PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین راه یادگیری 504 کلمه ضروری

pirooz3d
20-04-2014, 00:33
سلام به همه دوستان
دوستان میخوام 504 کلمه ضروری رو یاد بگیرم.
میدونم که نحوه یادگیری تا حدودی به خود طرف مربوط میشه.
اما از دوستانی که تجربه شو داشتن کسی میدونه بهترین راه یا نرم افزار برای اینکه این 504 کلمه رو یاد بگیریم بدون فراموشی چی هستش؟
ممنون و سپاسگذارم.

Переклад не
20-04-2014, 08:23
من کلمات رو تو فتوشاب بصورت تایپو گرافی طراحی میکردم و میذاشتم تو بکگراند و از هر چند دقیقه تنظیم میکردم تا تصاویر عوض بشن.اینم یه نوعشه.اما دیگه خسته شدم و کنار گذاشتمش.
به نظره من فیلم هایی که این واژه ها توش باشه ، یکی از بهترین راه حل هاس

meher.irani
05-05-2014, 09:04
سلام. من دو هفته پیش امتحان msrt داشتم. برای یادگیری کلمات تازه از سیستم جعبه لایتنر استفاده کردم. خودم درست کردم. روی هر کاغذ سه تا کلمه شو مینوشتم. الیته فلش کارت آماده هم تو کتابفروشی ها هست. خیلی عالی جواب داد. روزی 20 تا کلمه. یه ماهه فول شدم.
اول از روزی نیم ساعت شروع شد. این ؟این آخرا شد روزی تقریباً 2 ساعت.
تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مورد جعبه لایتنر توضیح داده.

meher.irani
05-05-2014, 09:06
یه چیزی یادم رفت. چیزی که اهمیت داره فقط تکراره نه خوب خوندن. اگه دفعه اول خوب یادت نمی مونه اصلا مهم نیست. تو جعبه لایتنر اونقدر تکرار میشن که ملکه ذهن میشن. یه دفعه میبینی او کلماتی که یه روزی خیلی سخت بودن حالا چقدر ساده و الکی ان. پس سعی نکن خیلی خوب بخونی. فقط روند تکرار رو ادامه بده و وسطش فاصله نینداز

majidgbox
06-05-2014, 22:07
استادم که دکتری آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تریبت مدرس ، همیشه سر کلاس هاش می گفت " خیلی از این لغات های 504 passive هستند برای اشخاصی که سطح زبانش زیاد بالا نیست بهترین کار برای به خاطر سپردنشون و در واقع اکتیو کردنشون ،این است که در Speaking و Writing ازش استفاده درست و صحیح کنند. 504 بدرد کسی میخوره از نظر گرامری و کلا 4 مهارت زیان مشکلی نداشته باشه و بخواهد فقط دایره لغت شو افزایش بده و با اکتیو کردن این کلمات در حافظ بلند مدتش در واقع fossilize می شند و همیشه ماندگار و از همه مهم تر قابل استفاده و سود بری.