PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن عینک طبی از عکس+فوری

aminkm
14-04-2014, 02:58
سلام ،من یه عکس با عینک طبی دارم که تونستم قاب یا فریم عینک رو بردارم ولی شیشه عینک مونده.خوشبختانه عینک چشم ها رو بزرگ یا کوچیک نکرده ولی چون عینک طبی هست یه نور قرمز رو صورت انداخته به علاوه سایه فریم هم رو چشم ها و صورت هست.
من تو فتوشاپ مبتدی هستم خواستم با تنظیم روشنایی و رنگ درستش کنم ولی پوست زیر شیشه به رنگ پوست اصلی در نمیاد نمیدونم چیکارش کنم:n27: لطفا راهنمایی کنید.ممنون میشم زود کمک کنید فوری نیازش دارم.با تشکر از دوستان.:n16::n16::n16:

hamed_m2
14-04-2014, 07:06
سلام عکس رو بزار ببینیم

aliram38
14-04-2014, 09:42
منم حرفهاي تيستم . شايد بتوني چشماتو با يه عكس ديگه عوض كني (با clone).
ميتوني يه عكس جديد بگسري از خودت كه از نظر نور و مشخصات نزديك عكس فعليت باشه.
و چشماي اونو با اين عكست با clone عوض كني.

aminkm
14-04-2014, 21:37
سلام دوباره
ممنون از دوستانی که جواب دادن. من نمیتونم عکس دوستم رو بزارم ولی یه عکس به علاوه آموزش پیدا کردم که درست مشکل من رو حل میکنه ولی نتونستم از این آموزش سر در بیارم یه چیزی نوشته LR4که نمیدونم باید از کجا فعالش کنم ای از عکس و سایت یه نگاه بکنید بهش جالبه ولی من که سر در نمیارم ازش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از صفحه آموزش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی چون برای اداره میخوام با کلون هم مصنوعی میشه اما میشه سایه ها رو با اون ورداشت ولی کامل نمیشه استفاده کرد از کلون.لطفا راهنمایی کنید ممنون.

DrH.motasami
14-04-2014, 22:32
سلام دوباره
ممنون از دوستانی که جواب دادن. من نمیتونم عکس دوستم رو بزارم ولی یه عکس به علاوه آموزش پیدا کردم که درست مشکل من رو حل میکنه ولی نتونستم از این آموزش سر در بیارم یه چیزی نوشته LR4که نمیدونم باید از کجا فعالش کنم ای از عکس و سایت یه نگاه بکنید بهش جالبه ولی من که سر در نمیارم ازش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از صفحه آموزش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی چون برای اداره میخوام با کلون هم مصنوعی میشه اما میشه سایه ها رو با اون ورداشت ولی کامل نمیشه استفاده کرد از کلون.لطفا راهنمایی کنید ممنون.

لینک مورد نظر در رابطه با از بین بردن ته رنگ هست نه عینک!

aminkm
15-04-2014, 01:56
من فریم عینک رو برداشتم ولی ته رنگ رو که شیشه عینک باعثشه رو نمیتونم بردارم اگه بلدید کمک کنید.نمیدونم چطور اون RLرو فعال کنم.میخوام این قرمزی که شیشه عینک ایجاد کرده رو بردارم همونطور که گفتم من مبتدی هستم شاید سوالم پیش و پا افتاده باشه ولی واقعا نمیدونم .

jinn's king
17-04-2014, 01:51
دوست عزیز LR مخفف LightRoom هست.
یه نرم افزار دیگه از شرکت ادوبی هست و با فتوشاپ فرق داره.
تو فتوشاپ باید اون قسمت رو که می خای انتخاب کنی و با استفاده از adjustments رنگ رو تغییر بدی.
اگه برات امکان داره عکس رو بذار تا دوستان بهتر کمکت کنن.

aminkm
23-04-2014, 22:45
دوست عزیز LR مخفف LightRoom هست.
یه نرم افزار دیگه از شرکت ادوبی هست و با فتوشاپ فرق داره.
تو فتوشاپ باید اون قسمت رو که می خای انتخاب کنی و با استفاده از adjustments رنگ رو تغییر بدی.
اگه برات امکان داره عکس رو بذار تا دوستان بهتر کمکت کنن.

سلام دوباره متاستفانه نمیتونم عکسشو کامل بزارم ولی عکس چشم ها رو میزارم لطفا کمک کنید.عینک رو برداشتم ولی نمیدونم چطوری قرمزی رو بردارم ممنون.همونطور که میبینید عکس 3در4 هست که من با رزولیشن بالا ازش اسکن گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jinn's king
28-04-2014, 21:49
دوست عزیز عکس ها مشخص نیست.
عکس ها رو یه جا آپلود کن و لینک بذار اینجا

Lord-Voldemort
30-04-2014, 18:18
عکسات رو من قبلا دیده بودم ولی الان مثل اینکه پاک شدن
اون عکس ها رو نمیشه به این راحتی درست کرد پیشنهاد من اینکه یا صرف نظر کنید یا بدین به کسی که میدونه باید چیکار کنه ، خودتون با یه دونه یا چندتا آموزش نمی تونید ادیت کنید.
بعد به نظرمن باید پوست رو از نو با روش digital painting ساخت و کار هر کسی نیست این کار ...