PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه آبی مرگ !

milad_alk7
25-04-2014, 17:55
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
یه مشکلی دارم چند وقته با لپ تاپم ٰ اینکه گاهی یهو هنگ میکنه و یه صدای تر تری هم از اسپیکرا میاد و این تصویری که براتون گزاشتم میاد!!!
از نوشته هاش خودم فهمیدم که ممکنه مشکل از رمش باشه!
ممنون میشم شما یه راهنمایی بکنید
مشخصات لپ تاپمم اینه :
Cpu: Core i7 4702 MQ
Ram : 8 GB
VGA : Geforce GT 740 (2 GB )i
Win : Seven 64 Bit

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sansa
25-04-2014, 17:59
یه مشکلی دارم چند وقته با لپ تاپم ٰ اینکه گاهی یهو هنگ میکنه و یه صدای تر تری هم از اسپیکرا میاد و این تصویری که براتون گزاشتم میاد!!!
مشخصات لپ تاپمم اینه :

سلام

نرم افزار RegZooka رو نصب کن . اسکن کن و در اخر بعد از پیدا شدن ایراد دکمه reapire رو بزن . و صفحه ابی برای همیشه نابود میشه .:n10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_alk7
25-04-2014, 18:35
سلام

نرم افزار RegZooka رو نصب کن . اسکن کن و در اخر بعد از پیدا شدن ایراد دکمه reapire رو بزن . و صفحه ابی برای همیشه نابود میشه .:n10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lممنون از پاسخگویی بسیار سریعتون :دی
با این وضع رفیتم واسه تعمیر امیدوارم درست باشه
دست شمام درد نکنه :n12:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad.asghari
25-04-2014, 19:00
مال من صفحه مرگ لب تاب اومد بعد معلوم شد چیپ گرافیکم نیم سوز شده بود

EXTREME
25-04-2014, 21:00
مشخصات لپ تاپمم اینه :

هر علتی میتونه داشته باشه ویندوز ویروس دمای قطعات درست نصب نشدن درایور مشکل یک نرم افزار خاص رم سیستم - هارد و برد اصلی همه باید بررسی بشه اگه مشکل نرم افزاری حل نشد لپ تاب رو ببرید گارانتی