PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید سیستم برای آهنگ سازی و تدوین موسیقی

Rossin
15-04-2014, 21:41
سلام
من میخوام یه سیستم برای کارهای آهنگ سازی و تنظیم و ... تهیه کنم.
لطفا اگر کسی میدونه که چه کارت صداهایی خوبه و چه سخت افزارهایی مورد نیاز هست بگه.
تا مبلغ 3 میلیون هم میتونم هزینه کنم.

پیشاپیش از همکاری شما متشکرم:n01:

Hessam 2
15-04-2014, 21:50
فقط قصد خرید کیس دارید یا با مانیتور و تمام لوازم جانبی؟

حجم هارد دیسک مورد نیاز؟

اهل گیم که نیستید؟

در مورد کارت صدا، می تونید رو این حساب باز کنید! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقد و بررسی این کارت صدا رو در اینجا مطالعه کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rossin
15-04-2014, 22:01
نه کیس مورد نیازه
هارد بنظرم 1ترابایت کافی باشه.
نه برای گیم سیستم دیگه داریم و فقط این برای کار قراره استفاده بشه.
یک سری سخت افزار توی سرچام پیدا کردم ولی نمیدونم که اصلا مناسب این کارم هست یا نه!

Hessam 2
15-04-2014, 22:10
این سیستم به نظرم بهترین سیستم در رنج بودجه ی شماست. قابلیت ارتقا هم در این سیستم فراهم هست.
قیمت های سقف بازار تمامی قطعات هم در لینک امضای بنده موجوده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rossin
15-04-2014, 22:18
خیلی ممنونم پیگیری میکنم حتما و قیمتارو از سایت چک میکنم
سپاس:n01:

cyrax782
16-04-2014, 05:10
دوست عزیز بفرمایید در چه ژانری میخواهید موسیقی تولید کنید. اگه موسیقی الکترونیک و یا راک ، یه کارت صدا باید معرفی بشه،و همینطور برای پاپ و سنتی نیز یه کارت.
کیس رو حسام جان خیلی خوب معرفی کردند. اما کارت صدای معرفی شده بیشتر گیمینگ ، و اصولا کریتیو برند حرفه ای برای موزیسن ها نیست!
Focusrite ، Behringer ، M Audio , Roland و بسیاری برند دیگر. پیشنهادم اینه که برای کارت صدا یه سر به جمهوری بزنید ، و از تک تک مغازه ها بهترین پیشنهاداتشون رو بشنوید.

Hessam 2
16-04-2014, 08:15
جناب cyrax782 بهتره نقد و بررسی اون کارت صدای حرفه ای رو مطالعه کنید و بعد بگید کارت صدای گیمینگ!!!!
این درست نیست که قبل از اطمینان حاصل کردن از چیزی، بی مهابا اظهار نظر می کنید.

پیشنهاد می کنم کمی تجدید نظر کنین در ارائه ی دیدگاه هاتون. چون اولین بار نیست!

این کارت صدا با توجه به بودجه ی ایشون، به نظرم بهترین و ایده آل ترین انتخاب هست به گونه ای که بالانس سایر قطعات از حیث نسبت قیمت به کارایی بهم نریزد. کارت صدای 12 میلیونی هم موجوده حتی در بازار ایران!
ایشون افزایش بودجه می تونن بدن برای خرید کارت صدای بهتر و حرفه ای تر. اما از سایر قطعات کم کردن و فدای کارت صدا کردن، به نظرم بزرگترین اشتباهست.

در ضمن ایشون جزئیات کارشون رو شرح ندادن و به صورت کلی درخواست کردن. به صورت کلی هم بهشون پیشنهاد شد.

cyrax782
17-04-2014, 07:34
جناب cyrax782 بهتره نقد و بررسی اون کارت صدای حرفه ای رو مطالعه کنید و بعد بگید کارت صدای گیمینگ!!!!
این درست نیست که قبل از اطمینان حاصل کردن از چیزی، بی مهابا اظهار نظر می کنید.

پیشنهاد می کنم کمی تجدید نظر کنین در ارائه ی دیدگاه هاتون. چون اولین بار نیست!

این کارت صدا با توجه به بودجه ی ایشون، به نظرم بهترین و ایده آل ترین انتخاب هست به گونه ای که بالانس سایر قطعات از حیث نسبت قیمت به کارایی بهم نریزد. کارت صدای 12 میلیونی هم موجوده حتی در بازار ایران!
ایشون افزایش بودجه می تونن بدن برای خرید کارت صدای بهتر و حرفه ای تر. اما از سایر قطعات کم کردن و فدای کارت صدا کردن، به نظرم بزرگترین اشتباهست.

در ضمن ایشون جزئیات کارشون رو شرح ندادن و به صورت کلی درخواست کردن. به صورت کلی هم بهشون پیشنهاد شد.

حسام عزیز بنده قصد جسارت ندارم، کلا برند کریتیو در موسیقی حرفی برای گفتن نداره و به نسبت همون قیمت M audio یا حتی ایسوس بسیار بهتر نتیجه دادن. عرض من بر مبنای چیزی که تو اینترنت نیست. من کار حرفه ای موسیقی(موسیقی سنتی) و انیمیشن(کامپیوتری و دستی) انجام میدم و حرفی که میزنم بر اساس بر خورد داشتن با صدابرداران که نکاتی رو درباره کارت صدا میگند که باید لحاظ بشه ، نه به عقیده من اگه یه سیستم برای صدا و موسیقی حرفه ای باشه ، اصلا به I5 نیازی نداره با یه i3 هم کارشون راه میوفته. ولی صدا مهمترین چیزه . موفق باشید