PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پریدن ویندوز سون بعد از نصب وینوز xp در دو درایو مجزا!!!!!!!!!!!!

A_2010
22-04-2014, 18:35
سلام،رو سیستمم ویندوز xp و سون نصب بود،xp رو c و سون درایو d،ویندوز xp مشکل داشت که دوباره نصبش کردم ولی ویندوز سونم دیگه بالا نمیاد،خیلی احتیاج دارم ک دوباره سونو برگردونم ولی نمیدونم چطوری-کسی هست ک مرحله ب مرحله بهم آموزش بده و کاری کنم ویندوز سون و xp بالا بیاد و xp دوباره نپره و حذف نشه؟؟؟؟خواهشا راهنماییم کنید
درایوی ک سون نصب بودو فرمت نکردم و بدون تغییر تو درایوش وجود داره

star254
23-04-2014, 00:32
سلام،رو سیستمم ویندوز xp و سون نصب بود،xp رو c و سون درایو d،ویندوز xp مشکل داشت که دوباره نصبش کردم ولی ویندوز سونم دیگه بالا نمیاد،خیلی احتیاج دارم ک دوباره سونو برگردونم ولی نمیدونم چطوری-کسی هست ک مرحله ب مرحله بهم آموزش بده و کاری کنم ویندوز سون و xp بالا بیاد و xp دوباره نپره و حذف نشه؟؟؟؟خواهشا راهنماییم کنید
درایوی ک سون نصب بودو فرمت نکردم و بدون تغییر تو درایوش وجود داره
سلام اطلاعات مربوط به محل بوت ویندوز 7 و xp بر روی بوت سکتور که در درایو c هست قرار داره شما با فرمت درایو c این اطلاعات رو از بین بردید اما ویندوز 7 سالم هست فقط باید با نرم افزاری که در لینک زیر هست بوت سکتور رو تعمیر کنید کار کردن با اون ساده هست و نیازی به توضیح نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]