:n15:هیچ جوابی ندارم به این مسئولین بدم..فقط اظهار شرمساری برای ایرانی بودنتون که به فکر خودتونید..و این همون ترازوی فروشه ک عاقبت یقتونو میگیره:n15:
چرا بعضی شبا باس حجم ما رایگان نباشه؟
چرا باید سرعت دانلودمون هرگز مثل اسمش نباشه؟
جرا سرویسای نامحدودتون فقط بصورت حضوری قابل دریافته؟(اونم تا ۲۵۶ فقط باقیمت گزاف:/ )
چرا ما نباس از طرحا خبر داشته باشیم؟
چرا بیخود روزانه ریز مصرفای من اصلا با دیتا یوزجای سیستمای اندرویدی و سیستم برابری نمیکنه؟
پول خوری بزرگی این پشت درجریانه
دوستان بیاید ساده نباشیم..یدونه اعتراض کارشونه تعطیل میکنه
گیلان بخاطر اینهمه خرید حجم ما تو مصرف دیتا اول شد مسئولین ما ذوق میکنن هه..پول ما میره کیفیشونو اونا میکنن
فقط حقیقتو گفتم ب مولا
به امید روزی ک زندگی عادلانه باشه:n11:

altair
05-11-2016, 02:41
سلام
چرا اپ نمیکنید؟
من سه سال پیش از اندیشه اومدم اشنای اول تو سرعت هیچ تغییری نکرد هیچ تازه قیمتاشم رفت بالا
بعد ازاونهمه مدت حدود سه ماه پیش تازه به خودشون اومدن سرعت زیاد کردن اما چه فایده دانلود شبانه همون سرعت داغون همیشگیه
این ظاهر قضیس
حالا ی نگاه بندازیم ب پشت قضیه
مطمنم شما حتما یبارم توکانال اشنای اول رفتین
اگر دقت کنید نوشته منتظر هدایا به مناسب عید سعید فطر باشید درحالی ک هیچی تو کانال یا رو سایت نیاوردن
اینو دروغ نگفتن بلکه راست گفتن
اما نه برای ما مردم عادی..بلکه برای شرکتایی ک باشون قرارداد دارن یا کسایی ک پنل مخصوص دارن
و حالا من ازکجا میدونم
چند روز پیش من سرویس ۵۱۲ هشت گیگ زدم که ۲۵ دراومد واسم
همون شب دقیقا یکی ازبستگان اومد و گفت خب چرا طرح تابستانه ۱۰گیگ با قیمت ۱۸ تومن نمیزنی؟
-کدوم ۱۰گیگ؟کدوم طرح؟ازکجا:n04: تنها جواب من
گفت تو سایته..و پس ازکلی پرسجو فهمیدم پنل دارن و با یکی ازکسایی ک تومخابرات کار میکنن رفیقن
بعد ازکمی صبحت گفت خب چرا سالانه نزدی؟طرح دهه فجر بود ما زدیم و فقط پول حجم میدیم هرماه
گفتم مگ یک ساله قیمتش خیلی در نمیاد؟:n04:
گفت نه باهمون قیمت ماهانه مازدیم یکساله مناسبت دهه فجر
:n15:هیچ جوابی ندارم به این مسئولین بدم..فقط اظهار شرمساری برای ایرانی بودنتون که به فکر خودتونید..و این همون ترازوی فروشه ک عاقبت یقتونو میگیره:n15:
چرا بعضی شبا باس حجم ما رایگان نباشه؟
چرا باید سرعت دانلودمون هرگز مثل اسمش نباشه؟
جرا سرویسای نامحدودتون فقط بصورت حضوری قابل دریافته؟(اونم تا ۲۵۶ فقط باقیمت گزاف:/ )
چرا ما نباس از طرحا خبر داشته باشیم؟
چرا بیخود روزانه ریز مصرفای من اصلا با دیتا یوزجای سیستمای اندرویدی و سیستم برابری نمیکنه؟
پول خوری بزرگی این پشت درجریانه
دوستان بیاید ساده نباشیم..یدونه اعتراض کارشونه تعطیل میکنه
گیلان بخاطر اینهمه خرید حجم ما تو مصرف دیتا اول شد مسئولین ما ذوق میکنن هه..پول ما میره کیفیشونو اونا میکنن
فقط حقیقتو گفتم ب مولا
به امید روزی ک زندگی عادلانه باشه:n11:

ههههیی حاجی تازه وقتی هم بهشون زنگ میزنی بعد از کلی منتظر موندن وقتی سلامم میکنی جواب سلام هم بلد نیستن و حالا این به کنار نوع برخوردشون هم خیلی زننده هست مخصوصا وقتی در مورد قطعی میگی یا حجم خوری.
ای کاش اینترنتمون مثل استان های دیگه بودیم برید تو فروم اونا انقدر مثل ماها گلایه نمیکنم چون سرویس دهندهاشون خوبن خدایی من خودم وقتی تهرران بودم از پارس انلاین خیلی راضی بودم حجم اضافه میداد سرعت ثابت داشت و از همه مهتر پیگیر بودن و پاسخگو بودن بخش فنی وقتی که زنگ میزدی واقعا ادم از اون همه حوصلشون اونم با اون همه کاربر کلی لذت میبرد (حالا نه فقط پارس انلاین بلکه دوستام هم که شاتل یا شرکتای دیگه داشت راضی بودن )دمشون گرم و دزد اول رشت که مثل اقتاپوس افتاده رو نت گیلان و بخور بخور به کنار بلکه واسه شرکتای دیگه هم مشکل پدید میاره ...

moroor
14-09-2017, 03:31
سلام به همه دوستان
بنده الان چندماهی میشه که یه خونه خریدم تو مسکن مهر رشت و از اینترنت مزخرف شیاد اول استفاده میکنم، بدون اغراق میتونم بگم بدترین و دزد ترین و آشغالترین پشتیبانی که به عمرم دیدم مال همین ای اس پی هستش، حدود 17 ساله اینترنت پرسرعت داریم، 10 سالش و از پارس انلاین استفاده میکردم که خوب بود ولی اواخر اینقد گرون شده بود و سرعت افتضاح بود که قیدش و زدم و رفتم شاتل، چندسالی شاتل داشتم و بعد عضو های وب شدم، یعنی میتوتن بگم های وب بهترین شرکتی بود که تو این چندسال باهاش کار کردم، ترافیک مناسب، بسته های مناسب با قیمت های عالی، کیفیت پهنای باند و پیگیری تیم پشتیبانی این آی اس پی واقعا منو شگفت زده کرد، اما از وقتی که اومدم مسکن، مجبور شدم بدلیل سرویس ندادن تمامی شرکت ها جز مخابرات اشنای اول بگیریم، بنده سرویس 1 مگ نامحدود 17 گیگ خریدم بقیمت 25 تومن، که 17 گیگش تو کمتر از 13 روز تموم شد :)))) یعنی خداییش خنده دار نیست گریه داره، زنگ زدم به پشتیبانی یه بچه گوشی برداشته میگم دوست عزیز حجمم بصورت نامتعارف و ماوراطبیعه کم میشه نمودار تعریف کسر حجم این شرکت بر چه اساسه؟ بخدا طرق قطع کرد، دوباره زنگ زدم دیدم به همون یارو وصل شدم پسره ترسیده بود هیچیزی نمیدونست بعد از کلی صحبت که کلا نفهمید بهش گفتم عموجان منورم اینه که حجمم واسه خودش کم میشه مگه داریم آخه؟ بهم میگه شاید مودمتون تنیم نیست و خب دانلود میکنید!!!! بهش گفتم دوست عزیز من BWmeter نصب دارم و میبینم چه مقدار از حجمم داره مصرف میشه که گفت شما اگه مشکلی دارید تشریف بیارید شرکت، از همه مهم تر و خنده دار تر اینه که اسم سرویسم نامحدود غیرحجمی 17 گیگ هستش اما وقتی حجمم تموم میشه جای اینکه سرعتم کم شه اما نت داشته باشم کلا نتم قطع میشه تا حجم نخرم نت ندارم، توی سایت اگه سرویس 1 مگ یا 2 یا حالا به بالا خریداری کرده باشید توی منوش اصلا سرویس های دیگه قابل مشاهده نیستن یعنی 128/256 و غیره، زنگ زدم طرف گفت شما هروقت خواستید سرویستون رو عوض کنید قبلش زنگ بزنید من پنل رو براتون عوض کنم!!! :| بابا مگه یه طراحی وب و چارتا کد چقد وقت میگیره؟ بهش گفتم دوست عزیز من خودم برنامه نویس هستم این دیگه چه وضعیه؟ میخواید من خودم براتون یه سرویس طراحی کنم؟ طرف میخندید میگفت نه سیاست بر همین منواله، درکل میخوام بگم دزدترین و بی خاصیت ترین و کلاهبردارترین شرکتی که تابحال باهاش کار کردم همین اشغال اول بود، الانم که دارم تایپ میکنم جز اون 17 گیگی که تموم شده تا بحال 12 گیگ دیگه خریدم و 5 روز دیگه مونده سرویسم تموم شه ولی باز حجمم رو به اتمامه، شرم به این دولت، شرم به این شرکتهای دزد دولتی و کثیف، بدجوری افسوس اینو میخورم که نمیتونم از های وب استفاده کنم،