PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خیلی فوری: راهنمایی درباره نصب ویندوز xp روی لپ تاپ

sasan.69
26-04-2014, 13:44
سلام دوستان

لپ تاپ asus x550 دارم و میخوام ویندوز xp روش بریزم اما اطلاع ندارم نصب ویندوز در لپ تاپ و کامپیوتر چه فرقی باهم داره و طریقه نصبشو لطفا بگید ممنون

vissoto
26-04-2014, 14:16
سلام

بهتر است ویندوز 7 نصب نمایید . یا تایپک زیر را مطالعه نمایید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

+ قابلیت secure boot را disable نمایید.

Erfandotm
26-04-2014, 14:18
فرقی نداره
فقط حتما نسخه 64 بیتی ویندوز رو نصب کنید و ترجیحا xp نریزید! چون سیستم عامل از رده خارجی هست!

sasan.69
26-04-2014, 16:03
الان که ویندوز هشت دارم خیلی سنگین بالا میاد و 64بیته..یه سوال فنی..نور صفحه رو از کجا میشه کم کرد؟ حس میکنم نورش خیلی زیاده و اینکه نمیدونم چرا به وایرلس وصل نمیشه و پیغام اشتباه پسورد میده!(پیام زیر)

pin isnt concent

vissoto
26-04-2014, 17:21
سلام

1.

2.اگر اولین بار است که با wireless به اینترنت وصل می شوید (با گوشی یا لپ تاپ) بهتر است سری به تنظیمات مودم بخش wireless بزنید. اگر

مودم را خودتان config نموده اید و بلد هستید یک بار مودم را reset نمایید و دوباره config کنید.

sasan.69
26-04-2014, 18:08
سلام

1.

2.اگر اولین بار است که با wireless به اینترنت وصل می شوید (با گوشی یا لپ تاپ) بهتر است سری به تنظیمات مودم بخش wireless بزنید. اگر

مودم را خودتان config نموده اید و بلد هستید یک بار مودم را reset نمایید و دوباره config کنید.

ممنونم اما عجیبه که تنظیمات وایرلس رو پیدا نمیکنم و اگه یافتم دقیقا باید چه مواردی تنظیم شه!

vissoto
26-04-2014, 19:22
دوست عزیز بهتر است به راهنمای مودم خود مراجعه کنید. یا در این بخش بپرسید.

شبكه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای تنظیمات wireless ابتدا در مرورگر اینترنتی خود تایپ کنید 192.168.1.1 سپس رمز را admin وارد کنید. و دنبال تنظیمات وایرلس بگردید ببینید اصلا روشن است یا خاموش . در مودم های tp link زیر مجموعهinterface set up است.البته wi fi لپ تاپ شما هم باید روشن باشد که باز هم باید به دفترچه راهنمای لپ تاپ خود مراجعه کنید.( یا در بخش لپ تاپ بپرسید)