PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درجه ی اطمینان نسخه ی ویندوزی که سایت برای دانلود قرار داده

win72014
22-04-2014, 09:40
سلام و ممنون از زحمات شما
من چندین سال هست که به عنوان یه مرجع از این سایت استفاده می کنم،و از این بابت مدیون و ممنون زحمات مسئولین سایت هستم اما راستش اولین بار هست که دارم ویندوز رو دانلود می کنم
و سوالم هم در همین مورد بود
تفاوت ویندوز اصلی با بقیه ویندوز ها که به صورت کپی یا چیز دیگه تهیه می کنیم چیه؟
و سوال اصلی اینکه این نسخه ویندوزی که برای دانلود گذاشتند(همین ویندوز 7 با آپدیت آپریل) نسخه ی اصلش هست؟یه راهنمایی کامل میخواستم چون می خوام یه ویندوز کامل نصب کنم رو لپ تاپم می خوام یه نسخه اصلی رو نصب کنم که هیچوقت به مشکل بر نخورم
بسیار ممنونم از شما
برقرار باشید

star254
22-04-2014, 13:24
سلام و ممنون از زحمات شما
من چندین سال هست که به عنوان یه مرجع از این سایت استفاده می کنم،و از این بابت مدیون و ممنون زحمات مسئولین سایت هستم اما راستش اولین بار هست که دارم ویندوز رو دانلود می کنم
و سوالم هم در همین مورد بود
تفاوت ویندوز اصلی با بقیه ویندوز ها که به صورت کپی یا چیز دیگه تهیه می کنیم چیه؟
و سوال اصلی اینکه این نسخه ویندوزی که برای دانلود گذاشتند(همین ویندوز 7 با آپدیت آپریل) نسخه ی اصلش هست؟یه راهنمایی کامل میخواستم چون می خوام یه ویندوز کامل نصب کنم رو لپ تاپم می خوام یه نسخه اصلی رو نصب کنم که هیچوقت به مشکل بر نخورم
بسیار ممنونم از شما
برقرار باشید
سلام از نظر نرم افزاری ویندوز اورژینالی که دانلود میکنید یا از بازار سی دی اون تهیه میکنید هیچ فرقی با نسخه اصلی نداره مهم اون شماره سریالی هست که با ویندوز اورژینال اصلی ارائه میشه و شما میتونید از خدمات و آپدیتهای مایکروسافت استفاده کنید . نسخه های اورژینال با کمک روش های مختلف -- میشن تا نیازی به اون شماره سریال نداشته باشند . اگه لپتاپ شما شماره سریال اورژینال ویندوز رو داره (معمولآ زیرش میچسبونند) یک نسخه اصلی (-- نشده) رو نصب کنید و با آرامش خاطر کارکنید اگه اون سریال رو ندارید از همین -- شده ها باید نصب کنید مثل خیلی های دیگه.

win72014
22-04-2014, 13:48
بسیار ممنون از راهنمایی تون
پس این نسخه ی آپدیت شده ای که توی سایت قرار داده شده فرقی با ویندوز سون های دیگه نداره؟
این ویندوزهایی که معمولا ایرانی ها دستکاری می کنند چطور؟
اون شماره سریالی که میگید هر چند بار اگه ویندوز عوض کنیم می تونیم وارد کنیم؟

star254
22-04-2014, 14:32
بسیار ممنون از راهنمایی تون
پس این نسخه ی آپدیت شده ای که توی سایت قرار داده شده فرقی با ویندوز سون های دیگه نداره؟
این ویندوزهایی که معمولا ایرانی ها دستکاری می کنند چطور؟
اون شماره سریالی که میگید هر چند بار اگه ویندوز عوض کنیم می تونیم وارد کنیم؟
نسخه ای رو که تو سایته من ندیدم اما اگه بعد از نصب خودش اکتیو میشه از همون -- شده ها هست . ویندوز ها رو هم ایرانی ها دستکاری نمی کنند بیشتر این کارها توسط متخصصین * ه * ک * و کرک نرم افزار در کشورهای خاور دور انجام میشه . سریال قانونی هم فکر نمیکنم اعتبارش از بین بره فقط چون تولید کننده سخت افزار اون رو خرید کرده ممکنه با برخی مشخصات سخت افزاری کنترل شده و در صورت استفاده روی یک سیستم دیگه از درجه اعتبار ساقط بشه

win72014
22-04-2014, 14:41
بسیار ممنونم دوست گرامی و عزیز که با حوصله جواب دادی
زنده باشی