PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پخش فایل wmv کمک!!!

Blacklord
29-08-2006, 04:33
یه فایل wmv دانلود کردم 11مگ(بادایل آپ!!) ، اول گفت آپگرید میخواد، گذاشتم بکنه، بعدش که تموم شد گفت شما حق
دسترسی برای پخش فایلو ندارید. تو Properties هم نوشته Protected .
اگه کسی میتونه این مدل فایلو باز کنه منم راهنمایی کنه. مرسی.

sorset
29-08-2006, 12:41
سلام
این فایل رو نمیتونید تو سیستم خودتون باز کنید چون این فایل کپی رایت داره و باید به شما اجازه ی پخش داده بشه

jooya
29-08-2006, 13:18
لوپ کلوم این فایلهل پولین و در نرم افزار p2p هستن که برای دیدن اونها باید بعد از پرداخت وجهی که سایت از شما طلب میکند فقط به سورت آنلاین هم میتونید ببنید و بعد از مدتی هم قابلیت دیدن رو از دست میدین .
باز خوش به حالت که فقط 11mb دانلود کردی من حدود 2 گیگا بایت دانلود داشتم که نتونستم هیچ کدوم رو ببینم .
در ضمن سعی کن هیچ وقط توی نرم افزارهای p2p فایلهای wmv رو دانلود نکنی البته این protect بیشتر شامل حاله فیلمهای غیر اخلاقی هست .
اوه داشت یادم میرفت فایلهای mpg و mpeg البته غیر اخلاقیاش :biggrin: هم اینطورین پس از دانلود اونا هم صرفه نظر کن .
این protect ها اسمش DRM هستش من خودم خیلی دنبالش گشتم ولی به جایی نرسیدم . یه مطلب هم پیدا کردم البته انگلیسیه ولی کار نکرد تو برو ببین اگه تونستی استفاده کنی ما رو بی خبر نزار .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mirmohammadi
29-08-2006, 14:27
لوپ کلوم این فایلهل پولین و در نرم افزار p2p هستن که برای دیدن اونها باید بعد از پرداخت وجهی که سایت از شما طلب میکند فقط به سورت آنلاین هم میتونید ببنید و بعد از مدتی هم قابلیت دیدن رو از دست میدین .
باز خوش به حالت که فقط 11mb دانلود کردی من حدود 2 گیگا بایت دانلود داشتم که نتونستم هیچ کدوم رو ببینم .
در ضمن سعی کن هیچ وقط توی نرم افزارهای p2p فایلهای wmv رو دانلود نکنی البته این protect بیشتر شامل حاله فیلمهای غیر اخلاقی هست .
اوه داشت یادم میرفت فایلهای mpg و mpeg البته غیر اخلاقیاش :biggrin: هم اینطورین پس از دانلود اونا هم صرفه نظر کن .
این protect ها اسمش DRM هستش من خودم خیلی دنبالش گشتم ولی به جایی نرسیدم . یه مطلب هم پیدا کردم البته انگلیسیه ولی کار نکرد تو برو ببین اگه تونستی استفاده کنی ما رو بی خبر نزار .
دستت درد نكنه دوست عزيز بابت مطلب آموزنده اي كه نوشتي
من هم يه بار برام اين اتفاق افتاد
حالا برم ببينم ميشه با اين مطلبي كه گفته درستش كرد يا نه

Blacklord
29-08-2006, 19:00
دمتون گرم. ببینم چیکار میشه کرد. ولی این 11 مگ باید یه چیزی باشه، نه؟!
مطمئنا یه راهی هست، مساله پیدا کردنشه. اگه راهی پیدا کردم همین جا می منویسم.
راستی فیلم غیر اخلاقی نیست!!! مصاحبه کریستیان اگیلرا در مورد البوم جدیدشه، ولی درست گفتی p2p بود از bittorrent .

Blacklord
29-08-2006, 19:05
این که گذاشتی سریالشو میخواد:this isnt a guide on how to crack DRM, only on how to remove it from files you have licences for.

jooya
29-08-2006, 21:16
SORRY

دستت درد نكنه دوست عزيز بابت مطلب آموزنده اي كه نوشتي
من هم يه بار برام اين اتفاق افتاد
حالا برم ببينم ميشه با اين مطلبي كه گفته درستش كرد يا نه
قابلی نداشت دوست عزیز
البته مثل اينكه اين روش هم licence می خواد .

این که گذاشتی سریالشو میخواد:this isnt a guide on how to crack DRM, only on how to remove it from files you have licences for
اوه راست میگی حق با توی من خودم 2تا پاراگراف اول نخونده بودم و از سومی شروع کرده بودم . این روش برای وقتی که ما licence رو داریم و فکر کنم با این روش فقط بشه یه کپی از اون فیلم protect شده داشته باشیم . شرمنده من اینو تونسته بودم پیدا کنم .
برو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سرچ بکن ، تقریبآ توی انجمن ها و مقالات می گرده و حالت پرسش و پاسخ داره شاید چیزی گیرت بیاد .
اسم فایلتو کامل بگو شاید بتونم برات یه تورنت avi یا بدون licence گیر بیارم .
اگه با emule کار کردی توی اون راحت تر میتونی پیدا کنی . سرعتش یکمی پایینتره
اگه چیزی پیدا کردی ما رو هم بی خبر نذار . :blush:

Blacklord
29-08-2006, 22:30
اینو پیدا کردم ولی کار نداد!!

mirmohammadi
30-08-2006, 10:29
دو باره نا اميد شدم مثل اينكه واقعا هيچ راهي نيست

jooya
30-08-2006, 12:46
دو باره نا اميد شدم مثل اينكه واقعا هيچ راهي نيست
ان شالله که یه راهی پیدا میشه ما هم مثل شما دنبالشیم .
بهتره این مشکلو توی انجمن های هک ( ایرانی و خارجی ) مطرح کنیم شاید اونا بتون کاری بکنن .
فقط یه چیز که فکر نکنم احتیاجی به گفتن باشه و اون اینکه اگه کسی راهی پیدا کرد بقیه رو هم بی خبر نذاره .
قربان همتون . :)

اینو پیدا کردم ولی کار نداد!!
امتحانش میکنم ، خبرشو میدم .
راستی اسمه فایلتو نگفتی ، البته به انگلیسی

کیوانک
02-09-2006, 05:38
من یه کمی گشتم. تا این جا اینو فهمیدم که یه سری نرم افزار هست که اینا رو بدون مجوز تبدیل می کنه. ظاهرا یکی از اونا Drm2wmv است. ولی من نتونستم پیداش کنم. البته برای جدا کردن صدا نرم افزار زياد هست. اگی کسی این نرم افزار رو پیدا کرد (فیلو و صدا با هم) مارو خبر کنه.

sorset
02-09-2006, 15:53
سلام
برنامه ی FairUse4WM تازگی ها برای این منظور ساخته شده فکر کنم که بتونه به شما کمک کنه

Blacklord
02-09-2006, 23:14
نه اینم license میخواد!!

mehdi7523
17-05-2010, 19:39
دست شما درد نکنه که گفتین منم losto دانلود کردم حدود 500 مگابایت که به صورت HD بود و همین مشکل را داشتم