PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وایمکس یا مبین نت یا وایرلس؟(فیبر نوری)دوستان واقعا به راهنماییتون نیاز دارم لطفا کمکم کنید اساتید محترم

nemat12
16-04-2014, 12:15
دوستان منطقه ما رو فیبر نوری کردن و ما به هیچ وجه نمیتونیم از adsl استفاده کنیم.الان من بین مبین نت و وایمکس و وایرلس کدوم رو انتخاب بکنم؟من بیشتر برای بازی انلاین ودانلود میخوام.باید چه سرویسی بگیرم؟متشکرم
اگر بخوام اینترنت وایرلس بگیرم چقدر برام هزینه داره و باید از چه شرکتی تهییه کنم؟

iranamir50
16-04-2014, 23:47
به نظرم از شاتل استفاده کن. مبین نت گرونه و بدرد نخور

nemat12
17-04-2014, 10:45
منظورتون اینکه از وایرلس شاتل استفاده کنم؟

netstat
17-04-2014, 16:05
مخابرات مگه رو فیبر سرویس نمیده؟
فکر کنم الان حتی بعضی از شرکتای خصوصی هم رو فیبر سرویس بدن.....

hossein019940
17-04-2014, 16:15
دوستان منطقه ما رو فیبر نوری کردن و ما به هیچ وجه نمیتونیم از adsl استفاده کنیم.الان من بین مبین نت و وایمکس و وایرلس کدوم رو انتخاب بکنم؟من بیشتر برای بازی انلاین ودانلود میخوام.باید چه سرویسی بگیرم؟متشکرم
اگر بخوام اینترنت وایرلس بگیرم چقدر برام هزینه داره و باید از چه شرکتی تهییه کنم؟
شرکت هایی مثل شاتلوآسیاتک و پارس آنلایت رو فیبر سرویس میدن اول با این شرکت ها تماس بگیر ببین تو منطقتون ارئه میدن یا نه اگر نشد برو سراغ مخابرات.

شاتل که سرویس وایرلس نمیده.فقط adsl

zxzxcvcv
17-04-2014, 16:51
برای بازی آنلاین وایرلس بهترین گزینه است
تحقیق کنید ببینید توی شهر شما بهترین ارائه دهندش کیه

nemat12
17-04-2014, 17:38
من از تموم شرکتا پرسیدم هیچ کدومشون اینجا رو ساپورت نمیکنن.اگه رو فیبر نوری میدن پس چرا اینجا رو نمیدن؟من میتونم شکایت کنم؟اگه میشه باید کجا شکایت کنم؟اگه بخوام یه وایرلس دست و پا کنم چه سرعتی باید بگیرم که به کارم بیاد؟و چقد هزینه برام برمیداره؟
ممنون

nemat12
17-04-2014, 20:30
اقا بالاخره یه شرکت پیدا کردم به نام سینانت که رو فیبر نوری منطقه ما adsl میده به نظرتون میشه بهش اعتماد کرد؟میشه یه نگاهی به سایتش بندازین بهم خبر بدید ممنون

nemat12
18-04-2014, 09:35
دوستان کسی پیدا نشد مشکل منو حل کنه؟؟؟؟؟؟

vtechnique
19-04-2014, 21:23
دوستان کسی پیدا نشد مشکل منو حل کنه؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز در کدام شهر و مرکز مخابراتی هستید؟
در تهران فقط مخابرات روی فیبر سرویس میده و بس. در برخی مراکز ریموت ممکنه یک شرکت گمنام هم سرویس بده.
بازی آنلاین و دانلود با هم خیلی فرق دارند. برای بازی آنلاین شما Ping پایین بدون قطعی و وصلی می خوای و پهنای باند اهمیتش کمتره ولی در مورد دانلود Ping در اولویت دومه و پهنای باند مهمتره. و در ضمن برای دانلود باید یا سرویس های نا محدود بگیرید یا از شبانه رایگان استفاده کنید.

مبین و وایمکس که گفتید یکی است. یعنی مبین نت و ایرانسل دو سرویس دهنده وایمکس در ایران هستند. (البته داتک هم محدود داره) و رایتل هم هست که سرویس 3G میده. برای بازی آنلاین من هیچ کدوم را به ADSL ترجیح نمیدم (البته به سرویس دهنده هم بستگی داره مثلا مخابرات همچین تعریفی نداره)
اول به من بگوئید کجا و در چه منطقه ای هستید تا ببینم چه گزینه هایی اصلا دارید (البته اگر آن منطقه را بشناسم)

iranamir50
20-04-2014, 01:01

اره .اما من از مخابرات وایرلس هم گرفتم راضیم

AliROCK
20-04-2014, 01:56
والله من مبین داشتم برا بازی استفاده میکردم افتضاح هم رد میکرد:n02: اصلا سمت مبین نیا

nemat12
28-08-2014, 15:24
من در حصارک کرج هستم.منطقه مخابراتی شهید اندرزگو

david-ebi
29-08-2014, 20:11
100 درصد اینترنت وای فای بهتره.فقط به شرط اینکه در منطقه تحت پوشش آنتنشون باشی.در مشهد که من فقط از شاتل خبر دارم که این نوع اینترت رو میده اما در تهران و کرج قطعا باید شرکتهای دیگه هم باشند.شاید همون اول کار یک کمی دستگاههای دریافتش برات گرون در بیاد اما بعدش هزینه حجم و پهنای باند با adsl یکیه و از شر خط تلفن هم راحت میشی.فقط گفتم باید در محدوده آنتنشون باشی حتما و از روی بوم خونتون آنتنشون رو با چشم ببینی.

mahmoodsedaghat
03-10-2014, 17:43
100 درصد اینترنت وای فای بهتره.فقط به شرط اینکه در منطقه تحت پوشش آنتنشون باشی.در مشهد که من فقط از شاتل خبر دارم که این نوع اینترت رو میده اما در تهران و کرج قطعا باید شرکتهای دیگه هم باشند.شاید همون اول کار یک کمی دستگاههای دریافتش برات گرون در بیاد اما بعدش هزینه حجم و پهنای باند با adsl یکیه و از شر خط تلفن هم راحت میشی.فقط گفتم باید در محدوده آنتنشون باشی حتما و از روی بوم خونتون آنتنشون رو با چشم ببینی.

منظورت wimax باید باشه .

آقا ما تو منطقه سبز پر رنگ هستیم ولی آنتن ایرانسلم نصفه هستش اگه وایمکس ایرانسل بگیرم امکان داره مثل خط ایرانسل پوششش (coverage) کم باشه آنتن نده یا اصلا چه ربطی داره داداش چرا خودتو الکی میندازی وسط آخه تو سر پیازی یا ...:n13: .... راستی ما که تو سبز پر رنگ مبین نت هستیم:n27: خب شما فرض کنید سبز پر رنگ ایرانسل هستیم شاید وضعیت یکی اینجوری بود دیگه:n02:ٌ..یه چیزی بگو دیگه دور همی فضا عوض شه فک کنم داداشم اومد آخه با تبلت اون پیام گذاشتم :n24: