PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شهریه ی دانشگاه آزاد تهران رشته حسابداری

mr.rad
17-04-2014, 22:51
سلام.
می خواستم بدونم شهریه ی دانشگاه آزاد در تهران برای رشته حسابداری چقدر هست و چند وقت یه بار باید داد؟(ترمی میشه 3 ماه دیگه درسته؟)
از شهریه ثابت و متغیر اصلا سر در نمیارم بی زحمت بگید ختم کلا ترمی چقدر میشه.
بعد اونجا هم بحث قبول شدن و... مطرحه یا راحت میشه رفت؟

mr.rad
18-04-2014, 15:22
up.................

mr.rad
19-04-2014, 15:47
دوستان ممنون میشم جواب بدید.

mr.rad
22-04-2014, 22:51
آقا بدجوری لازمه ها...!

Makishima
22-04-2014, 23:59
سلام.
می خواستم بدونم شهریه ی دانشگاه آزاد در تهران برای رشته حسابداری چقدر هست و چند وقت یه بار باید داد؟(ترمی میشه 3 ماه دیگه درسته؟)
از شهریه ثابت و متغیر اصلا سر در نمیارم بی زحمت بگید ختم کلا ترمی چقدر میشه.
بعد اونجا هم بحث قبول شدن و... مطرحه یا راحت میشه رفت؟

سلام عرض می کنم ، خسته نباشید
خدمت شما بگم که شهریه شما نسبت به انتخاب واحد و زمان جاری شما تعیین می شود ، مثلا اگر کاردانی باشید و 18 واحد بگیرید حداقل 600 هزار تومان خرج آن ترم شما می شود و این مورد هم اضافه کنم که هر دانشگاه به مراتب نسبت به خدمات خود مقداری به شهریه شما اضافه می کنند
ولی رشته مورد نظر شما باید حتما در همین حدود باشد
امیدوارم به شما کمک کرده باشم ، ممنونم :n02:

mr.rad
23-04-2014, 11:33
سلام عرض می کنم ، خسته نباشید
خدمت شما بگم که شهریه شما نسبت به انتخاب واحد و زمان جاری شما تعیین می شود ، مثلا اگر کاردانی باشید و 18 واحد بگیرید حداقل 600 هزار تومان خرج آن ترم شما می شود و این مورد هم اضافه کنم که هر دانشگاه به مراتب نسبت به خدمات خود مقداری به شهریه شما اضافه می کنند
ولی رشته مورد نظر شما باید حتما در همین حدود باشد
امیدوارم به شما کمک کرده باشم ، ممنونم :n02:
راستش من کار دانی نیستم و تازه می خوام وارد دانشگاه بشم و برای فوق دیپلم بخونم.(نمی دونم شایدم کاردانی یعنی همین :n02: ).
اگه این قیمت باشه باز خوبه، معلم ما می گفت ترمی نزدیک 1میلیون میشه! آخه اینطوری باشه مهندسیا لابد باید ترمی 2-3 میلیون بدن!! :))

Makishima
23-04-2014, 13:50
راستش من کار دانی نیستم و تازه می خوام وارد دانشگاه بشم و برای فوق دیپلم بخونم.(نمی دونم شایدم کاردانی یعنی همین :n02: ).
اگه این قیمت باشه باز خوبه، معلم ما می گفت ترمی نزدیک 1میلیون میشه! آخه اینطوری باشه مهندسیا لابد باید ترمی 2-3 میلیون بدن!! :))

اره کاردانی همان سطح دیپلم به فوق دیپلم است :n01:
من بعضی دوستانم در همین رشته محصل هستند و تقریبا دارن برای سطح کاردانی حدود 700 هزار تومان خرج می کنن ولی ارزش داره چون واقعا نسبت به دریافت هزینه ها ، امکانات خوبی دارند :n05:

mr.rad
23-04-2014, 13:56
اره کاردانی همان سطح دیپلم به فوق دیپلم است :n01:
من بعضی دوستانم در همین رشته محصل هستند و تقریبا دارن برای سطح کاردانی حدود 700 هزار تومان خرج می کنن ولی ارزش داره چون واقعا نسبت به دریافت هزینه ها ، امکانات خوبی دارند :n05:

مثلا چه امکاناتی دارند؟

Makishima
23-04-2014, 19:49
مثلا چه امکاناتی دارند؟

خوب امکانات تحصیلی زیادی دارند ، مثلا : مکان های مطالعه ، کتاب خانه ، امکانات سلف سرویس با کارت مختص آن ارزان تر است ، اساتید نخبه ، کلاس ها و فعالیت های همه جوره دارند ، در انتخاب واحد های تحصیلی خودتان اقدام می کنید و نسبت به نیاز خود و زمان مورد نظرتان انتخاب دارید و ... :n02:
من زیاده روی کردم ولی اگر در دانشگاه آزاد درست و حسابی ثیت نام کنید نسبتا پشیمان نمی شود ولی در هر صورت بهتر از دانشگاه دولتی هستن چون در دانشگاه های دولتی بی خود فعالیت های دانش جو ها را کنترل می کنند ، در هر صورت ورود به اکثرا دانشگاه های ازاد نیاز به کنکور ندارند ، همینش بهترینه :n19: