PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل usb device over current status detected

tarkan_tan
19-04-2014, 14:45
سلام.
مادربرد من asus هست وقتی کامپوتر رو روشن میکنم این پیغام رو میده و هر چقدر delete رو میزنم به بایوس نمیره دکمه های کیبوردم کار میکنن چراغهای روی کیبوردم روشن و خاموش میشن ولی هر کار میکنم به تنظیمات بایوس یا چیز دیگه ای نمیره و فقط این پیغام رو میده.
لطفا راهنماییم کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
19-04-2014, 18:59
سلام.
مادربرد من asus هست وقتی کامپوتر رو روشن میکنم این پیغام رو میده و هر چقدر delete رو میزنم به بایوس نمیره دکمه های کیبوردم کار میکنن چراغهای روی کیبوردم روشن و خاموش میشن ولی هر کار میکنم به تنظیمات بایوس یا چیز دیگه ای نمیره و فقط این پیغام رو میده.
لطفا راهنماییم کنید.

لطفا عکس رو در جای دیگری آپلود کنید

tarkan_tan
19-04-2014, 20:39
سلام عکس رو جای دیگه آپلود کردم.
مشکلم چیه؟چجوری حلش کنم!!!

EXTREME
19-04-2014, 21:12
سلام.
لطفا راهنماییم کنید.
سیستم رو خاموش کنید و با در آوردن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید بعد وارد بایوس بشین و چک کنید یو اس بی ها فعال باشند

tarkan_tan
20-04-2014, 06:24
یعنی باتری مین رو در بیارم بعد کامپوتر رو روشن کنم؟یا دوباره باتری رو بزارم سر جاش بعد روشنش کنم؟

soroosh_cz
20-04-2014, 06:48
یعنی باتری مین رو در بیارم بعد کامپوتر رو روشن کنم؟یا دوباره باتری رو بزارم سر جاش بعد روشنش کنم؟

باتری مین رو دربیار، بذار سر جاش و سیستم رو روشن کن.ببین مشکل برطرف میشه یا نه.
یادمه من سیستم چند سال پیشم، USB های جلوی کیسش مشکل دار شده بودن و این ارور رو میداد. با درآوردن USB Front های کیس، مشکل برطرف شد.

EXTREME
20-04-2014, 08:34

باتری رو بزارید و سیستم رو روشن کنید و ببینید میتونید وارد بایوس بشید یا نه

tarkan_tan
20-04-2014, 09:10
نه درست نشد همه کابل ها رو کشیدم حتی کابل هارد رو هم در اوردم و فقت کابل دکمه پاور و فن cpu مونده روش.باتری رو در اوردم دوباره گذاشتم بازم اون پیغام رو میده.
مشکل اینجاست که کیبرد کار نمیکنه برم به منوی تنظیم بایوس!!!! ولی چراغای کیبردم روشن و خاموش میشن کیبرد دیگه ای رو هم امتحان کردم نشد که نشد!!
لطفا اگه چیزه دیگه ای میدونین بگین انجامش بدم گارانتی مادربردم هم تموم شده.

EXTREME
20-04-2014, 10:07
نه درست نشد همه کابل ها رو کشیدم حتی کابل هارد رو هم در اوردم و فقت کابل دکمه پاور و فن cpu مونده روش.باتری رو در اوردم دوباره گذاشتم بازم اون پیغام رو میده.
مشکل اینجاست که کیبرد کار نمیکنه برم به منوی تنظیم بایوس!!!! ولی چراغای کیبردم روشن و خاموش میشن کیبرد دیگه ای رو هم امتحان کردم نشد که نشد!!
لطفا اگه چیزه دیگه ای میدونین بگین انجامش بدم گارانتی مادربردم هم تموم شده.

با یک پاور دیگه هم سیستم رو تست کنید درست نشد میتونه از بایوس و خود مین باشه بهتره ببرید به همون شرکت گارانتی نشون بدید اگه خراب باشه با هزینه تعمیر میکنن

tarkan_tan
20-04-2014, 13:31
آقا مرسی ممنون از راهنماییتون میبرمش تعمیرگاه ببینم چی میشه.

tarkan_tan
23-04-2014, 11:05
سلام مادربرد رو بردم تعمیرگاه 40 تومن ازم گرفت درستش کرد.
مشکلش همون قطعه usb روی مادربرد بودن اونارو عوض کرد همه چی حل شد.
ممنونم از دوستان.

Tohidsari
16-10-2016, 22:34
این مشکل چند روز بود که درگیرم کرده بود .... امروز حلش کردم .... یک جامپر روی مادربورد افتاده بود که مربوط به پاور USB بود .... از اون جامپر هایی که روی هارد های IDE بود .... 100% جواب میده