PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تب جدید در firefox

شـیـفــو
22-04-2014, 01:43
سلام دوستان
یه نرم افزار نصب کردم ، فلان فلان شده اعصابمو خورد کرد ، انلاین بابیلون رو نصب کرد بعد هم همه زندگیمو کرده بابیلون .
حالا اونا هیچی ، الان وقتی توی فایرفاکس تب جدید باز میکنم میره تو سرچ بابیلون ، اینو چطوری بردام ؟ از تو option پیداش نکردم .

mohsen0000000000
22-04-2014, 08:43
Tools>add ons
اگه بابیلون میبینی حذف کن

شـیـفــو
23-04-2014, 01:47
تو add ons رو دیده بودم چیزی ازش نیست اما وقتی میخوام یه تب جدید باز کنم یه راست میره تو سرچ بابیلون ، مثل home page که تا ویندوز جدید باز میکنیم میره تو سایت مورد نظر این تا تب جدید باز میکنم میره تو بابیلون کثافت .
قبلا میگفتند بابیلون بدافزار داره ( یادم نیست جاسوس سایدر بود یا یه همچین چیزی )

mohsen0000000000
23-04-2014, 17:11
منم این بلا سرم اومده.ولی الان دقیقا یادم نیست چطور حذفش کردم.
1-احتمالا یه نرم افزار اضافی با بابیلون نصب شده برای همین شما این مشکل رو دارید.اون رو پیدا کن. حذف کنید.
2-کوکی ها رو حذف کن.
3-tools>option< general tab و restore to default بزن

rsh
23-04-2014, 17:46
این نرم افزار دانلود کن فقط دقت کن چه چیزی رو حذف میکنی
adwcleaner
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته به صورت دستی میتونی حذفش کنی های جک شدی

شـیـفــو
24-04-2014, 16:07
منم این بلا سرم اومده.ولی الان دقیقا یادم نیست چطور حذفش کردم.
1-احتمالا یه نرم افزار اضافی با بابیلون نصب شده برای همین شما این مشکل رو دارید.اون رو پیدا کن. حذف کنید.
2-کوکی ها رو حذف کن.
3-tools>option< general tab و restore to default بزن
نموده شدم ولی چیزی پیدا نکردم ، ریستور تو دیفالت هم زدم ریستارت کردمش فایده نداشت

این نرم افزار دانلود کن فقط دقت کن چه چیزی رو حذف میکنی
adwcleaner
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته به صورت دستی میتونی حذفش کنی های جک شدی
با این نرم افزار نتونستم کار کنم متوجه نشدم چیطوریه .

خیلی ممنونم از همتون ، مرسی .
این مشکل توی بقیه مرورگرهام (کروم ، اکسپلورر) هم وجود داشت جالبه وقتی توی mycpr سرچ میکردم بازم دیفالت برازرم رو باز میکرد و میرفت تو سرچ بابیلون . پسوندهای ناشناخته هم ارم بابیلون گرفته بودند و کلا سستمم به چیز رفت .
خداروشکر دو شب قبلش با آکرونیز یه پشتیبان تهیه کرده بودم که دیگه دیدم کاریش نمیشه کرد (میشد اما نتونستم) اونو بازیابی کردم .

تا 4 سال پیش بابیلون جز برنامه های واجب النصب بودش اما حالا باید خودشو اینجوری به کاربرا نزدیک کنه .