PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لگ داشتن در هنگام کار با ویندوز XP

mamad_avril
27-04-2014, 07:11
سلام. خسته نباشید
آقا من 6-5 سالی هست یه سیستم دارم که همیشه روش ویندوز اکس پی نصب بوده. مشکلی هم نداشتم باهاش
اما 1 ماهی هست یه مشکل براش پیش اومده و اونم اینه که زمانی که دارم با ویندوز کار میکنم تقریبا از هر 10 دستوری که اجرا میشه 7 تاش با لگ 3 تا 4 ثانیه ای همراهه!
یعنی 4-3 ثانیه ای تول میکشه تا اون دستور اجرا شه. حالا چه توی باز کردن درایو ها باشه یا اجرای آهنگ یا راست کلیک روی دسکتاپ یا هر فرمان دیگه
اینم بگم که چندین مدل ویندوز عوض کردم و فرقی نکرده
البته یه بار هارد سیستم رو عوض کردم و یه هارد کارکرده بستم روش
خودم احساس میکنم اشکال از هارد باشه چون بقیه قطعات خب دیجیتال هستن دیگه و قاعدتا یا باید خراب باشن یا سالم یعنی یا صفر و یا یک
بهرحال خوشحال میشم نظر سایر اساتید رو هم بدونم که اگه واقعن مشکل از هارد هست که عوضش کنم.
پیشاپیش ممنون

Ghaioom
27-04-2014, 08:21
سلام.

هاردتون احتمالا بد سکتور داره با hdd regenerator بد سکتورشو چک کنید و بگیرید.

mamad_avril
27-04-2014, 08:34
سلام.

هاردتون احتمالا بد سکتور داره با hdd regenerator بد سکتورشو چک کنید و بگیرید.

سلام. ممنونم از شما
اما راستش چون ظرفیت هارد پایین هست (500 گیگ) میخام عوضش کنم و رو راست دنبال بهونه ام! ارزش زیاد وقت گذاشتن رو نداره
چقدر مطمئن هستید ایراد از هارد هست ؟

vissoto
27-04-2014, 09:15
سلام. ممنونم از شما
اما راستش چون ظرفیت هارد پایین هست (500 گیگ) میخام عوضش کنم و رو راست دنبال بهونه ام! ارزش زیاد وقت گذاشتن رو نداره
چقدر مطمئن هستید ایراد از هارد هست ؟

سلام

نرم افزار hd tune را اجرا کنید و یک عکس از تب health بگذارید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mamad_avril
27-04-2014, 10:37
سلام

نرم افزار hd tune را اجرا کنید و یک عکس از تب health بگذارید.

تقدیم حضور شما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
27-04-2014, 10:57
سلام

هارد شما وضعیت جالبی ندارد و و اگر پس از تعویض ویندوز ؛ لگ ها ادامه داشته باشد ؛ ایراد از هارد است.

همین عکس را در تایپک زیر نشان دهید تا نظر آقای ata.royalfalcon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را جویا شویم :(عکس+ پست 1 )

mamad_avril
27-04-2014, 11:14
سلام

هارد شما وضعیت جالبی ندارد و و اگر پس از تعویض ویندوز ؛ لگ ها ادامه داشته باشد ؛ ایراد از هارد است.

همین عکس را در تایپک زیر نشان دهید تا نظر آقای ata.royalfalcon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را جویا شویم :(عکس+ پست 1 )

دوست من بابت راهنمایی ممنونم. اینطور که خود شما و اساتید فرمودند مشکل از هارد هست و مطمئن شدم.
ممنونم از کمک شما

vissoto
27-04-2014, 11:34
اگر قصد خرید هارد نو دارید ؛ می توانید در تایپک زیر مطرح نمایید. موفق باشید.