PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LOCKED

sabzefosfori
14-04-2014, 03:54
سلام امروز متوجه شدم چندين آهنگ و فيلم بعد از پستفند نوشته شده اين اضافه رو پاک کردم ولی ديگه هيچ مدل از پلير ها نتونستن باز کنن يکی 2 تا از mp3 ها باز شد ولی 15 تا 20 ثانيه اول آهنگ صدا نداره

الان اين ويروس هستش اگر جواب مثبت هست من خيلی کليپ تصويری داشتم که متأسفانه ازش کپی ندارم چطور ميتونم برشون گردنم با اين وضعيت

رو گوشی هم ريختم نتونست گفتم شايد از سيستم خارج بشه کار کنه نشد :n13:

New Text Document (6).txt.LOCKED

Scarecrow.2013.720p.4ashookfilm.in.mkv.LOCKED

Zoots-Wipe-Scripts_SGS_N-II.zip.LOCKED

tel.mp4.LOCKED

Ali Ashabi - Sobhe Sepid - Copy.mp3.LOCKED

sabzefosfori
16-04-2014, 03:10
دوستان به اين عکس دقت کنيد هر جا که ميرم اين مشکل باشه يک فايل text هم هست که باز کردم نوشته رو ببينيد بيشتر فايل با پسفند mp4 و wma ، و mp3 و text قفل شده ول 3gp و mkv رو کاری نداشته

ممکنه اصلاً اين ويروس نباشه کسی به چيزی دست زده اينا قفل شدن چون اين مورد فقط تو درايو d اتفاق افتاده اونم چند تا از پوشه های سنگين

تو دستاپ که کلی mp4 دارم خبری نيست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
17-04-2014, 21:53
سلام

متاسفانه گرفتار باجگیرِ Cryptolocker شدید.

حتما مطالعه کنید:اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sabzefosfori
10-05-2014, 19:58
با تشکر از شما که بنده رو راهنمايی کردين

2 تا سوال دارم از شما

اول بنده کل اطلاعات رو لپ تاب چه lock و غيره رو ريختم رو هارد اکسترنالم و بعد همه چی رو پاک کردم و win رو مجدد نصب کردم بعد هارد رو لپ تاب داداشم که انتی ويروس بيت دفندر 2014 اپديت شده به روز دادم ويروس يابی کرد يه 25 تا ويروس رو شناسايی کرد و از بين بورد ( نميدونم چند تا از اين ويروس ها مال سيستم بنده بوده چون هارد اکسترنال مال داداشم بود و اطلاعات اونم توش بود )
الان امکان داره اين ويروس هنوز هم باشه و بدون اينکه بنده بدونم باز شروع به کار کنه و اطلاعات من رو قفل کنه ؟

سوال دوم اگه هيچ فايل قفل شده توسط اين ويروس رو نميشه برگشت داد چرا من ميتونم فايل های فرمت mp4 رو برگردونم
برگشت که نميشه گفت ميام پسفند locked رو پاک ميکنم ميشه mp4 و پلير ها بازش ميکنن البته اينم بگم فايل های mkv رو چک کردم نميشه پلير ها باز نمکنن