PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نویز شدید و عجیب

martin_3200
21-04-2014, 05:52
سلام به دوستان من یه مشکل دارم که هرکی حلش کنه منو نجات داده حالا چی هست
من حدود 6 ماه هست نویز شدیدی رو اینترنتم دارم بعضی وقتی و در ساعت های مشخص مثال ساعت 7:30 یکبار 7:31 یکبار صبح حالا به صورتی هست رادیو خونه ما روشن هست دقیقا وقتی نویز یا امواج شروع میشه رادیو شروع میکنه به خشش شدید در همین زمان اینترنت من تا 99% time out میره cnr من به نزدیک صفر میرسه حالا قبلا که اینترنتم سرعت 4MB بود کلا قطع میشدم و چراغ adsl میرفت ولی سرعت رو اوردم پایین حداقل دیگه کامل قطع نمیشم من بازی انلاین میکنم دقیقا نویز امواج نمیدونم چی بگم شروع میشه به مدت 10 تا 15 ثانیه انگار بازی وای میسه بعد دوباره به حالت اول برمیگرده این زمان تو 6 ماه نه زیاد شده نه کم ساعت هاش مشخصه حتی دقیقه هم تفاوت نداره درضمن من بررسی کردم از برق نیست یه شعاع حددود 200 متری رو میگیره چون دیروز تو ماشین جلوی در خونه هم یهو شروع شد بنظر شما دوستان مشکل چی میتونه باشه دکل برق نیمدونم دکل تلفن همراه هم نزدیکمون نیست هرچی هست خیلی قوی هست و من میگم شرکتی هست چون 7:30 شروع میشه ولی شرکتی هم دوره ور ما نیست مسکونی جالب تو ساعت رایگانی اصلا اتفاق نمیفته حالا چیکار میتونم بکنم من این جا و به کجا شکایت بکنم