PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی و مشاوره برای خرید محصول اسنوا-یخچال فریزر

aban366
13-04-2014, 14:41
سلام
من یه راهنمایی میخواستم بکنین
من فرهنگی هستم و شرکت تعاونیمون دوتا یخچال عریض داره یکی مارکش دوو هستش که اصلا زیبایی نداره و داخلشم خیلی ساده هستش ولی جا داره
دومی اسنوا مدل 810t هستش که امکاناتش زیاده و دوو که مصرف انرژی B داره این اسنوا A+ داره
خیلی دنبال راهنمایی برای کیفیت یخچال اسنوا گشتم که هر کی یه جور گفته میخواستم بفهمم واقعا کیفیتشون در این محصولات جدید که میزنن با اخرین تکنولوژی که بکار میبره چطوره
بخصوص که دوو رو هم اسنوا میگن خریده و هر دو موتورشون یکی هستش
یه جا خوندم اسنوا صدای موتورش زیاده یکی دیگه تعریفش رو کرده برا همینم ممنون میشم منو راهنمایی کنین کدومش رو بخرم
خودم زیبایی اسنوا رو ترجیح دادم به دوو ولی دوو هستش و اون یکی ایرانی

poyyesh
13-04-2014, 15:18
سلام

اسنوا رو ما داریم دوسال پیش خریدم 700

نه صدایه موتور نه عزیتی داشته بعضی وقتا داغ میکنه ولی هم تو دفترچه وهم نصاب اون موقع گفت طبیعیه و عالی این مدت کار کرده بدون ایراد

البته اون موفع موتور و.... همهگی و میگفتن از کره میارن و اینجا فط منتاژ میکنن ولی الن میگن اکثر قطعاتش از چ ی ن میاد اینو شندیم که کیفیتش خیلی افت کرده خیلی

چنده الان ؟

poyyesh
13-04-2014, 15:19
رنگشم تیتانیومیه فک کنم

aban366
13-04-2014, 17:22
مدلی که مد نظر من هستش اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم در این مورد برام راهنمایی کنین
حدودای 3600 برامون اب میخوره البته فرهنگیان چون اقساطیه یکم گرونتره از بیرون

poyyesh
13-04-2014, 21:01
ماله من اینه دقیقا

راهنمایی درباره چی ؟

aban366
14-04-2014, 17:41
ماله من اینه دقیقا

راهنمایی درباره چی ؟

در مورد کیفیتش خدماتش و این که اصلا بخرم و بعدا \شیمون نشم

leo.unique
14-04-2014, 18:51
در مورد کیفیتش خدماتش و این که اصلا بخرم و بعدا \شیمون نشم
نمیشه در مورد کیفیت نظری داد چون چنین شرکتهایی قطعات مورد استفاده برای ساخت لوازم و دستگاههاشونو دائم تغییر میدن:n01:

poyyesh
14-04-2014, 23:43
ماله ما کیفیت کارکرد خلاصه همه چیش عالیه بدونه هیچ تاکید میکنم هیچ عزیتی داره مثه البالو کار میکنه

اگه کیفیت قطعات تغیری نکرده باشه ( که مطمئنم بازم تاکید دارم مطمطنم عوض شده و جنس چینی شده ) کیفیتش خوبه ولی همونطور که همه میدونیم کیفیت قطعات به خوبی محصول قدیمی نیس

azar2011
29-05-2014, 09:08
ما یه یخچال فریزر اسنوا خریدیم خراب بود
کارخونش یکی دیگه برامون فرستاد اونم خراب بود
اگه من مفتیشم بدن دیگه نمیخرم

leo.unique
29-05-2014, 10:10
ما یه یخچال فریزر اسنوا خریدیم خراب بود
کارخونش یکی دیگه برامون فرستاد اونم خراب بود
اگه من مفتیشم بدن دیگه نمیخرم
گارانتی تعویض داشت مگه ؟ اشکالش چی بود دقیقا ؟؟:n13:

arazboy
29-05-2014, 17:24
سلام
من یه راهنمایی میخواستم بکنین
من فرهنگی هستم و شرکت تعاونیمون دوتا یخچال عریض داره یکی مارکش دوو هستش که اصلا زیبایی نداره و داخلشم خیلی ساده هستش ولی جا داره
دومی اسنوا مدل 810t هستش که امکاناتش زیاده و دوو که مصرف انرژی B داره این اسنوا A+ داره
خیلی دنبال راهنمایی برای کیفیت یخچال اسنوا گشتم که هر کی یه جور گفته میخواستم بفهمم واقعا کیفیتشون در این محصولات جدید که میزنن با اخرین تکنولوژی که بکار میبره چطوره
بخصوص که دوو رو هم اسنوا میگن خریده و هر دو موتورشون یکی هستش
یه جا خوندم اسنوا صدای موتورش زیاده یکی دیگه تعریفش رو کرده برا همینم ممنون میشم منو راهنمایی کنین کدومش رو بخرم
خودم زیبایی اسنوا رو ترجیح دادم به دوو ولی دوو هستش و اون یکی ایرانی

به عنوان نصاب وتعمیر کار می گوییم
می خواهی بگیری دوو 4 نوع یخچال فریزر دارد مدل های 590 / 631 / 650 / 821 که یکی از اینها رو بگیر
مدل 650 تازه آمده بازار و به روز هست وشیک می باشه و تا حدودی جا داره هم هست ( توی تایپک های قبلی یه صحفه و چند تا عکس هم داره )
مدل 821 دوو شیک نیست ولی ساده خیلی هم جاداره از نظر کارای هم حرف نداره هر 4 تا

اسنوا هم مدل 810 ارتقا یافته جدید هست که مدل 270 هست که اون هم جا داره ولی من تایید نمی کنم مدل جدید هم 833 هست فکر کنم اون هم جدید اومده که اون هم خوبه و شیکه

ولی 2و مدل اسنوا 240 و676 را اصلا دونبال اش نرو البته 240 جدید اوده تا حدودی خوب هست

یه مدل دوو 660 داره که درازه خوبه شیکه ولی یکمی صدای زیادی داره

هر دواش در ایران مونتاژ میشه

در مورد جواب تایپک های دیگر دوستان
یکی ناراضی بود دستگاه قطعه الکتریکی هست توی همه شرکت ها خوب و بد وجود داره وبه قسمت مشتری میمونه

در مورد اون عکس هم این مدل روو نگیر

خواستی بگیری
دوو مدل 650 یا 821 یا 631 اسنوا هم مدل 833 ( مدل 810 یا 270 که انتخاب کردی نگیر )

leo.unique
29-05-2014, 17:42
می خواهی بگیری دوو 4 نوع یخچال فریزر دارد مدل های 590 / 631 / 650 / 821 که یکی از اینها رو بگیر
مدل 650 تازه آمده بازار و به روز هست وشیک می باشه و تا حدودی جا داره هم هست ( توی تایپک های قبلی یه صحفه و چند تا عکس هم داره )

اسنوا هم مدل 810 ارتقا یافته جدید هست که مدل 270 هست که اون هم جا داره ولی من تایید نمی کنم مدل جدید هم 833 هست فکر کنم اون هم جدید اومده که اون هم خوبه و شیکه

ولی 2و مدل اسنوا 240 و676 را اصلا دونبال اش نرو البته 240 جدید اوده تا حدودی خوب هست

یکی ناراضی بود دستگاه قطعه الکتریکی هست توی همه شرکت ها خوب و بد وجود داره وبه قسمت مشتری میمونه

خواستی بگیری
دوو مدل 650 یا 821 یا 631 اسنوا هم مدل 833 ( مدل 810 یا 270 که انتخاب کردی نگیر )
میشه بگین از چه کمپرسورهایی استفاده میشه در ساخت یخچالهای دوو و اسنوا ؟

arazboy
29-05-2014, 20:54
کمپرسورهای کره ای هست
ولی چند مدل 810 270 240 از کمپرسور هایتک هست
آن یکی هم کره ای

aban366
10-08-2014, 12:53
سلام،دوستان چند وقتیه تو قسمتی که تو سفینه تو خلا هستیم و یه قسمت با یه خانما معلق هستیم که یه تفنگ میاد سمتون و یک دشمنم میاد تفنگو میکشیم هر کدوم سمت خودمون هر کار میکنم میمی م رد نمیشم میشه بگین چیکار کنم؟
اول تو تایپیک بلک اوپس دو اشتباهی پرسیده بودم
سلام
دوستان بامرام،یه لوتی پیدا نمیشه کار ما رو راه بندازه
کسی به داد من نمیرسه؟
کسی کمک نمیکنه

خواستی بگیری

مدل 288tچی اون چطوریه؟

arazboy
15-08-2014, 14:53
مدل 288 نصبت به بقیه دستگاها خوب هست اش