PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پریدن ویندوز سون بعد از نصب وینوز xp در دو درایو مجزا!!!!!!!!!!!!

A_2010
22-04-2014, 18:39
سلام،رو سیستمم ویندوز xp و سون نصب بود،xp رو c و سون درایو d،ویندوز xp مشکل داشت که دوباره نصبش کردم ولی ویندوز سونم دیگه بالا نمیاد،خیلی احتیاج دارم ک دوباره سونو برگردونم ولی نمیدونم چطوری-کسی هست ک مرحله ب مرحله بهم آموزش بده و کاری کنم ویندوز سون و xp بالا بیاد و xp دوباره نپره و حذف نشه؟؟؟؟خواهشا راهنماییم کنید
درایوی ک سون نصب بودو فرمت نکردم و بدون تغییر تو درایوش وجود داره

Mr_100_dolari
22-04-2014, 19:27
سلام

ویندوز 7 شما برای این بالا نمیاد که فایل های بوت و سیستمی در درایو سی بود و وقتی شما درایو سی رو فرمت کردی و دوباره ویندوز ریختی دیگه ویندوز 7 هم بالا نمیاد الان باید با ویندوز xp بالا بیا محتویات درایو d رو یه جا دیگه بریزی و دوباره 7 رو نصب کنی ولی اگر باز xp از بین بره 7 هم دچار مشکل میشه

اگرم میخوای که اگر احیانا ویندوز xp که توی درایو سی هستش باز دچار مشکل شد ولی دسترسی به 7 که توی d هستش داشته باشی یاید پارتیشن بندی هاردت و عوض کنی و درایو d رو هم به صورت پرایمری پارتیشن بندی کنی تا وقتی هر ویندوزی توی d نصب کردی فایل های بوت و سیستمیش توی همون درایو ریخته بشه و دیگه وابسته به درایو سی نباشه .

vissoto
22-04-2014, 20:09
اگه پارتیشن ویندوز 7 شما دست نخورده باقی مانده باشد می دونم میشه با نرم افزارهای زیر درستش کرد ولی خودم بلد نیستم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر می خواهید ویندوزهای شما دچار مشکل نشوند باید به ترتیب نصب کنید و اگر ترتیب را رعایت نکنید بقیه بوت نمیشن!(شما پس از 7 ؛ XP نصب نمودید.)(البته در هر صورت میشه با این نرم افزارها درستش کرد)

اول XP

دوم 7

سوم 8

چهارم 8.1