PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در رايت دي وي دي

roohoravan
28-08-2006, 18:08
با سلام.آقا من هرچه تلاش ميكنم نميتوانم دي وي دي رايت كنم.4 گيگ برنامه ميخواهم رايت كنم ولي هر كار ميكنم نميشه.همه كارها را انجام ميدهم ولي موقع رايت روي 1 درصد يا 55 درصد ميمونه و حركت نميكنه وتا 15 الي 20 دقيقه ميمونه وآخر هم تمام نميشه.ومجبور ميشم استوپ كنم.از نرو استفاده ميكنم و دي دي دي رايترم هم سوني است.خواهشا ولطفا راهنمايي كنيد.

andyan
29-08-2006, 03:01
دي وي دي كه استفاده ميكني چيه؟
تمام فايلهايي كه ميخواي رايت كني سالم هستند؟ يعني مشكل خوانده شدن از روي هارد را ندارن؟

AK1
29-08-2006, 03:04
يه سوال ديگه تو درايو ويندوزت جاي كافي داري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه امتحان بكن ببين فايل كم رو رويش مي توني رايت كني مثلا 1 گيگ رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roohoravan
29-08-2006, 05:27
با سلام.دي وي دي پاناسونيك استفاده كردم.از نوع 4 گيگ.درايو جا خالي داره.

Mohammad Modarresi
29-08-2006, 05:29
نرو يا ويندوز رو عوض كردي

roohoravan
29-08-2006, 06:30
با سلام .من از دي وي دي پاناسونيك 4 گيگ استفاده ميكنم.هاردم جاي خالي داره.تمام فايلها هم سالمند و خوانده ميشن.

roohoravan
29-08-2006, 06:31
نه هيچكدام را عوض نكردم.

roohoravan
29-08-2006, 13:11
با سلام.كسي از دوستان ميتونه كلا از اول براي من توضيح بده كه وقتي ميخواهيم با برنامه نرو 4 گيگ برنامه را روي دي وي دي رايت كنيم از اول چه كارهايي بايد بكنيم و چه گزينه هايي را بايد انتخاب كرد؟ ممنون ميشم.يا علي

AK1
29-08-2006, 16:51
اين رو ببين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه مشكلت حل نشد بگو از نرو بارنينگ استفاده كي كني يا اكسپرس تا قدم به قدم بريم

roohoravan
29-08-2006, 18:21
با سلام.مشكل حل نشد.ببخشيد.من از نرو بارنينگ استفاده ميكنم ورژن 6 هست.نرو شروع به رايت ميكنه ولي وسط كار كپ ميكنه و 20 الي ... دقيقه كپ ميكنه و روي درصدي خاص مثلا 1 يا 55 ميمونه و هيچ اتفاقي نميوفته.در آخر مجبور ميشم عمل رايت را متوقف كنم و دي وي دي را در بيارم كه ديگه خراب شده و قابل استفاده نيست.با تشكر اگه زحمتي نيست مراحل را برام بگيد شايد جايي ايراد باشه.

AK1
29-08-2006, 22:08
سلام
دوست عزيز اول اينكه خيلي نرو واضح هست فكر نكنم مشكل داشته باشي ولي وقتي بازكردي گزينه دي وي دي رو انتخاب مي كني بعد همون اولي ديتا رو انتخاب و نيو رو مي زني
بعد فايلها رو از اينور بر مي داري و مي زاري سمت چپ بعد از گزاشتي فايلها دي وي دي رو مي زاري تو پايين نشون مي ده كه ظرفيت سي دي چطوره اگه درست بود (سبز ) دگمه بارن رو ميزني سرعت رو يكم كم انتخاب كن بعد بارن رو بزن در هنگامرايت ببين وقتي قفل مي كنه با لا نرو روي رايت چه فايلي هست يه جا هست كه مي نويسه داره چي رو رايت مي كنه!
دفعه بعد اون فايل رو نزار ببين

راستي يبا نرو رو از اول نصب كن ببين چي ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Modarresi
29-08-2006, 22:11
ورژن نرو رو عوض كن ممكنه درست بشه همچين مشكلي براي يكي از دوستام پيش اومده بود

mahsoft
29-08-2006, 22:13
دوست عزیز

نظرت چیه اول با یه برنامه فایلهاتون رو به امیج تبدیل کن بعد با الکول رایتش کن

roohoravan
30-08-2006, 01:08
سلام.تا حالا دوتا دي وي دي خراب كردم ديگه واقعا ميترسم كه ريسك كنم.موندم چه كنم؟

AK1
30-08-2006, 01:21
اگه واقعا مي ترسي روش يكه مهسافت گفت رو امتحان كن
با استفاده از نرمافزار UltraISO يه يميج درست كن بعد با كلون سي دي رايت كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roohoravan
30-08-2006, 12:52
با سلام.آقا من با نرو بارنينگ انجام دادم مطابق دستور شما ولي يه فايل كه رايت كرد ديگه فايلهاي ديگه را نپذيرفت با اينكه فايل اولي حجم 1 مگا داشت.با نرو اكسپرس هم كه ميرم در انتهاي كار وقتي عمل رايت ميخواد شروع بشه سوالي ميپرسه كه شامل سه گزينه هست: كنسل-رايت بشه بدون مرحله-رايت بشه با مرحله حالا كدام يك را انتخاب كنم.سرعت هم 8 و4 و 2 داره.قبلا با اين روش هم رفتم كه وسط كار روي درصد خاصي موند و ديگه عمل نكرد و مجبور شدم دي وي دي را خارج كنم.نكنه بايد همين جور صبر كنم تا بالاخره عمل رايت تمام بشه.چون سري قبل نزديك 20الي 30 دقيقه صبر كردم ولي بالاخره تمام نشد.ببخشيد كه مزاحم ميشم.حالا چه كنم؟تا حالا 3 تا دي وي دي خراب شدند.با تشكر

AK1
30-08-2006, 13:15
من كه نمي دونم ديگه چي خبر
ببين يه عكس از اون اروري كه گفتي بگير (از كنس و رايت)
بعدش نروت رو عوض كردي ؟

راستي رايتر من در 15دقيقه 4 گيگ رو رايت مي كنه :blink: با سرعت متوسط

mahdi_z100
30-08-2006, 14:43
دوست عزیز شما در قسمت اول که میخوای new رو انتخواب کنی
اولی رو بیخیال شو
بیا پایین تر وudf - dvd rom رو انتخاب کن ببین درست میشه

roohoravan
30-08-2006, 19:21
با سلام.از همه دوستان ممنونم.ببخشيد كه شما را اذيت كردم.خلاصه نشد كه نشد.نرو را هم عوض كردم و تمام موارد دوستان را هم اجرا كردم ولي نشد.كسي تا به حال مثل من بدبياري آورده يا نه؟ 5 دي وي دي خراب شد.دي وي دي نو را هم كه ميگذارم در دي وي دي رام پر نشان ميده و در مشخصات ميزنه كه ظرفيت صفر است ولي دي وي دي پر و آبي رنگ ميباشد.يا علي