PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی یا اسپیکر ؟

SA33D_GT
14-04-2014, 22:48
سلام دوستان
من یه تی وی LG LM 7610 دارم باتوجه به اینکه این تی وی امکاناتش مثه سینمای خانگی هست تنها چیزی که نداره دستگاه بلوری نداره آخه دستگاهش بدردم نمیخوره ، چون تی وی فلش میخونه.
حالا از شما دوستان میخواستم بدونم به جای سینمای خانگی میشه اسپیکرهای بزرگ به تلویزیون وصل کنم و میدونم که میشه وصل کرد فقط مشکلم اینجاست که نمیدونم اسپیکر به تلویزیون فشار میاره یا نه ؟
میترسم که تلویزیون خراب بشه :44:

با تشکر

farzadiii
15-04-2014, 15:23
از لحاظ وصل کردن که هر چیزی را میشه وصل کرد مثل ضبط های خانگی قوی و اسپیکر های قوی و سینما خانگی.
تا جایی که من می دونم باند کنار تلویزیون یا مانیتور باشه صفحه را خراب می کنه به مرور زمان
و اگر می خواهید این اتفاق نیوفته باید حداقل نیم متر باند فاصله داشته باشه از تلویزیون
دلیلش هم همون اهن ربای پشت باند هست که نیروی مغناطیسی داره و صفحه را جمع می کنه
شما اگر فاصله را رعایت کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد

hadi_mansouri
17-05-2014, 08:25
با سلام خدمت دوستان
چند وقتی هستش که دنبال سیستم صوتی خوب میگردم برای تلویزیون جدید سامسونگ که خریدم. سری هفت هستش. بنابراین همه چیز تقریباً پخش میکنه و تو قید و بند گرفتن پلیر نیستم. چون اگه بدونم اسپیکر ها صدای بهتری دارن برای موزیک، حتماً اسپیکر میگیرم. حالا خودم قدیم سینمای سونی داشتم، صدای خوبی داشته. ولی تجربه صدای اسپیکر خوب رو نداشتم. کمتر از دو ملیون بودجه دارم. تا حالا شنیدم و خوندم لاجیتک و ادیفایر خوب هستن. شنیدم لاجیتک مدلz906 که پونصد وات هستش خوبه. یا ادیفایر مدل s730 که 300 وات هستش یا da5000pro. یا سینمای سونی مدل dz950 که هزار وات هستش. برند های دیگه رو مثل پایونیر و سامسونگ و ال جی رو نپسندیدم. برند دیگه ای هم ندیدم تو بازار. چند تا سوال دارم تا بتونم انتخاب کنم.
1- 1000 وات سینمای سونی با 500 وات لاجیتک و ادیفایر قابل مقایسه هستش یا نه. یعنی قدرت صدای سونی بیشتر از لاجیتک 500 واتی یا ادیفایر 300 واتی هستش؟ اینکه سونی واتش بیشتره اصلا درست هست یا نه، اگه آره چه فرقی میکنه با 500 وات لاجیتک.
2- نظرتون با کدوم هستش؟ با توجه به اینکه صدا برای موزیک واسم مهم هستش، صدای دلنشین با بیس خیلی قوی و ملایم. نه خشن و آزار دهنده.
3- در وهله آخر، چی پیشنهاد میدین غیر از مدل هایی که خودم پیدا کردم، اهل ساختن اسپیکر هم نیستم، اگه برند و مدل خاصی پیشنهاد میدین، در صورت امکان بفرمایید از کجا تهیه کنم. چون من جایی پیدا نکردم غیر از مدل های که گفتم داشته باشه.
با تشکر فراوان
نظرات شما کمک بسیار بزرگی میکنه به من.

farzadiii
18-05-2014, 02:50
اگر اهل موزیک هستی اسپیکر ادیفایر اس 730 چیز خوبیه چون ساب 10 اینچی داره و بیس خوبی داره
اگر فیلم هم نگاه می کنید
سینما سونی بخرید من خودم دو مدل دارم dz840 با sz1000 که از هر دو راضیم
لاجیتک 906 سابش از اس 730 ادیفایر ضعیف تره و کوچیک تر هست
ولی لاجیتک 906 یکم سابش قوی تر از سینما های سونی هست

kingman_62
18-05-2014, 06:55
z906 به نظرم انتخاب بهتریه من خودم خیلی جستجو کردم و برای خرید انتخابش کردم

hadi_mansouri
18-05-2014, 08:34
دوست عزیز، جایی رو سراغ دارید که بشه صدای z906 رو تست کرد؟

academian
18-05-2014, 10:55
دوسان میشه اس پی کر روبه LCD وصل کرد اگه میشه از کدوم خروجی با چه کابلی ؟
هرچی گشتم جایی پیدا نکردم...اگه میشه راهنمایی کنید>>>

HOMETECH
10-07-2014, 19:38
سلام.سینمای خانگی بسیار فرق داره با اسپیکر .هر دو هم توانایی های خودشونو دارن.اسپیکر برای کامپیوتر بهتره مخصوصا اگر حرفه ای باشه.اما سینما خانگی برای تی وی.
ادیفایر بهترین برند تو اسپیکرهاست.مدله 730خیلی عالیه.من خودم دارم صداشو گرفتم تو خونه. طراحی‌ بسیار حرفه ایه ساب باعث شده صدا از سه جهت پرتاب بشه.دو ساب در کناره ها و ی ساب جلو .اما ساب های کناری فقط ارتعاش ایجاد میکنه و سابی که کار میکنه جلو هستش و 10 اینچ.
لاجیتک برنده حرفه ایه اما ادیفایر همیشه بهتر بوده.
من سینما خانگی سونی DZ940و Hometech 4050 دارم هوم تک حجم پرتاب و بیس بهتری داره اما سونی کیفیت خوبی داره دلیلش آمپلی.فایر S master.
اما هوم تک رو نمیتونم بیشتر از 50 ولوم بدم.
پیشنهاد میکنم هوم تکو ببینید.