PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب visual studio در ویندوز 8.1

m3hrdad.x
27-04-2014, 10:05
سلام

دوستان زمان نصب visual studio 2012 به مشکل میخورم و این ارور رو میده

microsoft windows 8.1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen0000000000
27-04-2014, 10:30
به احتمال زیاد یه چیزی رو باید turn off کنی :n13:

tabriz-info
27-04-2014, 10:35
خودش نوشته دیگه :

1- اول uninstaller رو اجرا کن
2- برو به task manager
3- با استفاده از راست کلیک context menu رو فراخوانی کن به منظور نصب
4- 'گزینه open file location رو انتخاب کن
5- پوشه بسته باز خواهد شد
6- منوی اجرای uninstaller رو باز کن
7- تب capability رو باز کن
8- تمام تنظیمات capability رو غیر فعال کن

تمام

m3hrdad.x
27-04-2014, 10:42
خودش نوشته دیگه :

1- اول uninstaller رو اجرا کن
2- برو به task manager
3- با استفاده از راست کلیک context menu رو فراخوانی کن به منظور نصب
4- 'گزینه open file location رو انتخاب کن
5- پوشه بسته باز خواهد شد
6- منوی اجرای uninstaller رو باز کن
7- تب capability رو باز کن
8- تمام تنظیمات capability رو غیر فعال کن

تمام

uninstaller رو اجرا کنم ؟ متوجه نشدم

m3hrdad.x
30-04-2014, 19:53
up .............

_H2_
12-05-2014, 16:26
سلام
به محل فایل setup بروید و مراحل 7 و 8 که توسط دوستمان tabriz-info گفته شده را انجام دهید.
یعنی روی فایل نصب (که احتمالاً نامش vs_ultimate.exe است) راست کلیک و property بگیرید و در برگه compatibility گزینه ها را غیر فعال کنید.
(VS2012 با Win8 سازگار است و نیازی به دستکاری تنظیمات سازگاری ندارد)

gen3
12-09-2014, 15:16
با سلام من یه مشکل در نصب visual studio2012 دارم ریستارت هم که میکنم مشکل حل نمیشه ویندوزم 8.1 است لطفا راهنمایی کنید

_H2_
12-09-2014, 21:55
سلام

با سلام من یه مشکل در نصب visual studio2012 دارم ریستارت هم که میکنم مشکل حل نمیشه ویندوزم 8.1 است لطفا راهنمایی کنید
برنامه regedit را از خط فرمان باز کنید به مسیر زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Uninstall\{9600393b-6ede-469b-a522-689fce1461d1}.RebootRequired
و اگر مسیر را یافتید، آخرید کلید (همان پوشه خودتان!) را تغییر نام دهید، مثلاً چند خط تیره اول و آخرش اضافه کنید.

در ادامه به مسیر زیر هم بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Session Manager
در پنل سمت راست دنبال مقدار PendingFileRenameOperations بگیرید و آن هم را با چند خط تیره تغییر نام بدهید...
دقت کنید که پس از نصب موفقیت آمیز VS نام کلید فوق را مجدد تصحیح و مانند قبل کنید.

دقت کنید که در آخر هم برنامه setup را با راست کلیک و run as administrator اجرا کنید.
امتحانی کنید.
موفق باشید.

gen3
13-09-2014, 00:53
ممنون دوست عزیز نصب شد

mim_golden
13-12-2014, 19:59
باسلام
دوستان من ویندوز 8.1 دارم برنامه visual studio 2010 , 2012 روروش جداگانه نصب کردم هیچ مشکلی درنصب ندارم .برنامه نصب واجرا میشود .اما وقتی ازیک سری کنترلها مثل picture box یا text box استفاده میکنم برنامه restart می شود .ممکنه راهنمایی کنید .
سپاس

_H2_
14-12-2014, 00:29
سلام

وقتی ازیک سری کنترلها مثل picture box یا text box استفاده میکنم برنامه restart می شود
برای رفع مشکلتان پیشنهاد میکنم آخرین بروزرسانی نسخه فعلی تان را دانلود و نصب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا حتی میتوانید آخرین نسخه 2013 را که پایدار ترین نسخه موجود است را در دو ویرایش رایگان و کامل دانلود کنید:

موفق باشید.

mim_golden
20-12-2014, 19:33
سلام

برای رفع مشکلتان پیشنهاد میکنم آخرین بروزرسانی نسخه فعلی تان را دانلود و نصب کنید:

یا حتی میتوانید آخرین نسخه 2013 را که پایدار ترین نسخه موجود است را در دو ویرایش رایگان و کامل دانلود کنید:

موفق باشید.

باسلام
دوست عزیر نسخه 2013 را نصب کردم بازم مشکل همان هست بدون اینکه درنصب مشکلی داشته باشم .

simple
22-12-2014, 22:42
Change compatibility settings manuallyThese steps will not work with programs that are part of Windows, like Paint or Windows Media Player, or with apps you get from the Windows Store.

Swipe in from the right edge of the screen, and then tap Search.
(If you're using a mouse, point to the upper-right corner of the screen, move the mouse pointer down, and then clickSearch.)

Enter the name of the program in the search box, press and hold (or right-click) the search result, and then tap or clickOpen file location.

Press and hold (or right-click) the program icon, tap or click Properties, and then tap or click the Compatibility tab.

Select one or more of the settings (see the table below for more info).

If you want to apply the settings for that program to all accounts on the PC, tap or click Change settings for all users. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] You might be asked for an admin password or to confirm your choice.

When you're done, tap or click OK.

_H2_
25-12-2014, 22:15
سلام

اما وقتی ازیک سری کنترلها مثل picture box یا text box استفاده میکنم برنامه restart می شود .ممکنه راهنمایی کنید .
دوست عزیر نسخه 2013 را نصب کردم بازم مشکل همان هست بدون اینکه درنصب مشکلی داشته باشم .

کنترل هایتان از موارد استاندارد خود دات نت هستند (بور نمونه کنترلرهای DevComponent که نیستند؟!)
کل محتویات داخل پوشه %TEMP% را حذف کنید (همین نام را مستقیم در MyComputer وارد کنید) سپس با راست کلیک و run as Admin وارد Visual Studio شوید و اعمالی که موجب خطا میشود را تکرار کنید...
پس از بروز مشکل مجدد به پوشه %TEMP% بروید و دنبال یک فایل متنی که گذارش خطای رخ داده است بگردید، فایل مذکور را یافته و در جایی آپلود کنید و اینجا لینک بدهید تا بتوان اطلاعات بیشتری از دلایل وقوع خطا بدست آورد
البته اگر امکانش را دارید میتوانید به نصب مجدد ویندوز هم فکر کنید...
موفق باشید.

ali_i3
25-08-2015, 20:38
پاسخ نهایی مشکل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] winn%208.1

و تشکر از
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])n00b ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
My Programming Notes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masood.ashoori789
29-04-2017, 23:23
سلام ببخشید من دوتا مشکل دارم یکی این که فایل سی کامپیوترم خیلی پره ولی چیز زیاد و حجیم خاصی ندارم چندتا برنامه عادی مثل افیس و ... دارم فقط نمیدونم چیکارش کنم
دومم این که من برنامه
visual studio رو نصب میکنم کللللیییی میخونش بعدهم یه ارور میده و اجرا نمیشه یه بارم بعد کلی خوندن بازش کرد با خاموش روشن کردن سیستم دوباره همونطور شد الانم کلا پاکش کردم
درود . برای نصب باید درایو سی جا داشته باشد .
اگر فایلی در ان ندارید باید با نرم افزار مدیریت پارتیشن فضای اون رو زیاد کنید . در مورد ارور هم تصویرش رو ارسال کنید تا بررسی شود