PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید HTC One یا Sony Z1

mahdy2504
20-04-2014, 20:53
سلام می خواستم بدونم دوستان بین دو تا گوشی HTC One و Sony Z1 کدوم رو پیشنهاد میدن و دلیل رو هم بگید ممنون میشم..

باتشکر

+ f.a.r.i
20-04-2014, 21:07
به نظرم سخت افزار snapdragon 600 قدیمی شده

ابتدا باید بودجتونو بگین ولی گزینه های پیشنهادی من :

xperia z1 compact
galaxy note 3

هست .

mahdy2504
20-04-2014, 21:15
بودجه تا 1500 سامسونگ مد نظرم نسیت بین sony و htc این دوتا مدل بیشتر موندم

+ f.a.r.i
20-04-2014, 22:49
فکر کنم وان بهتر باشه از سونی خواستی xperia z1 compact

اگه زیاد اهل بازی و نرم افزار نیستی ویندوز فون نوکیا بخر

DrH.motasami
20-04-2014, 23:00
سلام1ماه میشه z1 وان دارم خیلی از s4 بهتره.هر 2 گوشی رو داشتم.

mahdy2504
20-04-2014, 23:29
یک چیزی که در مورد z1 کمی من رو به شک انداخته گفته میشه کیفیت دوربین و یکی دیگه صفحه نمایش نچندان روشن و واضح هستش ...

اما توی Htc one شاید از لحاظ سخت افزاری کمتر هستش اما دوربین خوبی داره صفحه نمایش روشن و با کیفیتی هم گفته میشه داره ...

البته هیچ وقت هیچ گوشی کامل نیست اما خوب دوستان بتونن بهتر نظر بدن تا مطمئن بشم بعد پشیمون نشم خیلی بهتره ...

یک چیزه دیگه در z1 شنیدم اینه که رابط کاربری و منو هاش خیلی ساده هستش که ممکنه بعد دل آدم رو بزنه آیا چنین چیزی درسته یا نه ؟

DrH.motasami
20-04-2014, 23:35
یک چیزی که در مورد z1 کمی من رو به شک انداخته گفته میشه کیفیت دوربین و یکی دیگه صفحه نمایش نچندان روشن و واضح هستش ...

اما توی Htc one شاید از لحاظ سخت افزاری کمتر هستش اما دوربین خوبی داره صفحه نمایش روشن و با کیفیتی هم گفته میشه داره ...

البته هیچ وقت هیچ گوشی کامل نیست اما خوب دوستان بتونن بهتر نظر بدن تا مطمئن بشم بعد پشیمون نشم خیلی بهتره ...

یک چیزه دیگه در z1 شنیدم اینه که رابط کاربری و منو هاش خیلی ساده هستش که ممکنه بعد دل آدم رو بزنه آیا چنین چیزی درسته یا نه ؟

دوربین عالیه،صفحه نمایش به لطف triluminos از بقیه پرچم دارها خیلی بهتره.باتری با قابلیت STAMINA Modeبسیار دوامش بیشتر
اطلاعات رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]