PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wraning در بایوس و ریست شدن سیستم + عکس

hirsababak
24-04-2014, 10:40
سلام عرض ادب و احترام دارم یه سیستم دارم که وقتی روشنش میکنم اکثر اوقات مدام ریست میشه و چطور بشه بره داخل ویندوز داخل بایوسش 5 جا ارورر میده که عکسشو خدمتتون میزارم تنها مشخصاتی که ازش دارم مادربردش GA-A41MT-S2PT هست پیشاپیش از راهنمایی هاتون سپاسگذاری میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vissoto
24-04-2014, 10:59
سلام

یک عکس از صفحه health یا monitoring قرار دهید.|(اسم دقیقش را نمی دونم )(همان صفحه ای که دماها و ولتاژ ها را نشان می دهد.)

این نوشته های قرمز رنگ ارور نیستند و در هر صورت هنگام تغییر این تنظیمات نشان داده می شوند (هشدار هستند)

hirsababak
24-04-2014, 11:15
ممنون از توجهتون دوست من

بفرمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
24-04-2014, 11:26
این موارد ارور نیست و یک نوع هشدار است که در قسمت توضیحات اون گزینه میاد و در همه بایوس ها است

شما با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و چک کنید باتری سالم باشه بهتره بایوس مین رو آپدیت کنید درست نشد دمای قطعات بررسی بشه جای رم عوض بشه اسلات رم تمیز بشه با یک رم دیگه تست بشه و با یک پاور دیگه سیستم رو بررسی کنید

درست نشد سیستم رو خاموش کنید کابل هارد رو بکنید و سیستم رو روشن کنید ببینید بازم سیستم دائم ریست میشه یا نه

یک بار هم سیستم رو خاموش کنید کابل atx رو بکنید و سیستم رو روشن کنید ببینید سیستم ریست میشه یا نه
یک بار هم با در آوردن گرافیک این قضیه را تست کنید

N A V A R O
24-04-2014, 11:28
سیستم مشکل دمایی ندارد. شما یک بار کلید F7 را بزنید .سپس کلید F10 را بزنید. (در صورت نشان دادن Y/N کلید Y را انتخاب کنید و

اینتر را بزنید. ببینید مشکل حل شده یا خیر . در غیر این صورت منتظر راهنمایی آقای EXTREME بمانید.(ناظر بخش مشکلات سخت افزاری )

یا برای ایشان پیام بگذارید.(از نظر شخصی بنده ایراد مربوط به رم های شما است).