PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید هارد 1 ترابایت وسترن دیجیتال

fokahi110
26-04-2014, 16:54
سلام دوستان من الان خودم یه هارد ساتا2 وسترن دیجیتال دارم 320 گیگ میخوام بفروشمش و یه هارد 1 ترابایت بخرم به جاش مارک وسترن و تا 200 تومن بیشتر نشه هارد خودمو چند میخرن اخرش مرسی.:n01::n12:

fokahi110
26-04-2014, 18:03
کسی نبود منو راهنماییم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:n14:

fokahi110
26-04-2014, 19:35
كمك لطفا
Help Me

ata.royalfalcon
26-04-2014, 19:56
سلام دوستان من الان خودم یه هارد ساتا2 وسترن دیجیتال دارم 320 گیگ میخوام بفروشمش و یه هارد 1 ترابایت بخرم به جاش مارک وسترن و تا 200 تومن بیشتر نشه هارد خودمو چند میخرن اخرش مرسی.:n01::n12:

سلام .

اگر از برند Western Digital میخواهید ، میتونید از سری Blue با مدل نامبر WD10EZEX بخرید که قیمت آن در محدوده بودجه شما هست .
از قیمت هارد دیسک دست دوم هم اطلاعی ندارم ولی بستگی به اینکه تا چه حد سالم باشد و مقدار کارکرد آن چقدر هست دارد .

fokahi110
26-04-2014, 20:32
سلام .

اگر از برند Western Digital میخواهید ، میتونید از سری Blue با مدل نامبر WD10EZEX بخرید که قیمت آن در محدوده بودجه شما هست .
از قیمت هارد دیسک دست دوم هم اطلاعی ندارم ولی بستگی به اینکه تا چه حد سالم باشد و مقدار کارکرد آن چقدر هست دارد .

سلام مرسي داداش سايت تك مكس هارد يك ترابايت داره از نوع خاويارسبز و ساتا ٣ قيمتشم ٢٠٠ تومن هست اين مدل از خاويار ابي بالاتر هست؟ مال خودم الان فعلي خاويار ابي هست ساتا٢ من تازه سيستم ارتقا دادم احساس ميكنم كمي كند هست هاردم به نظرت مربوط به هارد ساتا٢ هست؟ درضمن جداي اين مسايل ٣٢٠ برام خيلي كمه داداش حدودا ميدونيد قيمتش جند ميشه بفروشمش سالم و تر وتميزه.

vissoto
26-04-2014, 20:36
سلام مرسي داداش سايت تك مكس هارد يك ترابايت داره از نوع خاويارسبز و ساتا ٣ قيمتشم ٢٠٠ تومن هست اين مدل از خاويار ابي بالاتر هست؟ مال خودم الان فعلي خاويار ابي هست ساتا٢ من تازه سيستم ارتقا دادم احساس ميكنم كمي كند هست هاردم به نظرت مربوط به هارد ساتا٢ هست؟ درضمن جداي اين مسايل ٣٢٠ برام خيلي كمه داداش حدودا ميدونيد قيمتش جند ميشه بفروشمش سالم و تر وتميزه.
سلام

سراغ خاویار ســـــــــــــــــبز نرو که پشیمون میشی !

fokahi110
26-04-2014, 20:38
سلام

سراغ خاویار ســـــــــــــــــبز نرو که پشیمون میشی !

سلام خوبيد دليلتون؟ مشكلش جيه؟

vissoto
26-04-2014, 20:42
سلام

ممنون

دلیلش را آقای ata.royalfalcon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خواهند گفت!

fokahi110
26-04-2014, 21:04
اقا منتظريم دليل رو بدونيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ata.royalfalcon
26-04-2014, 21:16

هارد دیسک WD Green بیشتر مناسب برای آرشیو کردن دیتا و در نتیجه اولویت اصلی این مدل کم صدا بودن ، گرمای تولیدی کمتر ، مصرف پایین (Cool & Quite) هست و گزینه مناسبی برای نصب سیستم عامل نیست . همان WD Blue با مدل نامبری که پیشنهاد دادم را بخرید .

به نظرت مربوط به هارد ساتا٢ هست؟

حتی سریعترین هارد دیسکها هم نمیتوانند تمام پهنای باند SATAII را پر کنند .

fokahi110
26-04-2014, 21:24
هارد دیسک WD Green بیشتر مناسب برای آرشیو کردن دیتا و در نتیجه اولویت اصلی این مدل کم صدا بودن ، گرمای تولیدی کمتر ، مصرف پایین (Cool & Quite) هست و گزینه مناسبی برای نصب سیستم عامل نیست . همان WD Blue با مدل نامبری که پیشنهاد دادم را بخرید .

حتی سریعترین هارد دیسکها هم نمیتوانند تمام پهنای باند SATAII را پر کنند .

ممنون داداش الان خودم بلو دارم ولي خر خر خر زياد ميكنه نرم نيست حالا ممنون هموني كه به من كفتيد رو ميخرم تشكر.