PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشخیص سوختن کارت ---

aban1975
21-04-2014, 17:04
سلام به دوستان عزیز
یه سوالی که واسم پیش اومده اینه که من یه کارت --- مدل skystar pci دارم که تا چند وقت پیش خیلی راحت باهاش کانالهای مختلف را می گرفتم اما الان سیگنال رو صفر نشون میده میخواستم بدونم اگه کارت --- سوخته باشه یا خراب شده باشه ایا سیتم اونو میشناسه و درایورشو نصب میکنه یا نه چون من درایورشو پاک کردم و مجددا اسکن کردم سیستم اونو شناسایی کرد و نصب شد میخوام مطمئن شم مشکل از کارت یا از ال ان بی و سویچر هست یا از کارت دیش از جاش تکون نخورده ممکنه ال ان بی یا سویچر خراب شده باشه فقط می خوام بدونم در صورت خرابی کارت ایا سیستم اونو شناسایی میکنه یا نه
ممنون

OMiD.1080p
24-04-2014, 00:01
چک کنید توی دیوایس منیجر قطعه رو شناخته ؟
معمولا توی قسمت Network باید اضافه بشه .

اگر بود که جتما باید درایور نسخه جدیدش رو نصب کنی تا سخت افزار رو به سیستم معرفی کنی .

ali_mohandes
16-05-2014, 06:28
سلام من خودم این کارت DVBرودارم هیچ وقت هر کارت دی وی بی که روی کامپیوتر باشه خراب نمیشه
به احتمال زیاد از سیم،ال ان بی،سوییچر باید مشکل داشته باشند یک بار همه رو چک کنید

ali_mohandes
16-05-2014, 06:29
اگه نشد بگید یه راه حل دیگه بگم

aban1975
20-05-2014, 13:15
اگه نشد بگید یه راه حل دیگه بگم

ممنون از پاسخ هاي دوستان
مشكل حل شد در واقع سويچر خراب شده بود كه با تعويض اون موضوع حل شد

MNAGHASH
08-06-2014, 22:21
منم مشکل این دوستمون رو دارم.کارت SKY Star HD 2 دارم.بعد از یه مدت که آفلاین می گرفتم یهو سیگنالاش 0 شد.
الان به کابل ماهواره خونه هم میزنم (از نظر مطمئن بودن از کابل و سوئیچ و...) بازم هیچ سیگنالی ندارم.ممنون میشم منو هم راهنمایی و کمک کنید.

ali_mohandes
16-07-2014, 18:21
منم مشکل این دوستمون رو دارم.کارت SKY Star HD 2 دارم.بعد از یه مدت که آفلاین می گرفتم یهو سیگنالاش 0 شد.
الان به کابل ماهواره خونه هم میزنم (از نظر مطمئن بودن از کابل و سوئیچ و...) بازم هیچ سیگنالی ندارم.ممنون میشم منو هم راهنمایی و کمک کنید.

یک بار ویندوز رو عوض کنید از اول درایور رو نصب کرده واز پلیرDVB Dreamاستفاده کنید به احتمال زیاد مشکل حل میشه
این هم لینک دانلود
پسوردش هم:picofiles.blogfa.comهستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید