PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک:علت تغییر کردن ایپی رایانه شخصی؟و راه رفع آن؟

nima-sfa
27-04-2014, 13:04
سلام دوستان
چند وقت پیش از یک سایتی هیتلر شکن(!) خریدم.بعد از استفاده از کانکشن اختصاصی اون سایت ایپی رایانه شخصیم به ایپی انگلیس تغییر پیدا کرد و حتی با بستن و قطع اتصال کانکشن، باز هم ایپی رایانم به ایران تغییر پیدا نمیکنه! و الان چند وقته که بصورت دائمی ایپی رایانم شده ایپی انگلیس
حتی ویندوزم رو عوض هم کردم اما باز هم ایپی درست نشد حتی در ویندوزی که در کنار همین ویندوز قرار داره،در انجا هم ایپی برای انگلیسه(چون در آن ویندوز هم از هیتلر شکن استفاده کرده بودم)

در برخی سایت ها بخاطر انگلیسی بودن،حق استفاده از امکاناتش اون سایت به بنده داده نمیشه در حالی که اصلا از طریق قند شکن وارد نشدم!
ناگفته نمونه که برخی سایت ها ایپی رو درست نشون میدهند.یعنی کشور بنده رو ایران نشون میدهند

دوستان لطفا راهنماییم کنید که چطوری ایپیم رو به ایپی اصلی رایانم تغییر بدم؟
لطفا کمکم کنید چون هر جا میرم فکر میکنند قصد فریبشون رو دارم!چون با ایپی افتاده فکر میکنند دارم با قند شکن وارد میشم و قصد پنهان سازی حقیقت و هویت رو دارم
دوستان لطفا کمکم کنید

star254
29-04-2014, 19:01
سلام دوستان
چند وقت پیش از یک سایتی هیتلر شکن(!) خریدم.بعد از استفاده از کانکشن اختصاصی اون سایت ایپی رایانه شخصیم به ایپی انگلیس تغییر پیدا کرد و حتی با بستن و قطع اتصال کانکشن، باز هم ایپی رایانم به ایران تغییر پیدا نمیکنه! و الان چند وقته که بصورت دائمی ایپی رایانم شده ایپی انگلیس
حتی ویندوزم رو عوض هم کردم اما باز هم ایپی درست نشد حتی در ویندوزی که در کنار همین ویندوز قرار داره،در انجا هم ایپی برای انگلیسه(چون در آن ویندوز هم از هیتلر شکن استفاده کرده بودم)

در برخی سایت ها بخاطر انگلیسی بودن،حق استفاده از امکاناتش اون سایت به بنده داده نمیشه در حالی که اصلا از طریق قند شکن وارد نشدم!
ناگفته نمونه که برخی سایت ها ایپی رو درست نشون میدهند.یعنی کشور بنده رو ایران نشون میدهند

دوستان لطفا راهنماییم کنید که چطوری ایپیم رو به ایپی اصلی رایانم تغییر بدم؟
لطفا کمکم کنید چون هر جا میرم فکر میکنند قصد فریبشون رو دارم!چون با ایپی افتاده فکر میکنند دارم با قند شکن وارد میشم و قصد پنهان سازی حقیقت و هویت رو دارم
دوستان لطفا کمکم کنید
سلام خیلی بعیده این آی پی رو رایانه شما ثبت شده باشه به نظر من باید رو مودمت کاری کرده باشه یه بار مودم رو ریست و از اول کانفیگ کن ببین نتیجه چی میشه

nima-sfa
01-05-2014, 12:30
سلام خیلی بعیده این آی پی رو رایانه شما ثبت شده باشه به نظر من باید رو مودمت کاری کرده باشه یه بار مودم رو ریست و از اول کانفیگ کن ببین نتیجه چی میشه

چشم
این کار رو امتحان میکنم ببینم نتیجش چی میشه
نتیجه رو چند روز دیگر در همینجا اعلام میکنم تا برای سایر عزیزانی که به مشکل مشابه برخوردند بدرد بخوره

nima-sfa
08-05-2014, 11:15
سلام دوستان
مودم رو دوباره کامل ری استارت و کانفیگ کردم اما متاسفانه نتیجه مطلوب رو نداشت
در نتیجه تست هایی که از سایت های چک کننده آیپی میگریم، تعدادی آیپیم رو آیپی ایران نشون میدهند و تعدادی هم ایپیم رو همون ایپی انگلیس
همچنین برخی سایت ها هم موقع ثبت نام بصورت اتوماتیک کشورم رو انگلیس تشخیص میدهند در حالی که خیلی به این سایت ها نیاز دارم و باید ایپیم مال ایران باشه اما متاسفانه الان برای انگلیسه ظاهرا

پس این از کانفیگ و ری استارت دوباره مودم که جواب نداد
یکی از دوستان در این زمینه راهنماییم کرد و عینا این مطلب رو بهم گفت.میخوام نظر شما دوستان رو بدونم؟اگر ممکنه راهنمایی این دوستموم رو بیشتر باز کنید.حقیقت امر اینکه خوب متوجه صحبتهای ایشون نشدم

اگر ممکنه راهنماییم کنید.عین مطلبی که ایشون برام نوشتند:

به فایلی که ضمیمه کردم مشاهده کنید این مربوط به ISP تون هست که اومدن از یه IP Private استفاده کردن ، مشکل رو با ISP در میان بزارید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر میکنم به دلیل باز شدن و عدم بازشدن بعضی از سایتها با IP ایرانی از این ترفند استفاده کردن

درحال حاضر بنده هم برای نصب بعضی از نرم افزارها که لایسنس دارند و با IP ایران مشکل دارند از این ترفند استفاده میکنم با ایت تفاوت که ISP دستش بازتره و میتونه IP Static بزاره در حالی که برای من Dynamic هستش

سبز باشی

hassanshaikhi
08-05-2014, 11:53
این مشکل ربطی به چیز شکن نداره ip شما مربوط به ایران هست کسی که ip رو از ripe خریده ممکنه یه شرکت توی انگلیس ثبت کرده برای همین موقعیت رو انگلیس نشون میده

DDCCO
08-05-2014, 12:16
اگه مشکلت حل نشده یه teamviewer نصب کن id , pass رو pv واسه من بفرست برات درست کنم

nima-sfa
10-05-2014, 09:42
این مشکل ربطی به چیز شکن نداره ip شما مربوط به ایران هست کسی که ip رو از ripe خریده ممکنه یه شرکت توی انگلیس ثبت کرده برای همین موقعیت رو انگلیس نشون میده

خوب پس چرا بعضی سایت ها هنوز هم من رو بخاطر انگلیسی بودن محروم میکنن؟ و دسترسی به امکاناتشون رو نمیدن؟
البته بعضی سایت ها هم هستند که ایپی رو برای ایران نشون میدن.

nima-sfa
10-05-2014, 09:47
اگه مشکلت حل نشده یه teamviewer نصب کن id , pass رو pv واسه من بفرست برات درست کنم

ممنون عزیز.لطف بزرگی میکنین
اما تا اونجا که من اطلاع دارم با تیم ویوئر میشه حتی رو فایل های درون درایوها هم از راه دور دسترسی داشت
متاسفانه حجم فایل های شخصیم زیاده و همچنین پراکنده هستند و همه یکجا نیستند که بشه راحت پیداشون کرد.به عبارتی مرتب نیستن.
بخاطر همین مکشله همش رو از کامپیوترم جدا کنم
آیا همینطوریه یا اینکه میشه میزان دسترسی هارو مشخص کرد؟
البته من رو ببخشیدها.قصد جسارت به شخص شمارو نداشتم ولی خوب بطور کلی تو دنیای مجازی اعتماد کردن کلا سخته
ایکاش همون کاری که خودتون بلدید رو آموزش میدادید تا خودم بتونم انجامش بدم
باز هم ممنون

hassanshaikhi
10-05-2014, 10:24
خوب پس چرا بعضی سایت ها هنوز هم من رو بخاطر انگلیسی بودن محروم میکنن؟ و دسترسی به امکاناتشون رو نمیدن؟
البته بعضی سایت ها هم هستند که ایپی رو برای ایران نشون میدن.
به خاطر اطلاعات ثبت شده شرکت تامین کننده
توسعه وب آریا (رضا فدایی حسینی) توی ripe هست که ip رو بعضی جاها به اشتباه انگلیس نشون میده.